Výzva VŠEM

  • Ahojky všichni,


    poslední dobou se nám tady rozmáhají vlákna se stížnostmi (oprávněnými). @Fufhiny to musí bohužel zavírat a rušit, protože jsou duplicitní (je to bohužel jeho povinnost). Plně chápu hněv a vztek, který tady momentálně delší dobu (cca rok) vládne, ale hlavně to, že se nic neděje.


    Proto chci vyzvat VŠECHNY k debatě. Ale prosím aby tato debata probíhala bez nadávek, vzteku atd. Vím, že to bude obtížné (a to i pro mě), ale ráda bych se dozvěděla jak spoustu věcí vnímáte vy a třeba dojít i k nějakému návrhu na řešení.


    Taktéž bych byla velmi ráda, kdyby se do této debaty přidali i @Lendin a @Lucyana , kteří se nikdy ve vláknech nevyjádřili. Nadáváme na ně, ale je třeba aby dostali prostor k vyjádření a třeba nám i spoustu věcí vyjasnili a třeba je pak jako hráči pochopíme.


    Proto nechme aroganci a vztek stranou a pojďme debatovat jako dospělí a hlavně rozumní lidé.


    Děkuji VŠEM za účast

  • Taktéž bych byla velmi ráda, kdyby se do této debaty přidali i @Lendin a @Lucyana , kteří se nikdy ve vláknech nevyjádřili. Nadáváme na ně, ale je třeba aby dostali prostor k vyjádření a třeba nám i spoustu věcí vyjasnili a třeba je pak jako hráči pochopíme.

    No na ně se tu nadává z 90% právě proto, že se nevyjadřujou v prakticky žádných vláknech, je to vlastně jako když se zapírají... já na jednu stranu chápu že nemaj zapotřebí se zapojovat do jakýchkoliv debat tady v tý mentálně zmrzačený komunitě, to neni urážení, to je holý fakt, taková ta komunita z velký části je. Ale na druhou stranu, vymlouvat se Jsme taky jen hráči a chceme si zahrát, navíc to děláme zadarmo. No... když to nechci dělat na 100% tak to radši nemám dělat vůbec...


    Každopádně debatovat o tom co komu vadí a s čim je nespokojený nemá si myslim uplně valný smysl, to se tu všechno všeobecně ví, řeší se to tu každou chvíli, žádný návrh na zlepšení se nikdy nikam nedostane, za 1. Náš tým
    na tuhle komunu brutálně dlabe a neobtěžuje se cokoli řešit s vyššími posty.. za 2. GF na tuhle komunu brutálně dlabe a tak nemá zapotřebí pro tuhle komunitu cokoli dělat z čeho by nevytřískali peníze. Česká komunita je prostě jak našim týmem, tam GF považovaná za odpad herní společnosti ( nedivim se, to co se tu s lidma za poslední 3 nebo 4 roky stalo, to je fakt k pláči, taky proto jsem přestal hrát) a GF nás taktéž považuje za absolutní povl. Co chceš řešit? co chceš zlepšovat? respektive, jak?


    Dám ti dobrou radu... odinstaluj metin, věnuj se reálnym přátelum, choď ven :) .. tahle hra za ten čas u ní strávenej už dávno nestojí :-( ...

  • Ven chodím i za přáteli, ale když se vrátím z práce, která je dost náročná je to pro mě relax. Nebo když jsem nemocná. Nechci jen debatu o tom co vadí. Chci právě i ty návrhy. Nemám chuť se spoléhat na GM tým nebo jiné lidi. Zvažovala jsem nějaký koncept poslat přímo do německa.


    Zadarmo to náš GM tým nedělá. V loni unikly na německém forku jejich odměny, příspěvek byl sice rychle smazán, ale nebylo to dost rychle. A pokud mají pocit, že to je málo, ať uvolní svá místa jiným.


    Nemám chuť nikoho obviňovat a s někým se hádat. Tady mají prostor k vyjádření všichni tedy i GM tým. A já doufám, že této možnosti využijou.

