Lendin Game Administrator

• Member since Jan 19th 2010
  • Last Activity:
Profile Hits
10,641
  • zdravím mám dotaz ohledně eventů na říjen pro server fénix nikde jsem jej to na fórum nenašel... jen akorát na ten 2, server....
  • Rendy12345 Aug 8th 2019
    Ahoj to že v jeskyni se nedá portnout prstenem do dvojky je schválně, a už to nepujde ?

Lendin Aug 8th 2019
    Ahoj.
    Prsten ve druhém patře jeskyně nefunguje už pěkně dlouho. A je to úmysl.

Rendy12345 Aug 8th 2019
    Aha diky
    Update-
    • Opravena chyba, kdy Teleportační prsten znemožňoval přechod hráče mezi úrovněmi v jeskyni vyhnanství

Úmysl zvanej neschopnost opravit chybu?
  • Ahoj to že v jeskyni se nedá portnout prstenem do dvojky je schválně, a už to nepujde ?
  • Ty seš asi jeden z těch dětí, co tam hackujou co?:))))
  • Ahojte po dnešním spuštění serveru už sem opravdu naštvaný.
    Na novém serveru je to 90% hackerů a to se opravdu nedá!
    Dobil sem si spousta Dm úplně k ničemu, nemohli by jste s tím začít něco dělat prosím?
    Přijde mi, že je to všem jedno!
    GF bojuje proti privátním serverům, ale spousta těch privátů má lepší zabezpečení proti hackerům než samotný oficiální server.
  • to je tak tazke odpovedat na jednu jednoduchu otazku? necudujem sa ze sem potom nikto nechodi.
    • Rádi odpovíme, pokud informaci máme k dispozici. Odpověď na tvou otázku neznám a upřímně, jsem pak na tvůj dotaz zapomněl.
    • Pisal som spravu ale asi sa to nejak stratilo no.. Zaujimalo ma ci sa budu dat pouzit nepouzite DM zo stareho uctu aj na novom serveri(samozrejme ak pouzijem rovnaky ucet).Patrilo by sa aspon odpovedat ze neviete ak naozaj nie.
    • DM jsou standardně vázané na účet, nikoliv na konkrétní postavu. Nevidím tedy důvod k tomu, proč by nemělo být možné použít je i na novém serveru.
  • Ahoj Lendin mel bych dotaz k aktualizaci 19.3 psalo se ze bude reset biologa 92+94 kde to najdu ten reset dela se cely biolog znova ?
  • Zdravim, mam dotaz ohledně superstounů ktere jsou pravidelne v patek, dozvěděl jsom se o nich nahodně a na foru onich neni ani slovo, jedna se o nějaky easteregg nebo poruchu nebo je mozne nekde dohledat nebo zjistit presnou dobu odkdy dokdy se vyskytují?

