Ptejte se

  • Ahoj :)
    Můžu včas zjistit, že mi hrozný ban ?
    Dáváte nějaký upozornění ?
    Děkuji za odpověď :)

  • Pokud se nechováš podle pravidel, hrozí ti ban, stačí to jako upozornění?


    Ne, varování se neprovozuje, pokud se závažným způsobem proviníš, blokaci dostaneš bez upozornění, hráče kvůli prohřešku nikdy nekontaktujeme.

  • Chystáte ještě někdy VÁLKU ŘÍŠÍ za rozdělenou na ty lv ? :)

  • Zdravím,


    chtěl
    bych se vyjádřit, i když nejsem člověk, který se rád zviditelňuje, ale toto vlákno je adresované přímo členům teamu,
    a nechci hráče ignorovat, tak zareaguji:


    Pozice
    GM a pozice hráč jsou pro mě dva rozdílné světy, naprosto neslučitelné. Pokud se přihlásím do „služby“ tak jsem čistě GM a snažím se dělat vše co umím, jak nejlíp to umím.


    Kolik času trávím jako GM a kolik jako Hráč? Je to asi tak 50:50 možná 60:40 ve prospěch GM.

  • Chystáte ještě někdy VÁLKU ŘÍŠÍ za rozdělenou na ty lv ? :)


    Pokud máš na mysli tento event, pak lze říct, že principiálně jeho opakování nic nebrání. Problém je jediný - funkčnost toho eventu není 100% a občas se může stát, že se nastavený event pokazí a způsobí hráčům nemalé problémy, protože jejich postavy zůstanou chycené na eventové mapě. Stává se to přibližně jednou z pěti válek a za boha nevíme, čím to může být způsobeno.


    Zkráceně tedy říkám - ano, tento event můžeme zopakovat, pokud komunita přijme jako fakt výše zmíněné riziko a nebude nás pak kamenovat za vzniklé problémy.

  • Pokud se nechováš podle pravidel, hrozí ti ban, stačí to jako upozornění?


    Ne, varování se neprovozuje, pokud se závažným způsobem proviníš, blokaci dostaneš bez upozornění, hráče kvůli prohřešku nikdy nekontaktujeme.

    Ale jo jistej Gm to 2 roky zpět dělal!!

  • Podla mna, to je blbá otázka ale máte nejaký systém pridávania kupónov a truhiel do is alebo to tam dávate kedy uznáte za vhodné? A bude sa toto leto konať tombola?

    Edited once, last by Belchino ().

  • Keďže GM nie je platená pozícia, s IS nemajú spoločné asi nič. Aj celý item-shop vyzerá ako prihlasovanie sa niekam inam, niekam čo riadi GF a tombola už toto leto bola cca mesiac, ďalšia asi až v zime. Hádam nevadí že odpovedám za gm, ak hovorim zle opravte ma.

  • Přidávání věcí do IS si dělá samo Gameforge, stejně tak slevové akce v IS.

  • Zdravím,měla bych na srdci dalších několik otázek:
    1.Plánuje se rozšíření členské základny členů týmu? (Pokud je mi známo,dle vlastních informací a odhadů,pak v přepočtu na 1 člena týmu připadne 50 - 60 hackerů.Což se mi zdá jako veliká nevýhoda a téměř nadlidská snaha potlačit tento neduh od členů týmu.Jelikož v tomto ohledu je tým ve veliké "nevýhodě").


    2.Karty příšer - Baronka pavouků - z mého pohledu se mi zdá značně znevýhodněný hráč/hráčka,pokud tuto příšeru dostane jako úkol v misi (myslím že se prvně objeví v misi 7).Důvod:Všechny bosíci jsou teoreticky přístupní přímo z map pro ně určených lokací,u Baronky je to znevyhodněné a takřka zbytečně obtížné - proč? Předně - propustka,jistě dá se koupit v krámcích (IS),klíč a s tím spojený úkol od Uriela složit klíč (jed + další ingredience + časově omezené).A v poslední řadě,pokud se sejde několik "účtů" ve stejnou dobu,to jak to u baronky vypadá,to si asi každý dokáže představit sama.Buď bych tento úkol dala až na lvl 90+ a nebo bych zvýšila "odměnu".