  • @potvurka007 na 90% nevyužijou. Je fajn že máš reálný život :) to už tady velká spousta lidí ani netuší co to je.
    Hele, já to beru, asi nehraješ moc dlouho, máš furt takovou tu najivní motivaci :) to je hezký, to je fajn.. ale neni to k ničemu.
    Návrhy se tady dál než na forum nedostanou, když to pošleš přímo do DE buď ti nikdy neodpoví, nebo ti napíšou nějakou propagačku jako Váš návrh byl předám kompetentním osobám... takovej
    výsměch :D
    GF už nic co se kvality hry týče nezajímá.. hraju 8 let...možná i trochu dýl, a to co se s metinem stalo za poslední 3 roky.. možná 4, už hraničí s přestupem na privát. Boti se tu
    absolutně neřeší, nikoho to zjevně nezajímají (v GF), zloději a jiná chamrať je taky v klídku protože se nikdo neobtěžuje s tim cokoliv dělat a vulgární zamindrákovaný hovada v chatu už taky nikdo nebanuje. Jediný co GF zajímá, je jak z umírající hry, ze skoro potopený lodi
    ještě na poslední chvíli vytřískat co nejvíc peněz.. :-( Proč myslíš že furt dokola přidávaj a slučujou nový servery s "zajímavýma" novinkama ? proč se v IS furt dokola bez přestání točej DM kupony (který bejvaly tak 2-3x do roka), Truhly, kola osudu, Dračí kola, kostýmy a já nevim co všechno dalšího, protože to je zaručený zisk. O nic jinýho už se GF nestará. A náš tým už taky dávno rezignoval na jakoukoliv
    snahu cokoli řešit.
    No hele a je možný být trochu konkrétnější s tím že Unikly informace o odměnách?
    Najdi si jinou hru, která bude fajn, oddychová, na relax.. a nebude spadat pod GF :D Tady fakt jen marníš čas, kterj je dost omezenej, neplejtvej ho na tuhle hru, už je mrtvá a nestojí za to :)

  • Ahojte.


    Byli jsme s Lucyanou vyzváni k připojení se do debaty, jsme tu. Neočekávejte ale od nás reakce na každé vaše psaní. Bohužel po těch letech, co hra běží, už není mnoho témat, ke kterým se dá napsat ještě něco nového. A naše názory a reakce na staré a stále se opakující otázky jsou neměnné a dobře známé.


    Jsme připraveni bavit se s vámi, diskutovat a rozebírat novinky a dění kolem hry, pokud to bude v souladu s interními regulemi GF a v rámci slušnosti. Ale opravdu neočekávejte, že budeme stále dokola rozebírat situaci kolem cheaterů, spambotů, krádeží účtů, aktivity/neaktivity členů teamu apod. O tom všem už jsme napsali dost. A To platí i honorování členů teamu za jejich činnost - nikdo z nás nedostal za celou dobu na účet/hotově ani korunu/euro. Ano, občas dostaneme drobné herní kupóny na nákup DM, které pak z velké části dáváme ze své vůle do soutěží pro hráče.


    Takže, slušně diskutujme, pokud bude na stole téma, které za to stojí a o kterém toho už zde na fóru není mraky
    Pokud se diskuze zvrhne v osočování a jiná invektiva, moderátoři téma bez milosti zavřou.


    Lucy&Lend

  • V prvé řadě, kritika je nezaujaté/objektivní hodnocení jak pozitiv tak i negativ. Nezaujatý/objektivní tady není nikdo... GM se ti nevyjádří, maximálně jako warn. Pamatuji doby, kdy v pohodě komunikovali s hráči a jejich snaha byla vidět. Co se týče návrhů, nedoufej, že by to k něčemu vedlo. Jedině, že si sama navrhneš event a sama taky zrealizuješ. Možná někdo z týmu se uvolní, ale to už taky asi nebude pravda. Chápu co tě na hře baví a sama to mám stejně. Tato hra má co nabídnout. Vedení této hry je ovšem špatné. Na relax je to fajn, ale nečekej něco více. Ráda bych ti dala takovou motivaci, že snaž se dál, vydrž a něco se stane. Problémy které máme tu, jsou i jinde a taky se nic neděje a německé servery jsou podstatnější jak nějaké cz. Pokud se tam nezačne něco řešit, tak asi nikde. Jediný návrh co mě napadá a byl by realizovatelný: sežeň velkou sumu peněz, fakt velkou, a daruj je GF popřípadě Webzenu pod podmínkou ať opraví hru a odstraní boty. To je asi nejreálnější. Jedině na peníze GF bude slyšet :D


    PS: ok GM je tu, to se dlouho nestalo :thumbup:

  • Dobrý den,


    Jsem velice ráda, že můj hlásek byl vyslyšen. Jde mi o debatu typu - najděme řešení pro komunitu. Chápu, že toho máte časově moc a proto si toho vážím.


