Posts by whitetiger

    Gameforge se zase včera předvedlo s bleskovou aukcí. Lidi nakoupí za DM kostýmy na ženských postavách a dostanou kostým na muže, to se opravdu vyplatí, posílat GF peníze je stejné jako házet perly sviním. Jestli bude podpora reagovat jejich obvyklou rychlostí, tak ten 60 denní kostým dříve zmizí, než to stihnou nějak vyřešit. :dash:

    Zdravím, mám účet, který je propojený se steamem. Tak by mě zajímalo, jak je teď funguje v kombinaci s tím novým gameforge klientem. Zda když tento účet přiřadím k ostatním účtům, které se steamem nejsou propojeny, tak se přes steam účet dostanu i k těmto účtům nebo ne. Má s tímto někdo nějaké zkušenosti, či případně mohl by se k tomuto vyjádřit nějaké člen metin2 týmu. Děkuji za případnou odpověď

    V sekci pochvaly a kritika mi nešel založit nový příspěvek, tak svou kritiku nového klienta Gameforge napíšu sem. Nechápu, proč nás nutí používat něco, co používat prostě nechci, a mění systém, který zde zde fungoval tolik let. Nejde o to, že bych byl proti změnám, ale jde o to, že nový systém přes klienta Gameforge je podle mě špatně udělaný. To mohl vymyslet pouze člověk, který hru nikdy reálně nehrál na nějaké vyšší úrovni.


    Nejvíce mi vadí, že je nutné vždy zapínat nové okno, když chci změnit účet. Při současné situaci, že se nové herní okno spouští 30 sekund nebo klidně i 2 minuty, tak je to opravdu otravné. Když je pak potřeba rychle projít více účtů, tak to zabere akorát spoustu času. Nedokážu si představit, například měnění fotbalových míčů na zlaté. To budu hodinu dropovat míče a další hodinu je měnit na zlaté, to bude opravdu zážitek. Přitom by stačilo, aby se dalo odhlásit jako dříve a poté buď přihlásit přes ID a heslo jiný účet, který by byl propojený se klientem Gameforge, přes který bylo herní okno spuštěno. Ještě lepší by bylo, kdyby účty šli měnit rovnou v herním okně. Nebo ať alespoň opraví to spouštění oken, že se budou zapínat hned jako dříve. Také si myslím, že se tímto akorát snížila bezpečnost, protože když si někdo všechny účty spojí na jeden účet Gameforge, tak pak přijde úplně o vše naráz.


    Doufám, že se v GF nad tím ještě zamyslí a doladí toho klienta, i když o tom opravdu silně pochybuji.

    Když se ti čepel vypne z důvodu, že ti došla mana, tak ji pak nahodíš vždy až na druhý pokus, myslím, že je to chyba hry. Vyhnout se tomu lze jen tím, že použiješ občas modrý elík. :) Na testu už je tato chyba opravena a čepel se nahodí na 1. pokus, tak časem to bude třeba i na offiku.

    Ahoj, rozhodně bych volil Fenix, protože je tam více lidí, mitgard pomalu upadá. Navíc na Fenixu seženeš docela snadno různé Fi předměty a je jich tu na výběr opravdu velké množství. :)

    Joedo, to že dal půlku částky předem, je podle mě úplně normální a rozumné, protože nelze to brát jen z jednoho pohledu, vždy riskuje i ten druhý. Snadno se může stát, že se někdo nechá expnout a pak nezaplatí. Takže 50% předem a 50% je spravedlivé.

    Mým oblíbeným sportem je hokej, takže by se mi líbilo, kdyby byl event, kdy by padali hokejové puky, event by klidně mohl být podobný tomu s fotbalovými míči. Mohl by být spuštěný při příležitosti konání mistrovství světa v hokeji.

    Já jsem tam právě už pár hodin strávil, když to spustili. Udělal jsem alchu, natočil kostýmy. Pak jsem hledal jestli je tam něco nového na kouzlech nebo mapy a bossové, ale nic jsem nenašel (krom pronikavého zásahu). Popravdě pvp mě absolutně nezajímá, takže jsem tam pak už od té doby nebyl. Sice jsem chtěl zkusit tu novou skupinovou meley, ale nenašlo mi to spoluhráče, nejspíš se všichni asi mlátili po náměstích. Na ofiku hraji sám, takže nemám s kým na tu meley na testu jít, abych si ji vyzkoušel.

    Osobně bych byl rád, kdyby se Offline stánky realizovaly a to hned z několika důvodů - v metinu je obchod jednou z nejdůležitějších součástí hry a je opravdu velmi otravné mít zapnuté 3 metiny, jen kvůli stánkům, aby člověk prodal drop, mít zapnuté pc jen kvůli obchodu třeba 8 hodin, to také není žádná výhra. Navíc jsou lidé, kteří nespustí 2 metiny, tím pádem nemůžou obchodovat a hrát zároveň, což je pro ně velmi limitující. Offline stánky by určitě podpořily ekonomiku a obchodování ve hře, takže si myslím, že by jednoznačně hře pomohly posunout se dopředu. :)

    Tak ten problém se netýká jen věže. Mám úkol v Ďáblových katakombách a myslím, že než to opraví, tak nemám šanci ho splnit. Ráno otazníky ve 4. patře a teď už ve 3. patře. :(

    Zdravím, cca týden zpět se mi začala objevovat tato chyba:http://www.imgup.cz/image/LIx4 Objevuje se po chvíli hraní metinu, nelze ji nijak zavřít, pořád dokola se objevuje, docela to znemožňuje hraní. Zkoušel jsem metin2 odinstalovat a znova nainstalovat, ale nepomohlo to. Nevíte někdo, jak to vyřešit? Děkuji