Fufath Wiki Moderator

• Male
  • from Czech Republic
  • Member since Nov 24th 2016
  • Last Activity:
Profile Hits
1,633
  • Fufníku prosímtě, doplňte na wiki božský protein, klidně vám jeden můžu půjčit :D Pro představu, na oživení mazla lvl 40 asi potřebuješ 50 božských proteinů, kdyby to bylo na wiki tak mi to ušetří měsíc shánění proteinu za 1 w :D Oživení mazla lvl 90 stojí asi 18k DM nebo 600w yang, podle kurzu DM kuponů :D
    • Ahoj, doplněno dle threadu Božský protein - děkuji za info.
      Bohužel o této skutečnosti jsme nebyli informováni ani my.
  • čau chtěl bych se zeptat ohledně toho začarovat mazlíka já ho mám. ale nikde jsme ennašel co to přesně dělá.. zajímalo by mě co přesně to na petovi zmení.. zda jen ten stupen kterej uplne nechápu nebo zda to mění i třeba slot na skill když původní ma 1 tak zda po začarovat bude mít třeba víc.. někde jsme info nenašel a upřímne stal mě asi 2460 DM takže asi chápeš že to nechci zkoušet naslepo na mazlovi proto bych potřeboval vědět jak přesně to funguje ale nikde to není psané. dík za odpověd
    • Ahoj, průběžně budeme vše na wiki doplňovat.
      Jak jsem odepisoval Jetfixovi, až se nám Začarovat mazlíka dostane pod ruku a vyzkoušíme co umí, bude na wiki doplněn.
    • no ja ho mam ale fakt ho enchci pouzivat jako zkusebni verzi :D
  • Zdar, chtěl bych se zeptat jestli je to jen chybějící info na wiki nebo jestli je to chybějící item ve hře :D. Řešil jsem to i přes ticket s někým a dotyčný tvrdil že by item měl být. jedná se o item začarovat mazlíka dostupný jen v Gaya tržišti podle UK wiki atd...
    i na českém forum jsem našel update kde se psalo že tento item přidají ale na wiki není a po asi tak měsíci kdy čekuju aspoň 2x denně gayu sem ho tam neviděl :) dá se to nějak do zjistit ? :D v angličtine enchant item a slouží k točení osudu mazlíka podle mě docela klíčový item do systému mazlíků
    • Ahoj, všechny wikiny spravující Gameforge fungují na principu, kdy sami hráči přidávají své poznatky ze hry na wikinu. Správci wikiny je kontrolují a případně opravují.
      "Enchant Pet" item na naší wikině není a jakmile se nám dostane pod ruku, bude na wiki doplněn. Tento předmět ve hře skutečně existuje a je možné jej získat přes Gaya tržiště.
  • ahoj :D :D chci se zepat mužu dat zbraň od sury jako vzhled na fmsko tak aby ho mohl použivat valečnik ? :D
    • Ahoj, nemůžeš.
      Válečník se nemůže vybavit zbraní určenou pouze pro Suru a Sura zase zbraní určenou pouze pro válečníka(obouruční).
  • Co jsem se bavil s kolegy, tak zkoušeli projíždět mapy a nejsou si ničím na 100% jistí.
    Nikdo z vedení mi na tvou žádost nebude dávat odpověď.
    Můžeš to zkoušet dál a dát vědět, nic víc ti k tomu poskytnout nemohu.
  • Prosím tě zeptal by ses tedy Gameforge jestli se ten výskyt velikonočních metinu v cechovním městě nezměnil??Jelikož jsem tam celý den hledal a ani jeden metin a to tam nikdo nebyl :)