    Tak nějak tuším, že tickety zaplavujou i zprávy typu : Nadává, vyhrožuje, vulgarity v chatu. V Anglii běži upozornění (v chatu) nenadávejte a dodržujte pravidla chatu. I když GM není on line je chat monitorován. A věřte funguje - dostala jsem poprvé za 12let banána na 24 hodin (za češtinu) :D:D:D . Jestli je na to nějaký prográmek stál by za využití. Jako je mi jasné, že toto nikdy nevymítím (ani mi o to nejde, nejsme v klášteře), ale aspoň trochu to eliminovat by bylo fajn. To samé stánky a jejich názvy.


    Je zvláštní, že GM tým má mít údajně hafo lidí, ale krom Vás 3 @Lucyana @Lendin a @Fufhiny na forku nikdo a ve hře.....


    Další téma, které bych ráda otevřela : věčné a oprávněné stížnosti.
    Nebudu se tady rozepisovat. Jak psal výše Lendin je to zbytečné, všichni téma známe nazpaměť i pozpátku.


    Teď budu asi troch šílená.... asi trochu víc :D . Zkusme se tady dohodnout na nějaké formě rádoby dopisu o změnách a řešeních. Dopis napsat kolektivně. Nebo založit speciální vlákno a požádat třeba Lendina, zda by ho nepřeposlal na patřičná místa. Nerozepisovat se sáhodlouze typu problém a 5ti stránkový dopis, ale napsat problém boteři, k tomu tak 2 věty a návrh na řešení.


    V mnoha vláknech jsem tady četla, že spousta z Vás umí mít dobré nápady.
    Je mi jasné, že Vám přijdu jako naivní aktivistka, ale hraju 12let a i když MÁM reálný život, tak mě hodně mrzí kam hra pádí....

  • Že stojí team za nic a vývojáři za druhý nic, to bych pochopil, ale nechápu, proč nemužu jít na razadora sám a nikdo ani ve hře ani na foru mě o této docela podstatné skutečnosti ani neinformoval... Ta hraje fakt do kytek... Prodejte to za reál, dokud to jde...




    Warn: Offtopic, spam /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • Já prosím o konkrétní připomínky a ne zmínky o tom, že to je na nic. Právě proto, že tady jsou problémy je chci nějak řešit a ne číst příspěvky typu - prodejte to, je to o ničem atd.... Tak snad se tato komunita ještě dokáže trochu vzpamatovat a napsat věcné příspěvky.
    Děkuji

  • Je zvláštní, že GM tým má mít údajně hafo lidí, ale krom Vás 3 @Lucyana @Lendin a @Fufhiny na forku nikdo a ve hře...

    To, že na fóru vidíte aktivně jen moderátory fóra a GA, je úmysl. Už do dob, kdy hra začínala a teamu šéfoval Božena, je nastaveno interní teamové pravidlo, že GM se na fóru nevyjadřují. Ve většině případů nemají k dispozici všechny relevantní informace a jejich, byť upřímně myšlená, informace může být nepřesná nebo zavádějíci. A vysvětlovat pak hráčům, že info od člena teamu vlastně tak úplně není správné, je kvůli povaze herní komunity dost obtížné. Proto se na fóru potkáte z herního teamu pouze s GA, ve velmi omezené míře pak s SGM.

    • Teď budu asi troch šílená.... asi trochu víc :D . Zkusme se tady dohodnout na nějaké formě rádoby dopisu o změnách a řešeních. Dopis napsat kolektivně. Nebo založit speciální vlákno a požádat třeba Lendina, zda by ho nepřeposlal na patřičná místa. Nerozepisovat se sáhodlouze typu problém a 5ti stránkový dopis, ale napsat problém boteři, k tomu tak 2 věty a návrh na řešení.

    Nemám problém předat do Německa dopis, petici nebo jak tomu chcete říkat, pokud bude smysluplná. Uvědomte si ale dvě zásadní věci.


    1. Lidi v GF nejsou hloupí a ani hluší. Znají hru a ví o problémech, znají reakce z komunit a ví, co hráče trápí. Zároveň ale vedení GF zná své možnosti, má odpovědnost vůči svým zaměstnancům a i vlastníkům. Jejich rozhodování ovlivňují skutečnosti, které mnohdy nemají nic společného s hrou samotnou. Ale aby nebylo vše jen negativní, mohu zkonstatovat, že na setkání v Německu před 2 týdny nám GF prezentovala plán vývoje hry pro nejbližší období a z mnoha témat trápících hráče vybrali některá (zdaleka ne všechna), která chtějí vylepšit a zapracovat na nich. Čas ukáže, jak moc to naplní.


