Navrat k metinu nove veci a otazky

  • Zdravím,

    takže po asi 7 alebo 8 rokoch sme sa s kamarátom vrátili na offik a rovno aj ku celému metinu všimol som si ze v hre je dosť zmien začínajúc kostýmami , mašličkami a končiac novými mapami a bossmi ktoré tu neboli keď sme končili :D veľmi by mi pomohlo keby mi niekto objasnil par otázok ....
    😊


    1. Keď si kúpim kostým z IS na dobou trvanlivosti (14dni) a aplikujem ho napríklad na BS+9 cez tu zmenu vzhľadu tak mi ten vzhľad vydrží už natrvalo pokiaľ s BS+9 nespravím vodko respektíve ho nevylepším ?


    2. V hre sú nejaké knihy manuál zesilení a ochrany a nwm čo ešte k čomu to prosím je a kde sa to da naučiť ?


    3. Ďalej v hre sú normálne knihy schopnosti a potom tie druhé napríklad Kniha zacárovanej čepeli, aury atď. ( modré, zelene....) čo presne robia viem že na privátoch to bolo že to dávalo z m3 na m4 jednou knihou po úspešnom čítaní tu máju aký zmysel toto si už nepamätám :D


    4. Vez démonov funguje stále tak sito že na základe toho kde zabijem Krála démonov na 6 poschodí taký blacsmith sa objaví ? alebo už je to cele random a nedá sa to nijako ovplyvniť ?


    Ďakujem pekne za odpovede 😊

  • 1.ano proměna je natrvalo pokud nevylepšíš předmět.ale bonus to nedá žádný.


    2 v manualu ochrany si nejdřív musíš zvolit ochrané kouzlo,to pak knihami ochran načíst na P.pak můžeš začíst číst zesílení.


    3.má o něco vyšší šanci na úspěch než obyčejná kniha.


    4.je to random

  • Dakujem pekne za odpovede a este ma napadla dalsia otazka ked kupim zlodejky s IS a mam aj z metnu alebo nwm odkial na 3 hod tak sa to zrata ? niekdy to neslo len ze ci to stale plati

  • Prosím o radu, jsem tady poprvé a nevím, kam to napsat. Při sloučení serverů se mě ztratila truhla experta. Může mi někdo poradit co s tím?

  • Podle toho které sloučení myslíš a otázka jak to mají GF naprogramované, truhlu dává strážce města, ale pokud ti ji odmítne vydat tak s ní nepočítej.