Posts by bobicek

    Ahoj
    Můj názor je jednoduchý a všichni nemusí souhlasit.
    Kdysi bylo jasné, že v modré byly obchody na CH 1, v červené na CH 3 atd.
    Nezlobte se, ale můžete z části nadávat i na sebe při pohledu do zrcadla, když stánky rvete jen na CH 1 ve všech říších.
    V modré nejde projít mezi stánky,natož prohlédnout je všechny i s nastavením (vypnutí stánku atd),už to dost lidí pochopilo a staví stánky na CH 2 za to :palec nahoru:
    Stačí jen využít jiné CH na stánky v červené a žluté a je možné, že nastane změna s "kopáním" ze hry.


    Příjemnou hru.

    Ahoj
    Ninja mi odevzdává Bio 85 - červené větve.
    Při úspěšném odevzdání mi biolog napíše:
    ...
    Pořád potřebuješ dalších %d.
    Bohužel,potřebuji ještě
    Prosím,zkus nějaké najít.
    ...


    Při odevzdání 40 kousků, kdy si nedělám čárky už ani nevím kolik mi jich už uznal. :/


    Předem díky za nahlášení a opravu.


    Mějte se

    Zdravím Vás


    Nedávno jsem si všiml, že jdou konečně stohovat strategie protiútoku, takže "malá pochvala" za tuto změnu :thumbup:
    Ale taky bych chtěl připomenout, že ještě hodně předmětů čeká na tuto změnu (vodní krystal, prstní kůstky, křemenný písek, modrý krystal atd), které hráči získají z různých akcí GF a nejdou hodit na sebe.


    I přesto ještě jednou malé díky.


    Mějte se :)

    Zdravím Vás


    Mám takový malý problém se změnou postav.
    Účet přihlášen, přihlásím postavu, vše ok, pak dám změnu postavy, vyberu si jinou na účtu a ona se mi přihlásí jiná než jsem si vybral 8o
    Problém začal předminulou údržbu, tak bych chtěl vědět jestli jsem jediný s tímto problémem ?


    Díky bobi

    Ahoj


    Archu on myslí zčervenání políčka když přesuneš předmět třeba při obchodování s druhou postavou, nebo když stavíš stánek.
    Pak se tento předmět začervení a už ho nemůžeš přesouvat. Při asi 40 kouli ebenu, když stavíš stánek a sekneš se je to opruz hádat který jsi dal do stánku naposled.
    Funguje opravdu jen v invu č.1, v ostatních ne.
    Osobně čekám asi 5 týdnů co jsem po menší pauze přišel, že to opraví, ale :( .
    Dokonce jestli to už tady někdo nepsal, ale vzpomeň si v tom horku :doofy:
    :whistling: a ještě jedno malé rýpnutí : namísto toho nám přidali další pravidelnou údržbu a hned budu koukat jestli to náááhodou, už konečně nebude opraveno.


    Zatím

    Ahoj
    Fufe díky za info.
    Vždy, když jsem viděl na IRC u jména "PM" váhal jsem,jestli můžu dotyčnému psát. :/
    No člověk je prostě hotová opice, učí se celý život :D

    Ahoj
    Dracone stejný čas u kouzel je na nic.


    Stejný čas kouzel dračice bys hned poznal, kdybys měl na sobě při expení hordu něčeho, co tě chce sežrat a na hraně minima ZB by ti skončily. Prostě lehneš.


    Rozdílný je lepší - "aha, vypla mi pomoc, šup přes ně a honem nahodit vše znova"


    Kamikk jsem vyjel na 95 bez problémů, ale po starém!


    Jsem přesvědčen že s každou postavou lze jít nahoru samostatně, ale tu a tam za pomocí buff (ninja, léčitel atd) a jasně manželství na metinech.


    Dračice jako samostatná jednotka skončila (pokud tyto změny nevrátí), nahodí 2 skilly na sebe jen ve skupině.


    Toto nebrat vážně :blackeye: :
    Ještě chybí takto upravit skilly warům "tělo" a "auru", surům "čepel" atd, aby je mohli nahodit jen ve skupce a to bude mazec :S


    Zatím ;(