    2. Jakákoliv petice vzniklá jako výsledek diskuze/návrhů projednaných zde na fóru nemůže být brána jako reprezentativní názor valné části herní komunity. Na to se zde na fóru zapojuje moc málo hráčů (jen zlomek komunity).

  • Naprosto s tebou začínám souhlasit. Všichni pořád zakládají vlákna, kde řeší to samé, ale nakonec když se založí vlákno k debatě ke všem problémům, tak nikdo ani necekne. Tahle komunita asi umí akorát fňukat a když je možnost, tak mlčí. Jsem dost zklamaná. Jedu na dovolenou a VŠEM přeji krásné léto. Pokud by náhodou se někomu vrátila chuť k debatě (ne ke fňukání) můžem pokračovat.

  • Všichni pořád zakládají vlákna, kde řeší to samé

    Tak už jsi to konečně pochopila... :) a nikdy se to nezmění, to tu jede pořád dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola a dokola už dlouhý roky.

    Tahle komunita asi umí akorát fňukat

    Jo jo.. ostatně, to ale neni jen "výsada" český komunity, tohle je prostě mentalita českýho národa.

  • Když už jste se tedy (jupí) přidali do debaty, mám otázku... vy jako admini už nemáte na našem serveru právo instantně banovat v případě že vám přijdou desítky ticketů ohledně hráčů co očividně používají programy třetích stran? Často to někteří rádi přirovnávají k placenému autolovu, ale je to při pohledu na některé jasně poznat už z dálky, kdy příšery dostávají dmg aniž by u nich už někdo stál a sekal, a navíc, když už tedy seká, tak to ani není vidět přes obrovskou rychlost útoku? Koukal jsem na nějaké youtube videa, oni sice vidí obrovskou rychlost útoku a sekání ale ostatní ne. Něco takového přece nelze herně dosáhnout, a divím se, že třeba po zkušenosti s Rubinem, které už jsem vzdal, že někteří dokážou přes ty již zmíněné desítky ticketů s jejich jmény, dosáhnout třeba úrovně 70 i více bez postihu. Další otázka na tohle téma: když už tedy dojde k zabanování, zkoumáte i přes mne neznámé ale prý fungující mechanismy, s kým postavy využívající programy třetích stran obchodují (rozuměj, hlavní účty kde se hraje čistě, které živí je jejich roboti) aby došlo k zadostiučinění - zabanování kompletního portfolia účtů hráče využívajícího programy třetích stran? Zahlédl jsem v chatu něco o využívání těchto programů pouze při skrytí IP adresy, aby byli opravdoví vlastníci nedohledatelní, ale rád bych od vás @Lendin @Lucyana info, zda jim to v něčem pomůže, nebo jak jsem psal vejš, využíváte i mechanismů pro zjištění všech postav a účtů těchto ,,hráčů´´. Díky :sniper:

  • Co mě osobně štve, je neaktivita GM ve hře. Již 2x jsem psal na support, jestli by se nemohli poskytovat eventy jako jsou kameny Metin do údolí, žíly nebo třeba OX. I kdyby tyhle eventy bývali jednou za měsíc, tak by to možná i stačilo (hodina měsíčně by nikoho nezruinovala). Nebo pokud ten čas fakt není, bylo by dobré, doplnit tým dalšími GM, co by pomohli v takových úlohách.
    Co bych chtěl dále uvést je válka říší. Na tohle téma už jsem se také párkrát ptal. Odpovědi byli vždy jen sliby "prověříme", "pořešíme", "naplánujeme". Většina hráčů tenhle event ani nezažila, což je velká škoda. Proto už ani nikoho nelákají "vzrušující PvP souboje". Určitě takových eventových akcí je více, ale to my už ani neznáme. :)

  • mě zase nejvíce štvou updaty furt jen nové věci,geary,mapy a is věci je to fajn že vyvíjejí hru ale mnoho věcí co tu již jsou by bylo také dobré upgradnout.


    1.A) Stánky proč prostě nemohou udělat aby fungovaly bez zaplého pc a připojení na internet.?,akorát to zasekává pc a lidem s nestabilním připojením neustále odpojuje.


    B)proč nemohou udělat to že kdykoliv zavřeš obchod nebo ti ho to kopne aby se uložily neprodané věci s cenama a při příštím stavění obchodu byly automaticky v prodejním poly.


