Posts by Rosambo

Na základě čeho soudíš, že jsem to šidil kde se dalo? Na základě toho, že jsem tě začal ke konci zase dohánět, že už si to neměl tak zadarmo a trávil jsem tam více času než ty? To tě tak užírá, že musíš psát takové bláboly? To, že si ale dělal stejnou taktiku už nenapíšeš co? Jak si tam stál a zabíral s námi oltáře, to bylo v pohodě? Omlouvám se ti strašně za to, že jsem dle tebe porušil pravidla hry, tím, že jsem nechal zaseknutý mezerník a vyjel z okna hry :D :D strašný podvod.

uvedomujes si, ze priznavas na fore, ze porusujes pravidla hry? rovno moze nekdo napisat "pouzivam hacky", a bude to to stejne... ne, ban za to ze sa k tomu priznas nemozes dostat, ale myslim ze nic nebrani gm, aby po tomto priznani po tebe isli a pri prvom opakovani si skoncil v ban zone... pekny zvysok dna

Mě by spíš zajímalo, dle jakého návodu se přidělovaly ty cechovní pozemky.... Jak sem čekal, budou tam pozemky, které nikdo nezná...

KEKSIK, Hiragana, TWL, TARANIS, LostLegion, co to má bejt za cechy nebo už někdo viděl někoho z těchto cechů u skladu... Naprostý výsměch hráčům.... nehledě na to, že ty volné pozemky se nedají koupit... za mě opět naprostý výsměch a plivnutí do xichtu metin komunitě.

ktere nikdo nezna? tak proc sem pises cechy, ktorych hracov denne mozes vidiet pred skladom? jeden z tych cechov je napr moj, a existuje asi 5 let, dalsi ma tedka velky boom a vsade milion hracov... pisat prave o tomto vybere, ze ich nikdo nezna...

je fajn, ze forum sa snazi robit sutaze, len je skoda ze sa nerobi aj neco v hre... ked je na fore viac snahy o aktivitu ako priamo v hre, je jasne ze je neco v neporadku... kazdopadne k teme, napr tato velkonocna sutaz- ano, videla som tu o nej info uz od jej vzniku, ale nezapojila som sa hlavne z dovodu-ze todle fakt neni tema pre mna... ale ako nalakat lidi aby sa zapojili? odmeny su pekne, ale krom prvych miest nikdo nic nedostane... tak clovek si povie "budem stracat cas, stejne nic nevyhram, a ani to nebude nejaka zabava, ked si navzajom nevidime prispevky, prdim na to"... a potom vidi info "noo, tak zucastnil sa 1, takze aj tie odmeny pre dalsich par prepadli, aj ked boli iba pre najlepsich"... tym chcem povedat, ze aspon nejaku drobnost za ucast, aby z toho mali hraci aspon neco, ked uz tou anonymitou je zobrana skoro vsetka zabava

co ak sa mysli 2. bonus na botach? napr ak mas 2. bonus 10 krit, tak +2%, mas 12%... nemas to tak? kukni do bonusov v profile a porovnaj ked nasadis a sundas...

ne, tym nechcem obhajovat neschopnost programatorov v GF, lebo ak by to aj tak bolo, takto napisane je to nesmierne matouci aj pre ostrielanych hracov

ked prehadzujem z hlavnej na sklady kramy, taky mi to dela... ak predtym s hlavnou neco davam/vyberam zo skladu, tak ked z malych postav chcem dat obchod-nende... ale ked dam obchod z hlavnej na sklady, ktore prave prihlasim-ide bez problemu

proc bys do sirky dabla nedostal? natoc si do bitevaku +9 20 dabel, kovni to na sirku a mas 20 dabel bonus.... ale ked pises ze tak vseobecne, tak na 85 je na pvm najlepsi jednoznacne jedak

prodat npc nendu, a nevim kde vidis problem.. v najlepsom pripade mas dalsich 9 inventov kam mozes hadzat veci s ktorymi nende obchodovat, tak odloz do buduceho eventu