předem dekuji za odpoveď.
  • Tohle dnes neví ani GM v Německu natož Lendin. Ten snad ani neví, že ten event v 17:30 stopli. Prohlášení ze strany GF ...nula. Díky tomu musí německý tým uklidňovat hráče, protože si na-rozdíl od nás neberou servítky.
    NO TAKY SI UŽ V NĚMECKU MOHLI ZVYKNOUT. :)
  • Ahoj , proč se vypnul rybářský event po chvilce spuštění ? Byl bych rád aspoň za odpověď díky :)
  • Ahoj. Nějak se mi nezdá datum pořádání rybářského eventu.. Kouknul bys na to prosím :)
  • Má vám cenu nahlašování Boterů ? Jsem začal po nějaké době a v pyungmu a bakře doslova o sebe zakopávají. A nejen to vidím často i hráče kteří mají level 55 a mají luxusní výbavu za několik stovek miliónů. A z tohodle soudím že vysílá signál nebojte se Hackovat Administrátoři nedávají bany. Celkem mě štve že kdo začne na serveru kde zrovna probíhá nějaký event tak si nemá kde vydělat protože proti boterům opravdu nemá šanci. Cože nějaké velikonoční metiny ? ale kde že to jen boteři mají ré. Doposud jsem viděl více boterů než velikonočních metinů.
    • A nevím zda-li to tu někdo zmínil ale kamarád měl návrh proti boterům ,že by každých 30 minut vyskočila tabulka kde by se musel opsát kód a kdyby ten kód nebyl opsán tak by se na postava třeba odhlásila či na ní by nešlo nic dělat než by se do tabulky opsal daný kód. Dle mého by to vyyřešilo noční botery v prvních městech. Pokud není Gameforg nějak podplacen od stránky vydavatelů m2bob tak by nebyl žádný problém. A viděl jsem jedno video od Balisse kde řekl ''že není možné aby vývojáři bota viděli více do hry než sami programátoři metinu.'' A to pouto by fungovalo jen při expení či ničení metinů aby nebyly omezeny stánky.
    • Ahoj.
      Trvalé řešení problému s hackery je mimo naše možnosti. GF je zatím bohužel v tomto boji tím slabším a s hackery prohrává. Můžeme jen doufat, že se situace třeba zlepší.
  • Ahoj bylo by možné navrhnout přidání duševních pout na alchimii?
  • Ahoj, bude možné vyřešit po třech letech chyby ve válce říší? Velmi rád bych si tuhle událost zopakoval. Tento event officíální ještě ani nebyl, vždy jen testujicí. Přilákalo by to dost hráčů a PvP by oživlo.
    • Dobrá poznámka. Je fakt, že tento event poněkud zapadl. Prověříme, jestli je funkční.
  • Dobry večer já bych se chtěl zeptat na cenu tavdy a dropu z pouště děkuju za odpověď
    • Ahoj.
      Takovéhle informace ti opravdu neřekneme. Spíš se podívej nastánky ve hře, případně to prober s jinými hráči tady na fóru v určené sekci.
  • Děkuji za radu. Už je vše v pořádku
  • A nešlo by to poslat znova?
    • Pokud nedojde do tri dnu k potvrzeni mailu, pak se zmena sama stornuje. Nasledne probiha ochranna lhuta pro dalsi zmenu mailu a az dobehne, muzes cely proces provest znovu.
  • Nejde mi změnit email protože mi ještě nepřišla změna do schránky. Tak teď nemůžu změnit ani heslo. Co mám teď dělat. Děkuji za odpověď
    • Pokud ti neprisel email, zkontroluj si kos a spam. Pripadne kontaktuj sveho poskytovatele mailu a zeptej se ho na to, proc ti nedorucuje maily. Pokud jsi zpravu ze serveru odeslal, pak odesla. Vic ti bohuzel neporadim.
  • Dobry den chcem sa spýtať kde najdem Cech kovača alebo kedy budu vrateny do hry. Dakujem za skoru odpoved .
  • Ahoj.
    Nejsi jediný, kdo je z toho naštvaný. GF sbírá tyhle negativní reakce ze všech komunit. Jak se k tomu celému GF postaví, to neumím předvídat. Víc ti k tomu bohužel říct nedokážu.
  • Zdravím... Pokud je k tomu nutný ticket, tak ho napíšu, ale rád bych někoho s oprávněním nebo mi poraď komu přímo napsat. GF vymyslí adventní kalendář, který oceňuju, limituje ho hotovými zuby orka, načež to změní na klatby. Oproti tomu, co mi vadí se to ještě dá "pochopit". Poté asi kvůli odezvě hráčů to změní zpátky na zuby orka, ale neodlokne truhly od 1. prosince, který dotyční nemají možnost odkliknout, čímž jsou limitováni dostat poslední premiovou truhlu jak je v pravidlech napsáno. Absolutní výsměch. Když už to vrátím, tak se vším všudy, čili s náhradou ostatních dní. Nikde žádné vyjádření k tomu, proto se ptám, jak se tato věc bude řešit? Jde mi čistě o spravedlnost, když už, měli nechat klatby tak jak byly. Díky za odpověď.
  • @Zacatecnik
    Nesmysl - kupony do IS ti nikdo neda
  • Ahoj už nevím kam napsat mohli by jste mi dát taky ty DM Kupony do IS ? Jelikož co jsem koukal někdo je tam má a někdo ne a ja bych je docela potřeboval :) Děkuji za odpověd :)
  • @Seksik69
    Postavy na uctu vytvorenem pres klienta ti po rozpojeni takoveho uctu od Steamu zustanou.
  • @Seksik69
    Pokud je ucet zalozny primo na Steamu, pak se od nej oddelit neda a postavy z nej nelze premistit.
    Pokud se jedna o ucet vytvoreny pres herniho klienta, ktery jsi ke Steamu pripojil, pak ti umime pomoct a lze takovyto ucet od Steamu odpojit. Napis nam ticket, pokud se jedna o druhy pripad a chces ucet od Steamu odpojit.
    • Tak to jsem.. asi v pr.. :D ale přiřadil jsem k tomu nový herní účet dělaný přes klienta a postavy tam normálně mám, myslíš že kdyby se to teď odpojilo od steamu že by ty postavy na tom účtě přes klienta zůstali ? fakt nevím co dělat.. jelikož nemůžu koupit z IS to co jsem chtěl, nebo kdyby šla i varianta smazat či přeposlat DM z toho účtu a dát mi to na nový účet.. to by stačilo úplně v pohodě. jinak, ticket jsem psal a přišla mi akorát odpověď " jaký je můj herní nick, co hraji za hru a jakou jazykovou verzi hraji " a na to zatím žádná reakce.
  • Ahoj, mám menší problém.. na steamu se neukazují všecky položky v itemshopu a chtěl bych se zeptat zda registrovaný účet přes steam kde mám " main postavu s DM " dá přehodit na nově vytvořený účet pomocí emailové adresy nebo jestli se dají přehodit DMka na jiný účet :) ticket jsem psal ale nevím jestli to nějak jde udělat nebo ne :) ticket zatím bez reakce. a netuším co mám očekávat. předem díky za jakoukoliv odpověď :)
  • ahoj omlouvám se za otravování ale chci se zeptat zda-li je už hotová údržba protože mi client stále píše chybu při spojení se serverem děkuji za odpověď
  • ahoj mohu se zeptat jak je možné zrušit spojení s mým steamem ? :)
  • 2 Wfeeeedd
    Upřímně, nevím, co máš na mysli. Jaké rozšíření?
  • Ahoj, po měsíci hraní jsem spustil hru přes steam a docela mě zaujalo DLC rozšíření. nemohu nic na toto téma dohledat. Potřebuji nějaké specielní ověření? Nebo jsem zkrátka ostrouhal? Díky.
    S pozdravem, WfEeEeDd