    3.Nevím jak moc jsou tyhle informace užitečné,jedná se o zasekávání misí expert + loveckých úkolů.O co jde: Začnu plnit "měsíční" event - LOV NÁJEZDNÍKY - ale nesplním celý event (z osobních důvodů) tzn. nedokončím 10x např. zabít ohnivý duchy - potom se mohu spolehnout že po restartu serverů popř v rozmezí 3 dnu,se mi blokne lovecký úkol,a zničeho nic se objeví úkol z mise expert (nahodný gener.)Ukol z mise je seklý,neodečítají se zabité příšery,stejně jako lovecký úkol - to same neodečítají se zabité příšery.
    Jinak vše funguje OK.(Bohužel zrušit misi u knihy expert nelze jelikož se neobjeví lištové tlačítko - zrušit,pouze dále).A to samé (zaseknutí) se děje při plnění úkolu "Do jeskyně",kdy po nasbírání obsidianu + 2 části předmětu nutné ke splnění úkolu,pak po odevzdání npc a získání předmětu jsme odesláni do čer.lesa,kde máme najít kapku krve.Ale zde je opět problém,pokud tak neučiním ještě týž den,a jezdím po jiných lokacích,během 2-3 dnů dojde opět k objevení a zaseknutí mise expert (ačkoliv svitek mise ani nevlastním v invu) a zaseknutí loveckých úkolů.Otázka zní - pracuje webzen na odstranění tohoto bugu? A podotázka,pokud se plní úkol do jeskyně,pak je možné nasbírat více obsidianu než požaduje úkol.Ale pokud ho při příštím plnění mám v invu,pak se nezapočítává,a tak se dál a dál plní inventář nadbytečnými obsidiány + 2 předmětem (i když zhruba za 2 měsíční dobu,se mi to již nestává,ale s obsidiánem ano).
    Prodat se to nedá též - nešlo by informovat GF aby se toto opravilo,a ve výsledku by pak nešlo "přeplnit" tímto předmětem požadovaný počet obsidiánů který je třeba na splnění úkolu?


    Děkuji za odpovědi


    P.S. (Edit) post 25 - jen dovětek - pokud je nasnadě,že tento event má své "mouchy",pak se tým může na mě vždy spolehnout,že se jim budu snažit jako hráčka pomoci,stejně jako lidem v komunitě :)


    EDIT2:Je nějaká možnost jak kontaktovat GM popř. jiného člena týmu ve hře?Jaká?A pokud ne,uvažuje se o zavedení tohoto?
    (Důvod je prostý,pokud chci nahlásit hackera,na IRC nikdo není (jsme jen lidi,času málu,znám to),ale např.zde na foru v neviditelném modu člen týmu je,tak existuje nějaký způsob jak hackera (vyjma ticketu) nahlásit? (Ticket je dobrý,nekritizuji,jen má 1 nevýhodu a tou je pomalost).

    Edited 3 times, last by Joedo ().

  • Ahojte,
    Měl bych takové menší dotazy na kohokoli z teamu. Můžete odpovídat na jakoukoli z otázek, jen tyto co tu píšu mě zajímají asi ze všeho nejvíc. Předem díky za odpověd


    1. Berete post GM jako zábavu nebo jako Povinnost?
    2. Jak jste se dostali k tomu, že jste se rozhodli napsat do náboru na post GM
    3. Litovali jste někdy nečeho, co jste jako GM udělali?
    4. Jak dlouho jste byli kvůli Metinu vzhůru?
    5. Jak je to s testováním novinek. Účastníte se někteří z vás testování, nebo je to jen pro ty "nejvyšši"
    6. Váš názor na aktuální stav hry? Ekonomika,Konflikty mezi hráči, Hackeři atd...
    7. Kdybyste měli tu možnosti, co byste přidali, změnili nebo odebrali?



    předem díky za váš čas a pokud odpovíte, budu jen rád :)

  • Já bych přidal dotaz
    Kdy budou k dispozici ony míchací lístky , páč sem dostal podruhé baronku a k ní je přístup PLACENEJ a nemožnost to měnit mě dost irituje .
    Doufám , že to zase nebude zase jen záležitost čistě jen IS .

  • Ahoj chcem sa opýtat že kedy a jak často býva 1. "štastná hodinka na IS" 2. a jak je tu to s fotbolovými míčmi kedy padajú a proč vlastne nekedy padajú?


    3.Myslíte si že GF pracuje na "novém metinu" že vytvorá nový lepší metin 2 ( zlepšení grafiky)a hru proprípadne dajú na steam ,neco jak spravilo Valve že kúpilo práva na WC3 DotA a spravili si svoju lepší propracovanejši verziu tej hry... alebo GF bude dávat iba nové updaty do hry ?

  • 1.Plánuje se rozšíření členské základny členů týmu?


    Nábor na GM je otvírán vždy podle potřeby. Určitě není nábor uzavřen navždy, ale nic přesnějšího není dopředu naplánováno.