    2.neustálá klikačka.
    Proč musím odpad z inventáře vyhazovat po jednom
    Proč prostě nemohou přidat označení npř. Stisk ctrl označit 50 věcí a vyhodit to vše najednou stejně tak v obchodním okně.


    3. Zmena kanálu kapitola sama osobě


    4. A dál to jako že na nasednutí na zvíře nesmím bojovat (na koně to lze ),zrušení odhlašení při napadnutí příšerou

  • Mé dotazy at se neopakuji jako ostatni boti a jejich řešeni i kdyz je to téma zasadní a velké. ( proč podezřele z takto nekale činosti nehazete do ohrady k ponikům? neni to ban,ale zastaveni aspon častečně zabraneni jejich aktivitě, stači aby 3 gm kazdy probehlo svoji řiši + neutralni mapy, a prostě je odklidili aspon takto? PS byl krasny pohled na behajici boty na mistě v ohrade -rubinum- kde je někdo do ty ohradky dal, a poctivi hrači meli klid,a mohli expit,dropit )
    Tak z jineho tematu


    1: neustale zabugovane metiny- rudy- ke kterym se nelze dostat. Zabugovana vez- neobjevujici se kovař, neportovani ze 3 patra do dalšiho po zabiti mobů i bose.


    2: Eventy ktere by zapojili celou komunitu- viz stare eventy- starši GM ví, navazne s přiběhem, ktere trvaly i 5 dní a řiše bojovaly o body + nasledne odmeny řišim za dany počet bodů-vyherce ,2 misto 3 misto.( a nezustat jen u jednoho- zapojit i komunitu s navrhy na prubeh,akce a opravdu je posleze udělat-ja jiz posilala 4 navrhy na eventy ,na všechny mi bylo odpovezeno-super děkujeme ,zjistime zajistime, domluvime - 2 roky -a nic :) ) I eventy Jantar ruda,metin eventy / rubinum/ a zapojit i jine chčka,ne jen jedno kde je pak nemoznost pohybu, ale vic gm zapojit,kazdy jednu řiši a pouštět v mapach do 60lv- ruzna ch.


    3: nefungujici prsten teleportace ve wt2 a dalšich lokacich.stim i nefungujici svitky teleportace-neukazujici kde byl port zadan.


    4: ochrana hry jako takove-anticheat- proč nevlozit jako v jinych hrach tabulku s vypisem ručne kodu? a pokud nevyplni spravne nebo vubec- na hodinu blokaci dmg? chapu ze funguje i autolov kde lidi toto vyuzivaji kdyz sou v praci (spí) a ze to lidi bude srat, ale pokud chcou mit komunitu čistou ,musi take udelat vstřicne kroky.


    5: při vyberu postav- nakliknuti spusteni hry. to neustale vybira jine postavy nez to co si hrač zada. klidne i 8x ho to pošle na ostatni postavy na učtu, nez se dostane na vlastni postavu kterou si vybral.


    6: mizejici předmety ze skladu- nahodně se pak objevujici- a do daneho pole kde vec byla nelze nic vlozit.( asi si nektere předmety hraji na neviditelne :Da nekdy to trva i 3 dny nez se dana vec v poli znovu objeví a zmizi jina )


    7: Lovecke ukoly - hlasi hadi bojovniky na lokacich v joanu ,bojkungu, i dalši lovecke od 29 lv to hlasi v zakladnich mestech na ruznych lokacích.pro nove hrače matoucí.Nějaka oprava by byla?


    Ostatni by byly cca stejne, změna kanalu nake informace o znovu spuštění? nebo opravach?

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Ahoj, též se zapojím do diskuze.

    Co mě osobně štve, je neaktivita GM ve hře. Již 2x jsem psal na support, jestli by se nemohli poskytovat eventy jako jsou kameny Metin do údolí, žíly nebo třeba OX. I kdyby tyhle eventy bývali jednou za měsíc, tak by to možná i stačilo (hodina měsíčně by nikoho nezruinovala). Nebo pokud ten čas fakt není, bylo by dobré, doplnit tým dalšími GM, co by pomohli v takových úlohách.
    Co bych chtěl dále uvést je válka říší. Na tohle téma už jsem se také párkrát ptal. Odpovědi byli vždy jen sliby "prověříme", "pořešíme", "naplánujeme". Většina hráčů tenhle event ani nezažila, což je velká škoda. Proto už ani nikoho nelákají "vzrušující PvP souboje". Určitě takových eventových akcí je více, ale to my už ani neznáme. :)

