Interakce s ostatními programy.

  • Myslim že jsem to psala už jinde. Kromě nějaké grafické úpravy nějak moc nevidím řešení, jak si tu hráče líp zahákovat, přivést nové a ještě udržet. Proč tedy do toho investovat, když už je tak nějak všem jasné, že metin padne.

    Myslím, že grafická úprava by úplně nestačila. Chtělo by to udělat i něco se stylem hraní, třeba přidat možnost pohybu vzduchem. Hráli jste někdy Blade and Soul? Jak se člověk dostane na max. lvl, tak nuda (už jde jen o PvP, nevýhoda v tom že jedna říše má prostě hafo lidí a v druhé není nikdo) ale do té doby zábava o lvl jinde. Tolik kombinací se spelly (v průměhu hry až kolem 30-40 spellů pro jednu postavu s nejrůznějšími podmínkami zahrání) a možnost lítat je fakt na stylu hry znát :)


    A navíc na rozdíl od MT netrvá 10 let dostat se na max lvl, ale jde to za měsíc i míň/víc. Člověk u toho nestráví mládí, užije si příjemnej gameplay a pak zase jde dál... a to je podle mě lepší systém


    rada: kdybyste se někdo rozhodli hrát tak stačí pro dungeon s opičím králem se postavit zády k zavřeným dveřím a 2x S -> skočíte "dozadu" a proskočíte dveřmi takže nemusíte bojovat s "minibossy" a jít na hlavního rovnou. ale už sem to nějakej pátek nehrál takže to mohli opravit :D

  • Pozor Basility, Metin2 má za účel získat z lidí peníze (ano, to všechny hry, ale některé ne tolik :)). Snaha udržet si zákazníka je tudíž na místě, styl "dohrab se na nejvyšší level a odejdi" je kontraproduktivní :)

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Grafika metinu se mi libi, hlavne svou jednoduchosti, vse je prehlednejsi.
    Bylo by spise dobre udelat ho multiplatformni.
    Na linuxu se mi novy metin taky nepodarilo spustit, ale spis myslim verzi pro Android/iOS. Pravdepodobne by bylo treba programovat znovu, nevim.
    Mmorpgcka na android jsou slabsi vlastne staci precist komentare na obchodu play a vsichni hledaji alternativy metinu na android. Metin je proste legendarni.
    Byl by pak vice prenosnejsi, a to by podporilo hrani i s prateli.
    Nemyslim tim samozrejme jednotnou verzi pro PC a mobil, ale novy server a nerikejte mi, ze by se jim to programovani nevyplatilo.
    Pro tvorbu her je snad nejpodstatnejsi napad i reklama. To vsehno uz by tato nova verze metinu mela. Rozkriklo by se to hned.

  • Metin na mobilu nezní špatně, jenže na to možná bude mít Ymir jiný pohled.


    EDIT: Co na to koukám, tak prej GF roku 2014 vydal na mobilní platformy hru podobnou na styl Metin2, Aion, TERA a převážně NosTale - Free online mmorpg.
    Hru sem uvádět nebudu, protože co to tak procházím, tak nevidím žádné propojení hry s GF, kromě jednoho příspěvku od tech vyšších z GF.

    Edited once, last by Fufath ().

  • Tak ty ostatni rpgcka na mobilech se daji hrat. Na displeji ti staci skilly, joystick a neco na utok.

  • Souhlas s wend.


    Číst větu "vyhrabej se co nejvýš a táhni dál" mi přijde jako totální podpásovka do metinu. Právě hra si své hráče udržela díky tomu, že ty více trpělivější si opravdu najdou ten čas, aby se vytáhli. Být za měsíc nejlepším a nevydržet déle? To sis mohl jít rovnou zahrát piškvorky.



