Posts by itea500

To umím, závidíš snad?
    Bohužel, když se chováš jak magor, tak s tebou tak budou i ostatní jednat, nic horšího jsem ti nikde neřekla. :) A ano, normálně se dostávají za to tresty, ale to už dávno bohužel tady na tom foru nefunguje, jestli sis nevšiml.

Dále se k tomu nebudu vyjadřovat, svůj názor na tebe jsem již řekla, nic jiného jsem sem psát nechtěla.

dá se to... ale musíš dotyčného nahlásit

hele :) číst to po sobě nemůžu sem slepej na jedno oko a navíc píšu ze starou rozbitou klávesnicí tak sem tam nějaká ta chybka asi vždy ukáže :D

Základ se dozví mnohem lépe na Wiki 8) nebo od jiných hráčů ve hře 8) než sledováním videí Idiota který skončil s metinem kvůli tomu že se neudržel v TOPU :rofl:

no on spíš do toho dal xx tisíc prej se řiká že až přes 200 tisíc do hry dal jenom aby se udržel v topu

Hele nikdo tu nepíše přímo gramaticky správně a nezáleží na člověku jak píše dokonce i učitelé dělají chyby v gramatice XD ale co je v něm jak se chová jaký druh charaktera je jestli je hodný nebo zlý nebo přiměřený záleží CO je v Příspěvku napsaný a jestli ti ten příspěvek pomohl nebo ne :)

@Joedo zkus méně vypisovat wikipedie stačí jen pár slov.... jako já třeba přehledně a stručně a trochu té pohody ne psát slohovky na A2 nebo 150 stránkový referáty a slohy jo?
    EDIT : nemusíš na to tolik jít stačí jen 1 věta zkoušej co nejmenší příspěvek ale co nejstručnější

já měl metnala na drop na metiny od lvl 40-50 neměl sem na něm moc dobrou výbavu ale celkem mi vyhovoval kvuli tomu tělu tedka sem ho celej vyprodal a zbyl mi holý učet jako ten utok se dá zesílit ale je jasný že nikdy nebude mít takový utok jako má sura aura a lycan