    2.Karty příšer - Baronka pavouků - z mého pohledu se mi zdá značně znevýhodněný hráč/hráčka,pokud tuto příšeru dostane jako úkol v misi (myslím že se prvně objeví v misi 7).Důvod:Všechny bosíci jsou teoreticky přístupní přímo z map pro ně určených lokací,u Baronky je to znevyhodněné a takřka zbytečně obtížné - proč? Předně - propustka,jistě dá se koupit v krámcích (IS),klíč a s tím spojený úkol od Uriela složit klíč (jed + další ingredience + časově omezené).A v poslední řadě,pokud se sejde několik "účtů" ve stejnou dobu,to jak to u baronky vypadá,to si asi každý dokáže představit sama.Buď bych tento úkol dala až na lvl 90+ a nebo bych zvýšila "odměnu".


    Baronka jako nevhodná volba pro lov karty byla nareportována do Německa. Jestli s tím GF něco bude dělat, nedokážeme odhadnout.


    3.Nevím jak moc jsou tyhle informace užitečné,jedná se o zasekávání misí expert + loveckých úkolů.... Otázka zní - pracuje webzen na odstranění tohoto bugu? A podotázka,pokud se plní úkol do jeskyně,pak je možné nasbírat více obsidianu než požaduje úkol.Ale pokud ho při příštím plnění mám v invu,pak se nezapočítává,a tak se dál a dál plní inventář nadbytečnými obsidiány + 2 předmětem (i když zhruba za 2 měsíční dobu,se mi to již nestává,ale s obsidiánem ano).


    Pokud má někdo problém s nefunkčním úkolem z knihy misí, stačí napsat ticket a pomůžeme mu.
    Ohledně obsidiánu - Je to stejné jako například s úkolem, kde se sbírají třenové zuby a tygří játra. Jestli hráč postupuje standardně, nemá s dokončením úkolu nejmenší problém.



    add 1 - Zpočátku to byla zábava, později povinnost (osobní) a nyní je to pocit zodpovědnosti a to, že mi není lhostejný osud české komunity
    add 2 - Byl jsem kdysi (tuším, že v lednu 2010 osloven jedním stávajícím GM), jestli bych neměl zájem přidat se k partě vyvrhelů :)
    add 3 - Ne, mám čisté svědomí
    add 4 - V době herního pobláznění jsem klidně celý víkend nespal. Ale ty doby jsou už dávno pryč
    add 5 - Pro testování novinek je vytvořen zvláštní server, na který zdaleka nemá přístup každý člen teamu
    add 6 - Není co napsat, pokud bych nechtěl opakovat všeobecně známé informace nebo se rozepsat na diplomovou práci :)
    add 7 - Změnil bych jednu základní věc - herní komunitu :) (nevztahujte si to na sebe konkrétně, mám na mysli zlodějíčky a podvodníčky). Např. český jazyk ve hře podle mě výrazně snížil kvalitu herní komunity, lépe řečeno vpustil do hry mladší hráče, kteří jsou mnohem náchylnější naletět podvodníkům. A těm to bohužel vyhovuje :(


    Já bych přidal dotaz
    Kdy budou k dispozici ony míchací lístky , páč sem dostal podruhé baronku a k ní je přístup PLACENEJ a nemožnost to měnit mě dost irituje .
    Doufám , že to zase nebude zase jen záležitost čistě jen IS .


    Info k baronce jsem napsal výše.
    Můj osobní názor (nikoliv informace od GF) k míchacím lístkům je, že budou v IS a možná jeden za nějaký úkol ve hře.


    Myslíte si že GF pracuje na "novém metinu" že vytvorá nový lepší metin 2 ( zlepšení grafiky)a hru proprípadne dajú na steam ,neco jak spravilo Valve že kúpilo práva na WC3 DotA a spravili si svoju lepší propracovanejši verziu tej hry... alebo GF bude dávat iba nové updaty do hry ?


    Žádný Metin3 v přípravě není. V létě loňského roku to prohlásil produktový ředitel a já bych tomu věřil. GF není vývojář nové hry, ale provozovatel. Pro GF je vhodnější vybrat si hotovou hru a koupit licenci na její provozování (viz AION, Terra, S.K.I.L.,...)

  • 1. Berete post GM jako zábavu nebo jako Povinnost?
    2. Jak jste se dostali k tomu, že jste se rozhodli napsat do náboru na post GM
    3. Litovali jste někdy nečeho, co jste jako GM udělali?
    4. Jak dlouho jste byli kvůli Metinu vzhůru?
    6. Váš názor na aktuální stav hry? Ekonomika,Konflikty mezi hráči, Hackeři atd...
    7. Kdybyste měli tu možnosti, co byste přidali, změnili nebo odebrali?


