Posts by LordDiabolka

    Tak už hodně dlouho nehraji a fórum sleduji spíš jen pro zasmání, jak a co je ještě GF schopno vymyslet a pokazit, jen aby si skopci nahrabali. Nicméně jsem se musel pozastavit nad doporučením " jak poznat bota".

    Drahý NYSE, ono to obchodování s botery je tak trochu výstřel naslepo. Ještě v době, kdy jsem aktivně hrával, měl jsem jako spousty jiných hráčů také své menší postavičky a ty využíval k dropování. Mimochodem, také jsem velmi rád chodil do věže (snad tomu nebudeš ani věřit, ale ono se po večerech dalo sólo vyjít až k zubajdě třeba i 10x po sobě) a ve věži ještě sem tam padaly prstní kůstky. Když jsem po nějaké době s metinem skončil, hlavně kvůli těm novinkám co GF stále vymýšlí a přidává, aby se ze singleplaeyru stalo skutečné MMORPG (což se jim stále nedaří, jen tím stále víc kazí herní zážitek), tak jsem procházel sklady a dal jsem dohromady asi 400 kusů prstních kůstek. Jak snad sám dobře víš, kdo chodí věž, nepotřebuje, nebo spíše nepotřeboval, tyto itemy k ničemu. Tak jsem je hodil na stánek za cenu, která byla o něco nižší, než jsem vídal jinde. Taky jsem naházel na stánky spousty aur meče, čepelí atd. Protože proč prodávat něco jen po jednom kuse, když užitek budu mít z většího množství? Říká se tomu syslení a ono docela dobře fungovalo na stánek naházet třeba 10 aur, pár kůstek a nějaké další harampádí, co jsem měl zbytečné. Ovšem dle, nevím zda tvé či německé, logiky jsem musel být též boter, protože takovéto množství přece není logické, že? Ale nebyl jsem sám, spousta hráčů to takto dělávala také a dokázali třeba během týdne nafarmit na skejťácích kolem 50 perel. Ale je snazší vykváknout se na řešení problému a banovat pak ty, co jsou v tom nevině. Ostatně je to potíž celé této hry a německého přístupu k ní už snad od prvopočátku. Vláčky botů, které pobíhají sem a tam, boteři, kteří kopou z nalezišť na úplně opačné straně mapy než naleziště jsou atd atd. A když pak člověk chce, nebo chtěl vědět, kdo je ten hodný a poctivý a kdo je jen příživník, tak to vědět nemohl, protože prostě pravidla... A hlášení těchto podvodníků rovněž kapitola sama pro sebe. Díky za nahlášení, prověříme to. Že jsem pak toho stejného hráče potkával dalších 6 let těžit na začátku ledovky bylo v pohodě. Protože GF stanovilo přísná pravidla pro kontrolu boterů a podvodníků. No, dnes na to evidentně, s prominutím, zvysoka sejří a zas to odskáčou ti, co za nic nemůžou. Důležité ovšem je, že vláčky pobíhají dál, že? Inu, je snazší házet svoji odpovědnost na ty, co za nic nemohou. Ale co, dokud mezkové táhnou, kolona jde dál...

    Taky mám pocit, že si nějak pomýlili datum. 1. 4. už dávno bylo na tato neomylná prohlášení. Pokud jim ten CheatBloker funguje jak má, tak se myslím jedná o raritu (minimálně v jejich laciném portfoliu).Ale jejich vysvětlení je prakticky nenapadnutelné. Obchodovali jste někdy s někým,kdo používal ilegální programy? Utřete nos. Akorát mi jako uživateli nějak zapomněli vysvětlit, jak mám takového hráče identifikovat. Pokud se ho zeptám,tak zapře. Takže jediné řešení, co mne napadá, je prostě a jednoduše neobchodovat. Toto je od GF naprosto genitální tah. Asi už se připravují na zrušení stánků a příchod off-line obchodování přes NPC. Jen se bojím, že i do tak skvělého řešení se jim zase vloudí nějaká chybka a zatímco boti budou vesele farmit, tak GF bude vesele blokovat hráče jen proto, že si nezjistili, zda ty věci nepochází z vlastnictví někoho,kdo nehraje fér.