Posts by Seliotko

    padají před 2mi lety jsem tam normalne dropoval bedny soustredka a certifikaty .

    certifikaty viem to mi uz padol ale mam 200 % drop plus ruakvicu z metinu a znicil som v 1 mape asi 20 metinov a ani jeden elik mesiaca :D

    Zdravim potreboval by som poradit mam mazlika skoro 80 lvl a je stary 35dni chcem ho vyvinut zaujimalo by ma ci ho musim vivinut aj na toho statocneho a az potom na hrdineho alebo mozem rovno na hrdinneho kedze obidva vyvojove stupne su od 80 a pri hrdinom je podmienka 30 dni stary mazlik co splna :D

    mna by skor zaujimalo ze ked mam bojoveho leva na tom 3 stupni a zmenim mu podobu na toho cierneho co je stupen dva ci po predlzeni doby trvania bud cez IS tou svacinkou alebo svitkom ta premena zostane alebo nie ?:D

    Zdravím,

    takže po asi 7 alebo 8 rokoch sme sa s kamarátom vrátili na offik a rovno aj ku celému metinu všimol som si ze v hre je dosť zmien začínajúc kostýmami , mašličkami a končiac novými mapami a bossmi ktoré tu neboli keď sme končili :D veľmi by mi pomohlo keby mi niekto objasnil par otázok ....
    😊


    1. Keď si kúpim kostým z IS na dobou trvanlivosti (14dni) a aplikujem ho napríklad na BS+9 cez tu zmenu vzhľadu tak mi ten vzhľad vydrží už natrvalo pokiaľ s BS+9 nespravím vodko respektíve ho nevylepším ?


    2. V hre sú nejaké knihy manuál zesilení a ochrany a nwm čo ešte k čomu to prosím je a kde sa to da naučiť ?


    3. Ďalej v hre sú normálne knihy schopnosti a potom tie druhé napríklad Kniha zacárovanej čepeli, aury atď. ( modré, zelene....) čo presne robia viem že na privátoch to bolo že to dávalo z m3 na m4 jednou knihou po úspešnom čítaní tu máju aký zmysel toto si už nepamätám :D


    4. Vez démonov funguje stále tak sito že na základe toho kde zabijem Krála démonov na 6 poschodí taký blacsmith sa objaví ? alebo už je to cele random a nedá sa to nijako ovplyvniť ?


    Ďakujem pekne za odpovede 😊

    To ako myslia vazne s touto hrou uz alebo co sak to neni normalne clovek sa sem vrati po 6 rokoch ze sa znova zahra popri robote sa odreaguje atd ale jak to ze nemysleli na to ze niekto ma viac uctou popripade hraju aj manzelia alebo proste otec so synom atd a ucty si poziciavaju a jak to jeden registruje do toho noveho GF smejdu co nazyvaju launcherom.... tak druhy ma smolu ako vazne ??? co to do pi*** je za rozum takto to spravit moze sa tu vyjadrit niaky GM alebo niekto akosa toto bude riesit alebo preco sme aspon an to neboli upozorneni ze sa nebude dat z toho uctu v hre ani odhlasit... ako neskutocne ma to nasralo v noci ked som isiel spat....

    No tak som stiahol directx 8 aj tak mi cez dxdiag ukazure verziu 12 tak nwm ale stiahol som aj ovladac na grafiku z roku 2013 trosku to asi pomohlo alebo mozno len nahoda ale vcera mi to spravilo len 4x tak nwm no... :D

    Zdravím ,


    mam takýto problém vid obrázok nižšie vedel by mi niekto s týmto poradiť deje sa mi to v každom dungu po nejakom čase a do budúcna je to nehrateľné vždy pomôže iba zmena postavy alebo port na šamanku čo nie je vždy možne (napríklad vo veži) aj to iba na chvíľku niekedy to spraví hneď znova za 30 sec alebo zase o 10 az 15 min proste cele to roby náhodne už si s tým neviem rady preinštaloval som Windows dal najnovší ovládač na grafiku všetko ale nepomohlo :minigun:


    Môj pc:


    AMD Fx 8300 3.6 ghz 8 jadro

    16 GB RAM

    256GB SSD (na nom je teraz aj metin pred tym nebol)

    NVIDIA GeForce GTX 650ti 2GB

    Windows 10 64bit


    69927065_755863738200611_4750610661216616448_n.png