• (Thread nepoukazuje na všechny hráče :gamer: )
    Zdravíčko,


    lidi prosím Vás, jak už spousta lidí zjístilo .. Je nejlepší nahlašovat hackery, boty, falešné členy týmu na IRC.
    To, že napíšete do oficiálního kanálu(#metin2.cz) a čekáte odpověď, která nedorazí, protože se během 15ti minut odpojíte je opravdu mimo naše síly.


    Jak si spousta lidí mohlo všimnout, tak za nickem mají někteří členové týmu na IRC "|PM" což znamená, že jim můžeme psát přímo do query(PM).


    Zprávy které napíšete do oficiálního kanálu se nám nijak neoznamují, pokud nenapíšete celý nick do chatu nebo nepoužijete příkaz slap. Za to query(PM) se oznámí až moc dobře :thumbsup:


    Samozřejmě taky je důležité brát v potaz to, že nesedíme za PC 24h/7d - Můžete napsat celou zprávu s problémem rovnou do PM a buď vyčkat nebo odejít.

  • Ahoj, popravdě jsem si až do teď myslel, že je to naopak zakázáno, bez předchozího povolení psát zprávy členům týmu, alespoň v pravidlech pro IRC je to napsané.

  • Ano, tak to je ale zakázáno není používat slap nebo napsat nick do chatu, aby jsme byli upozorněni. (Víceméně todle pravidlo jsem již konzultoval s ostatními a není zakázáno psát přímo členům, kteří mají PM ve jméně).


    Víceméně když má člen týmu ve jméně napsáno "PM", tak to je snad jasné :P

  • U mě jsou za jménem 3 možné stavy a ty znamenají toto:
    PM - čekám na PM zprávu reaguji relativně rychle
    WORK - jsem v zaměstnání, reaguji na PM vždy když mám čas, tedy někdy hned někdy za hodinu jindy až večer :)
    AWAY - nereaguji na PM ale přečtu si to až se vrátím

  • Já jsem teda pravidla IRC nijak nestudoval,ale pokud jsem tam psal,tak nikdy mě nikdo z týmu nenapomenul nebo že by mě odkazovali na pravidla.Na druhou stranu jsem si tam s nimi nikdy nechodil psát z dlouhé chvíle.Pokud jsem narazil na něco,co jsem považoval za nevhodné,tak do PM napsat nezbytné údaje,případně požádat,aby zkusil omrknout ten a ten ch,toho a toho hráče.Chce to prostě brát tak,že i na té druhé straně sedí u PC jen lidi,žádný nadčlověk,žádný stroj.Takže pokud neděláte vyloženě naschvály,tak lecos odpustí a přejdou :)

    Bída a hlad na světě není pro to, že bychom nedokázali nakrmit chudé, ale proto, že nedokážeme uživit bohaté


    Náboženství vzniklo tehdy, když první podvodník potkal prvního hlupáka


    Náboženství láme charakter dřív, než se v dětství zformuje, a to učením lží ještě před tím, než je dítě schopné lež rozeznat, odepřením zvyku myslet před tím, než se myslet naučí a vytvořením pokrytce z dítěte dřív než může poznat jiný postoj k životu

    Ayn Rand

  • Ahoj
    Fufe díky za info.
    Vždy, když jsem viděl na IRC u jména "PM" váhal jsem,jestli můžu dotyčnému psát. :/
    No člověk je prostě hotová opice, učí se celý život :D

    bobicek lvl 105 (aurák), BRUGO lvl 79 (Mentos), ERHARD lvl 35 (aurák), BAHLAM lvl 35(aurák)


    kamikk lvl 95 (dračice)


    bobicka lvl 90 (dýkařka)


    bobikov lvl 93 (drak)


    BRONDOS lvl 105 (surák)


    Shinsoo (Elrohir) navždy!;)


    Zbytek si nechám pro sebe: :)