    1. Víceméně se to prolíná, někdy je povinnost zároveň zábava.
    2. čtu pravidelně forum a narazil jsem na nábor.
    3. Ne
    4. Rekordy v čase jsem nesledoval :)
    6. Jaký si to uděláš takový to máš.
    7. Hackerum by automaticky vybouchla klávesnice.

  • Plánuje tým popř. provozovatel serveru čistě event založený na základě srandy?
    (mě se zdá,že spousty úkolů ale i eventů je založených na "nakopej",zabij,přines;což je taková ta rutina,ale sranda žádná - prostě něco hodně ulítlího - vždyť všichni v týhle době někam pospíchám popř. máme problémy a na srandu je pořád míň a míň času).


    Druhá věc opět názor na event - co třeba vymyslet nějaký event,při kterém my komunita si musíme lámat hlavičky?
    (Podobný event 1x byl - najdi GM nebo jak se to přeně jmenovalo + byly zadány základní indicie;stajně jako zde na foru vzniklý event - nazev si již nepamatuji,ale např. najdi příšerku která na 2 obrázku chybí).

  • No , já bych jeden dotázek na členy teamu měl .
    Kolik kerý zvás , stráví na přidělené pracovní postavě a kolik na své herní . :D

    Tak já se tedy také ozvu. Hraní na herní postavě jsem ukončil už tak před dvěma lety, sice ji vždy po pár měsících na chvilku zapnu, ale spíše jen tak z nostalgie..


    1. Pro mě je to jak zábava (chytání hackerů je pro mě jak když hledáte Bosse ;) a máte dobrý pocit když se zadaří) i povinnost ( jednou jsem se zavázal k tomu, že se budu snažit pomoci hráčům a to snad dělám)
    2. Už dříve jsem často pročítal forum a když jsem zjistil, že je nábor tak jsem to zkusil...
    3. Pokud vím tak jsem zatím naštěstí neprovedl jako GM nic čeho bych měl litovat
    4. Občas se zadařilo, že jsem vypínal počítač v raních hodinnách když slušní opilci vrací domů..
    6. Tak hru a dění v ní tvoří hráči takový a i když mám pocit, že to dříve bylo lepší, ale asi to tak není. Povaha lidí ve hře se moc nemění, jen se prostřídávají NICKY hráčů
    7. Za mě by bylo fajn kdyby hra nedovolovala spuštění více oken stala by se z toho více týmová záležitost...

  • Mám ešte 2 otázky :.....


    1. Co sa stane s medailama po skončení eventu keď nekomu ostanú v inventáry? Bude nejaký update který ich odstráni aby nezavadzali? lebo sa nedá snima nic robit ani do skladu ani nejdú zahodit :/


    2.Proč už není možné rekrutovat prátele? :)

  • kusy medaile idu predat npc, a dostanes za ne kraaasnych 0 yangov

    Rosi-maskot zo siony :thumbsup:



    vsude nenavidena kecalmi a vecne nespokojnymi deckami :thumbup:


    JESTENOUNAČAFAČASAFALAVATAJM 8)

  • Plánuje tým popř. provozovatel serveru čistě event založený na základě srandy?
    (mě se zdá,že spousty úkolů ale i eventů je založených na "nakopej",zabij,přines;což je taková ta rutina,ale sranda žádná - prostě něco hodně ulítlího - vždyť všichni v týhle době někam pospíchám popř. máme problémy a na srandu je pořád míň a míň času).


    Druhá věc opět názor na event - co třeba vymyslet nějaký event,při kterém my komunita si musíme lámat hlavičky?
    (Podobný event 1x byl - najdi GM nebo jak se to přeně jmenovalo + byly zadány základní indicie;stajně jako zde na foru vzniklý event - nazev si již nepamatuji,ale např. najdi příšerku která na 2 obrázku chybí).


    Event na základě srandy? Nerozumím, co tím myslíš. Ale obecně - iniciativě se meze nekladou. Takže tohle je apel na jakéhokoliv hráče - pokud přijdete se zajímavou myšlenkou na event a s propracovaným průběhem, rádi vás při realizaci eventu podpoříme. V minulosti tu byly eventy vymyšlené a pořádané hráči pro hráče, nečekejte jen na nás a GF, co vám naservírujeme až pod nos. Přijďte sami s něčím zajímavým, napište nám to (třeba do PM na fóru) a když to bude slušné, máte nás na udičce a roztočíme to.


    Ale nepište nám nic ve smyslu - "mám nápad na event, přijde tam pár kámošů, GM udělá baf a hodí nám 200 metinů" nebo "bude PvP turnaj, potřebuju od GM odměny pro víteze, organizaci, rozhodčího a svolání bojovníků",.... takhle prosím ne.