Posts by Lendin

  Drahá komunito.


  23.3.-24.3.2021 budou v Itemshopu k dostání kupóny na DM v hodnotě 1000, 500 a 100 DM.


  Nabídka je přístupná pouze pro ty, kteří mají splněný úkol biologa 30 lvl (Zuby orka)  Váš Metin2 Team

  Drahá komunito.


  Před několika dny jsme oznámili, že jsme zahájili důkladné vyšetřování zaměřené na nejnovější aktualizaci Cheatblockeru poté, co jsme obdrželi zvýšené množství reakcí z našich komunit ohledně potenciálních falešných pozitivních zjištění v poslední vlně udělených blokací.


  Při kontrole výsledků jsme si všimli několika nesrovnalostí ve zvláštních případech, které vyžadovaly další testování. Okamžitě jsme systém zastavili a odstranili z fronty všechny blokace čekající na zpracování. Proces byl složitý a vyžadoval hodně úsilí - někteří naši kolegové na tom pracovali nepřetržitě déle než 40 hodin - ale nakonec se nám podařilo identifikovat falešně pozitivní zjištění, abychom ověřili některá tvrzení a mohli podniknout další kroky. Přestože drtivá většina blokací byla ověřena jako správná, opakovaná kontrola každé z nich by trvala příliš dlouho a chtěli jsme se vyhnout zablokování postižených hráčů na delší dobu. V důsledku toho jsme se rozhodli zrušit všechny udělené blokace provedené systémem v rámci nejnovějších aktualizací Cheatblockeru, a to sahajících až do prosince 2020.

  Chceme vám dát další aktuální informace k situaci spolu s náhledem, jak společně vnímáme budoucnost. Nejprve, a co je nejdůležitější, chceme se omluvit každému falešně detekovanému hráči, kterého to negativně ovlivnilo. Jak již bylo řečeno, záměrem Cheatblockeru vždy bylo sloužit naší úžasné globální komunitě v našem pokračujícím úsilí v boji proti bottingu a podvádění. V tomto aspektu jsme mnoho z vás zklamali a je nám to upřímně líto.


  Proto jsme se, ve světle nedávných testů a analýz vyplývajících z našeho vyšetřování této záležitosti a vzhledem k tomu, že naše komunity tomuto systému nedůvěřují, rozhodli trvale přestat používat Cheatblocker jako jedno z mnoha opatření, která používáme v boji proti bottingu. V důsledku toho také zrušíme blokace udělené Cheatblockerem spolu se souvisejícími sankcemi, které byly vydány před prosincem 2020 na účty obdržené během probíhajícího posouzení. Ovlivnění hráči obdrží e-mail, jakmile bude jejich účet odblokován a v blízké budoucnosti budou odškodněni. Proto se ujistěte, že jsou e-mailové informace k vašemu účtu aktuální. Bohužel nebudeme moci posílat e-maily uživatelům Steam. Není třeba v této záležitosti psát tickety na podporu, protože tým již pracuje na všech typech případů.


  Aby bylo jasné, nevzdáváme a nekončíme naše úsilí v boji proti botům. Máme k dispozici celou řadu dalších procesů, které vykazují prospěšné výsledky. Jak postupujeme vpřed, soustředíme se na ně místo používání a aktualizací Cheatblockeru. Tyto další nástroje jsou vyvíjeny interně a nikoli jinou společností, což nám dává větší kontrolu nad nimi a lepší přehled o těchto systémech.


  Dále přehodnotíme naše interní procesy a zavedeme některá další bezpečnostní opatření, abychom zabránili tomu, aby se něco podobného, jako tyto chyby blokací, opakovalo.


  Mnozí z vás se ptali, proč nám tak dlouho trvalo, než jsme zareagovali, a jste nespokojeni s podporou, které se vám v této věci dostalo. Jelikož se jedná o složitý problém, není snadné vám poskytnout krátkou odpověď. Bohužel jsme až dosud nikdy nebyli schopni identifikovat na našem výstupu falešná zjištění. Od chvíle, kdy byl systém zaveden, pokračujeme v detailních diskusích s vývojářem systému, abychom eliminovali potenciální falešně pozitivní zjištění a zajistili integritu blokací v důsledku použité metody detekce. Chceme zdůraznit, že komunitní manažeři, podpora a týmy vzali vaši zpětnou vazbu vážně, důkladně zkontrolovali vaše případy, shromáždili co nejvíce informací a předali je odpovědným lidem. Vzhledem k tomu, že vývojář systému nás ujišťoval, že vše fungovalo tak, jak bylo zamýšleno, a na naší straně jsme nemohli identifikovat žádná falešná zjištění, vedení se rozhodlo pokračovat v systému a nerušit žádné blokace. Ve výsledku jsme systému důvěřovali více, než jsme měli.