    Jinak lítání vzduchem už jsem jednou jako návrh podávala - přinejmenším jako jezdecké zvíře, či nový char, či vylepšení, a víte co? Myslím, že v každém případě by na tom obrovsky GF vydělalo. Přeci jen, kdo z pvp či pvm by nechtěl třeba plachtit na drakovi nebo skákat do vzduchu při pvp? :) Nebo si pro cestování dokoupit křidélka? :) Létání by byl obrovský pokrok a myslím že hodně reálnej. No dobře, hodně reálnej, kdyby metin nebyl tak zastaralej.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Problém je v tom, že když se mapy vytváří, používá se ve všech prostorech, kde prostě jít chodit nemá "neviditelná zeď" .. Hory, budovy, řeky atp. - Musel by se udělat úplně nový systém vytváření map a překopat stávající a nebo, když by to v tomto enginu šlo .. Povolit vyjímku, což by jít teoreticky nemělo.

  • Hele teď mi došlo že je cheat na to chození tam, kde se technicky chodit nemá (teď nevim zda to sem mohu psát), tak by to technicky zas tak nemožné být nemělo, ne?

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • No na mě nekoukej, tohle je pro mě cizí voda. Ale bylo by to fajn :)))

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Ahoj,


    pokud se nepletu, tak je Gameforge Evropská společnost. A sice jsem nebyl a ani nejsem zrovna zeměpisař ale myslím, že Korea a Čína nejsou v Evropě :D

  • Číst větu "vyhrabej se co nejvýš a táhni dál" mi přijde jako totální podpásovka do metinu. Právě hra si své hráče udržela díky tomu, že ty více trpělivější si opravdu najdou ten čas, aby se vytáhli.

    Jo, to je možná pravda, ale o to míň času ti zbude na život :D Jako menšímu mi to moc nevadilo a byl jsem schopnej prostě sedět a mlátit šutry dokud nepadla duše, ale s přechodem na vysokou prostě takový hry padají. Na to není prostě čas, a kdo si ho udělá, ten neudělá nic jinýho. Proto můj názor je ten, že taková dlouhá hra je prostě nevýhodou. Komunita si pořád stěžuje na plno děcek na serveru, ale nedokážu si představit, kdo jinej by na to měl mít čas.


    A lítání by šlo. Všechno jde. Ale jednoduchý by to rozhodně nebylo protože nepředpokládám, že výškový budovy budou mít nějaký hranice, + mapy by musely dostat taky, třeba elegantním řešením by bylo nucený přistávání tak, aby při blížení-se k hranicím map by zvíře samo začalo přistávat... ale rozhodně by to vyžadovalo vysoký zásah do hry. Ony obecně tyhle mapy nejsou moc vhodné pro létání, lepší by byl all-in-one svět... To je ten problém - než překopávat starý jádro (což musíte vzít v úvahu to, že ten, kdo by to překopával není ten, kdo to vytvářel = musí se v tom taky vyznat a ne vždy je to úplně jednoduché a ne vždy se to vůbec povede, sám sem tohle dělal na webovkách a nedokážu si představit hry, ale musí to být síla :D ) to už je pak jednodušší prostě udělat hru novou.

  • Basility: Na to je jednoduché řešení: TAK TO NEHRAJ :) Metin je hra, která vyžaduje čas. Pokud ho nemáš, nehraj. Běhá tam plno děcek ale i hromada starších hráčů. Pouze ty děcka bývají výraznější. Dělat z metinu hru, kde jsi za měsíc schopen být topkou, by dalo kompletní ende hře. Btw. co se týče aspoň skákání, to podle mě není takový zásah do hry.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Skákání by nebyl takovej obrovskej zásah do hry jako létání dle mého ale i tak nevím k čemu by bylo užitečný v Metinu skákat, když tam nejsou dá se říct žádné menší překážky nebo místa, kam se hůř dostává atd. Pořád by se mapa musela upravit a to celkem hodně, s čímž souhlasím, protože po tom, co se posledně "detailově" upravovala mapa jsou hodně velké chyby z hlediska objektů - Levitující stromy, kameny atp. - Ale nevidím důvod jenom kvůli tomu, aby postavička mohla po 10ti+ letech skákat a nic víc k tomu.