    Spousta věcí nefunguje jak má, co si pamatuju OX, válka říší se řeší faaaakt dlouho a OX nefunguje správně (nebo dlouho nefungovala) a má s sebou své problémy - moc hráčů na jednom místě a má to tendenci padat, což sice rozsekli rozdělením podle levelů, ale to neřeší všechny problémy OX. Před několika lety kdy odešel Nettle (tehdy ještě jako LGM) dostali jsme Norand z Rumusnké komunity myslím? A pak ji vystřídala Kenzi která tehdy zkoušela funkčnost OX na všech serverech. Výsledek (z hráčského pohledu) byl že to fungovalo (otázka je co se dělo v pozadí). A od té doby tuším že OX párkrát úspěšně proběhla, ale bez ohlášení na fóru. Prostě musíte mít štěstí ve hře.


    Bitva říší je u nás evergreen který jsem od roku 2010 nikdy nezažil, ale už ve hře aktivně nejsem 2 roky, co já vím. Ale tenhle event asi už nikdy fungovat správně nebude.


    Další věc která by mě zajímala, jsou vstupy do bitvy o hrad nebo jak se to jmenuje :D Z toho jsem nikdy neviděl video ani screenshot. Ve hře samotné prý existují i jiné eventy, které jsme nikdy neviděli (ALE to nemám potvrzené, jen jsem někdy něco četl před lety na fóru, ale kdo ví co to bylo proto to prosím neberte vážně).


    Každopádně si myslím že i "mindset" hráčů se změnil, doba kdy se sešlo 5-6 lidí a šli expit společně popř. šli na bose je dávno pryč, ale tehdy nebylo tolik naitemovaných věcí a ani tolik +9 věcí (alespoň mi to tak přijde) a doba kdy jsme na bose orků šli ve 4 a po 20 minutách padl je dávno pryč, dneska si ho každý svým IS dropem seseká za 20s (alespoň tak mi to přijde). Ale tehdy nešlo tolik o drop, ale o zábavu - ale bylo mi tehdy kolik, 13? :D


    Co se běhání GM ve hře týče, to že nejsou vidět, neznamená že tam nejsou ;)


    A aby si prošlo GM říši a koukalo kde kdo lítá, to úplně tak nejde. Už jen pro to že hacky mají detekci GM a když se GM přiblíží, hacker změní CH nebo sám sebe kickne, kdo ví co ještě (stačí se podívat na YouTube). A navíc, zabanuj jednoho, do 5ti minut tam běhá jiný a IP bany kvůli poskytovatelům internetu kteří přiřazují jednu IP více zařízením taky nejde dávat. Dej jeden IP ban a třeba sestřelíš půlku lidí v Pardubicích kteří mají UPC :lol:


    Je spousta věcí v pozadí, které komunita nevidí a je třeba si to uvědomit než tu začneme kopat nohama na všechny strany.



    Myslím že GM dnes udělá víc práce s hodinou na ticketu než s hodinou ve hře. A chat, je pravda že někteří hráči by zasloužili propláchnout ústa něčím, silnějším. Občas když to čtu co za hádky se tam vede bych potřeboval asi toto:

    (ne, ten gif jsem si nemohl odpustit)


    Takže co třeba udělat Operaci svěží dech ?


    K vulgaritě a Svěžímu dechu, tady je info od Brodieho z roku 2016, originální post k akci jsem nedohledal Vulgarita ve hře


    PS: mé spekulace o tom co existuje a co ne berte s rezervou, popř. přiletí WARN za zavádějící informace, ale to je riziko spekulací :D

    • Cavte vecsina prispevkov bola tak dlha ze som ich iba preletel ocami (TLDR). Chcel by som dat len maly postreh niecoho, co si malo ludi uvedomuje... Hra stale patri pod GF - eventy su planovane centralne a GM okrem velmi vynimocnych pripadov nemozu zasahovat vyraznym sposobom do hry/eventov. Ak sa mylim kludne ma opravte, ale vycitat im ze nespravia event je uplne mimo reality. IP bany suhlasim s Acastusom - Celkovo ban je ako riesenie sracky 4 vrstvovym hajzlakom, treba sa zamerat na pricinu a nie nasledky... Netreba byt python genius alebo Cckovy mag a da sa spravit funkcna ochrana... Niektore nelegalne serveri to zvladli, myslim ze GF ma tiez sancu...