  Ve skutečnosti neexistuje žádná vhodná kompenzace k vyrovnání důvěry, kterou v nás někteří hráči mohli ztratit. Snažili jsme se však ze všech sil přijít s něčím, co snad bude vhodné pro každého. Kompenzace bude vyplacena v několika krocích v průběhu příštích několika týdnů, aby se zkrátila celková doba pravidelné týdenní údržby. Bohužel i přesto mohou údržby trvat o něco déle než obvykle. Dotčeným hráčům bude poskytnuta následující kompenzace:

  • Ovlivnění hráči obdrží kompenzační balíček, který bude doručen do jejich skladů během údržby tento týden
   • Hráči zablokovaní během března 2021 obdrží: 1x Manny (7D), 1x Gryph (15D), 1x Personal Premium Shop (7D), 1x Amulet of Eternal Love (15D), navíc na účtu budou na 7 dní aktivovány Prémiové buffy.
   • Hráči zablokovaní před březnem 2021 obdrží:: 1x Manny (15D), 1x Gryph (30D), 1x Personal Premium Shop (15D), 1x Amulet of Eternal Love (30D), navíc na účtu budou na 30 dní aktivovány Prémiové buffy. Vezměte prosím na vědomí, že účty, které byly zablokovány před prosincem 2020, obdrží kompenzaci během jedné z následujících údržby poté, co budou jejich účty odblokovány.
  • Mrtví mazlíčci z vajíček budou tento týden obnovena u blokací udělených od prosince 2020, pokud se mazlíček narodil dříve a zemřel během blokace. Doba, po kterou byl účet zablokován, se přičte k době narození a úmrtí mazlíka. Mrtví mazlíčci z účtů blokovaných před prosincem 2020 budou obnoveni během jedné z příštích údržeb poté, co budou jejich účty odblokovány.
  • V současné době stále zkoumáme možnosti prodloužení doby trvání dalších předmětů, kdekoli je to možné. Bohužel to bude ještě nějakou dobu trvat. Další informace k tomu poskytneme, jakmile to bude možné.

  Opět se upřímně omlouváme za nepříjemnosti a doufáme, že zůstanete součástí naší komunity. Děkujeme, že jste nás na tyto problémy upozornili, pokračujte v tom! Vždy vás všechny posloucháme a hovoříme s vývojáři - i když někdy chvíli trvá, než uvidíte výsledky.


  S pozdravem

  Váš Metin2 Team

  Šťastná hodinka 30%  announcement_metin2_it_79c08168dcab9920187b81acc3cccf99.jpg  Milí hráči,


  štědrost Dračího boha vyzařuje napříč všemi královstvími!

  Využijte příležitosti a získejte od 20.3.2021 10:00 do 21.3.2021 21:59 o 30% víc Dračích mincí!


  Užijte si tuto akci!


  Váš Metin2 Team

  CZ text výše uvedeného postu:  Rádi bychom vám ještě jednou poděkovali za vyjádření vašeho názoru a sdílení vaší zpětné vazby s námi.


  Dnes jsme pokračovali v další kontrole a vyhodnocování nejnovějších aktualizací Cheatblockeru a všimli jsme si několika nesrovnalostí ve specifických případech, které vyžadují další testování a vyšetřování. Proto jsme se rozhodli zastavit automatizovaný systém, odstranit všechny blokace čekající ve frontě na zpracování (viz info výše) a zrušit všechny nedávné blokace související s nejnovější aktualizací Cheatblockeru.


  Děláme to proto, že ruční kontrola všech účtů by jednoduše trvala příliš dlouho a kvůli všem ovlivněným hráčům, kteří hráli férově, chceme jednat co nejrychleji. Cílem automatizovaného systému vždy bylo udělat něco pro naši loajální komunitu, která byla příliš dlouho sužována boty. Chceme se však ujistit, že neexistují žádné neoprávněné blokace, i kdyby to mělo ovlivnilo byť jen malý zlomek zablokovaných účtů.


  Aby nedošlo k nedorozumnění, chtěli bychom zdůraznit, že to NEZNAMENÁ, že všechny udělené blokace byly nesprávné - drtivá většina účtů, které byly zablokované, byla po dalších vyhodnoceních potvrzena jako boti.