No, to by bylo super vědět, protože některý témata by byla určitě škoda ztratit.
    Jako třeba romány od Joedo? já jen,že už taky nejsou k nalezení

jak tak koukam, joedo ma smazany ucet a s tym sa smazli aj vsetky prispevky, takze... asi len "draci buh nam zehna"

2. naj pvp postava ma problemy s 3. pvp najsilnejsou postavou... no ked ti nerobi problem top pvp postava, ale niekdo kdo je slabis /berem do uvahy, ak by mali rovnake veci, bio a vse, cisto iba rozdiely medzi druhmi postavy/, tak je to fakt k zamysleni...

inac nech som k teme... co ma prekvapilo-ono sa to zatvara? co sa toho tyka by som to nehala otvorene non stop, akurat nech to kazdu hodinu kopne vsetkych hracov na mape von a kdo bol pri kopani na mape by mal na dalsie kolo vstup zakazany :D

jarde, nestrapnuj sa tolko.... hras za najsilnejsiu postavu, nejakym zazrakom si sa dostal na stredne vysoky lvl a nacital si zopar P... s tym by kazdy hrac sundal 80% inych hracov... ale ty proste NECHCES a NEVIES pochopit, ze ked mas vybavu na howno, tak ta sunda aj 35lvl... a ked za max int povazujes 90, to len poukazujes na svoje minimalne znalosti hry... stacila by si priemerna pvp vybava, ani alchu a kostymy netreba a mal by si sundat vacsinu hracov do 90

tak iba uplny dement co nevie napocitat do 5 by pri 90% strate prehadzoval na inu postavu...
    a kdo uz je tak sprosty, nech si prehadze... ked mu pripada mat 200 "v bezpeci" lepsie ako mat 2000 pri sebe, nevidim v tom nic zle jak v pripade ze si z 2000 prenese.... 2000 -_-

"prehadzovanie" vlajek by sa dalo vyriesit jednoduchym sposobom... hrac by pri zabiti stratil napr 10%, ale vypadlo by iba 1% (napr mas 2000, chcipnes, budes mat 1800 a na zemi bude 20, ktore pri rychlom postavni /napr pri bossoch/ moze hrac, co ich stratil znovu zdvihnut)... napad ze pri smrti prijde o vsetky mi pripada totalne na kebuli...
    co sa tyka zabijania malych lvl lepsimi, tak by sa tomu mohlo predijst sposobom, ze vlajky by padali z hracov len pri zabiti priserami, alebo hracmi len za urcitych podmienok (cechova valka, arena, pripadne duel potvrdeny druhou stranou)

a nech GF neprijde na prazdno, do IS by sa pridal predmet, co by umoznoval pri pvm ziskat 2 vlajky za cenu jednej pocas celej doby eventu :D

zabitie prisery sa pocita, ak ju zabije niekdo zo skupiny a ste dostatocne blizko seba (napr od vodcu skupiny aby platili bonusy). ak budes napr na druhom konci mapy, moze ich kolega zo skupiny zabit aj 20 a nezapocita ti to

Útočné kouzla jsou vždy stejné jako obranné. A co se týče mentála, tak Ninjajino objevil, že ochrana na ránu ducha je vlastně ochrana na průraz.

takze ak spravne rozumim-je chyba iba v preklade, ale inak su obrany na tie kuzla ako utocne, jo?

zdravim
    1. utocne kuzla su tie iste ako obranne? ak si dobre pamatam, v manuali nebolo napr ziadne kuzlo na ochranu pred mentalmi (a zda sa mi, ze namiesto toho mala niektora ina rasa 2 kuzla, tusim BM)
    2. to je pasivne kuzlo, ktore funguje stale, jak mas u mazlov (obrana proti urcitej rase a podobne-funguje stale ked mas malza privolaneho :) )