Fufhiny Board Moderator

• Male
  • Member since Jul 15th 2018
Profile Hits
958
  • Dobrý den, ohledně výhry u básničky. Zpráva/Konverzace nešla, tak jsem Vám zaslala email přes Forum, snad to takto mělo být, nebo to nebude problém.

IInka
  • zdravicko,
    proc?
    This thread will remain inaccessible for others until approved by a moderator.
    Zdar,
    zajimalo by me, jestli se tu bude jeste nekdy zverejnovat plan eventu na mesic. cerven nic, cervenec zatim nic.... vcera min. dva probehli, nekdo psal v chatu koukni na polskou board, ale tam jsem nasel eventy, ktere urcite nebyli v cz nebo jsem tam o vcerejsich nedokazal najit(ale v polstine moc zbehly nejsem, apropos, proc lipiecz?)
    • Ahoj, tvůj příspěvek byl někým nahlášen a zůstal tak v cenzurované zóně.
      Na obdobnou otázku bylo již dřívě odpovězeno. A to ve stručnosti tak, že veškeré informace pro vytvoření oznámení nepřícházejí z Německa včas nebo není povolení k tomu, aby se publikovalo.
    • ahoj,
      ahoj
      no nevsim jsem si, ze by tu nekdo nekdy psal o planu eventu na cerven a cervenec, tedy duvod, ze bylo zodpovezeno neberu. a proc je prip. cenzurovano, to mi zase rozum nebere nebo jsou eventy tajne tajne? kdyz uz jsem koukal na polske forum, tak nejen ze oznameni o eventech pisou vcas a pravidelne, ale maji jich i mnohem vice...
    • Herní oznámení na fóru nespadají do mé kompetence. Tvé nové vlákno "party" taktéž nesplňuje pravidla fóra.
      Název vlákna a samotný popis problému by měl být jasný a zřetelný.
    • ahoj, dik za zmeny....
  • Muzes mi rict, proc jsi mi uz po druhe bezduvodne zrusil a zablokoval podpis ? Nic sem tim neporusil, nebo mas pocit ze ano? Tak mi rekni co?