  Co nejdříve začneme rušit blokace všech účtů, které byly v březnu uděleny. Bohužel může ještě nějakou dobu trvat, než budou všechny příslušné účty odblokovány, ale proces již byl zahájen. Neposílejte prosím na podporu žádné tickety týkající se těchto blokací, váš případ je již zpracováván a není nutné nás upozorňovat.


  Dále se budeme zabývat předchozími udělenými blokacemi (např. z minulého roku), v závislosti na výsledku těchto vyšetřování. Jakmile budeme mít výsledky, poskytneme vám další podrobnosti.


  Tato otázka jistě přijde: Jsme si vědomi toho, že životnost vašich mazlíčků, kostýmů, věcí atd. mohla vypršet v době, kdy byly vaše účty blokovány. Hledáme i možné způsoby kompenzací pro dotčené účty. V tuto chvíli bohužel nemůžeme poskytnout žádné podrobnosti.


  Zůstaňte s námi. Budeme vás informovat, jakmile obdržíme další výsledky z našich testování a analýz. Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které mohla tahle situace způsobit.

  S pozdravem,

  Tým Metin2

  Drahá komunito.


  Od 16. do 17. srpna 2020 bude v Itemshopu sleva při nákupu balíčků Časových spirál najednou. Výše slevy je různá podle množství koupených Spirál.


  Váš Metin2 Team

  Drahá komunito.


  Ve dnech 13. až 16. srpna 2020 budou v Itemshopu nabízeny se slevou různé předměty (např. prsteny zkušeností, Zesílit předmět, Svitek zapomění,... a další). Sledujte Itemshop.


  Váš Metin2 Team

  Dne 24.2.2020 proběhne krátká údržba kvůli přidání maďarské komunity do východního clusteru.


  Dne 25.2.2020 od 10:00 hod proběhne mimořádná údržba, během které dojde k aktualizaci hry na verzi 20.0.


  Váš Metin2 Team

  Eventy, na které se můžete těšit v průběhu února:

  5.2., 19:00-23:00 - +2h na padání Mocných jezdeckých zvířat, 4h

  9.2., 17:00-23:00 - bonus +50% BZK, 6h

  15.2., 19:00-23:00 - rybaříme s Manwooem, 4h

  16.2., 00:00-23:59 - bonus +25% BZK, 24h

  21.2., 18:00-20:00 / 22:00-23:59 - Metin superstone (2x5 vln, 2x2h)

  22.2., 17:00-23:00 - padání Purpurové ebenové bedny, 6h

  23.2., 19:00-23:00 - rybaříme s Manwooem, 4h

  29.2., 17:00-23:00 - padání Cor Draconis (surové), 6h  Váš Metin2 Team

  Poznámka:

  V oznamu přímo ve hře je chybně uvedeno, že úkol lze dokončit pouze 2x denně. Správná informace je v oznamu zde na fóru hry.

  Event kompenzace za 3. leden


  Protože vánoční event plánovaný na 3. ledna neproběhl podle plánu, spustíme ho v náhradním termínu.


  Datum: pátek 17.1.


  Fenix:

  12:00-16:00 - Zmrzlina

  18:00-22:00 - Měsíční pokladnice (normální)


  Event/PvP server:

  07:30-11:30 - Zmrzlina

  22:30-02:30 - Měsíční pokladnice (normální)


  Váš Metin2 Team

  Ono není moc co dodat. Situaci kolem hackerů všichni znají a cokoliv vám sem napíšeme, se ve výsledku bohužel obrátí v negativní reakce komunity.

  To jediné, co by vás uspokojilo (zcela logicky), by byly servery bez botů. A to je to, co bohužel může zajistit jen GF, nikoliv my. Nechceme stále opakovat, co už bylo napsáno předtím.

  announcement_metin2_de_ca4fb2565d0831a6e717f5f249add85f.jpg


  Drahá komunito.


  Tento rok přijde Santa brzy. Od 1. prosince dostanete každý den dárek z našeho vánočního adventního kalendáře.


  Poznámka: odměny jsou dostupné pouze pro hráče, kteří mají splněný úkol pro biologa na 30 úroveň (zuby orka). Úkol musíte mít splněný nejpozději do 29.11., abyste měli na odměny nárok.  Váš Metin2 Team  Upozorňujeme na chybu v popisu předmětu v Itemshopu.


  V popisu je napsáno, že hráč získá 5x Svařené víno, správně je, že hráč má šanci získat z truhly 1x Svařené víno.

  Upozorňujeme, že máme mnoho způsobů, jak na PvP serveru detekovat cheaty na zabíjení i další podvody. Hráči pokoušející se obcházet systém budou diskvalifikováni a neobdrží žádné Tygří mince nebo odměny za hodnocení.