Posts by xT7x

    Lokomotiva řady 771 je dieselelektrická lokomotiva určená pro těžký posun a dopravu těžších nákladních vlaků. Vyráběly ji v letech 1968–1972 Strojárske a metalurgicke závody Dubnica nad Váhom jako zdokonalenou verzi starších strojů řady 770.

    Boeing 767 je středně velký dvoumotorový proudový širokotrupý dopravní letoun pro střední až velké vzdálenosti vyvinutý a vyráběný společností Boeing Commercial Airplanes. Byl to první dvoumotorový širokotrupý letoun firmy Boeing a první dopravní letadlo se skleněným kokpitem a dvoučlennou posádkou

    To je blbost, měl jsem tam nahráno dost účet starý celkem, i dm tam bylo dost z kupónů a stejně jsem to nedostal, to bude něčím jiným.:D

    Netuším, po mě to chtělo ověření jen na některých hlavních účtech, na buffu 120, kde jsem dříve hrál hodně to nechtělo.

    Mě to házelo error když jsem měl špatný signál, tak jsem šel k routeru už to šlo. A celé je to rozbité, ale nejspíše to chce authentificator tam kde je největší obrat DM + nejvyšší lvl + nahrané hodiny nebo tak něco.

    Jsou zde i případy, kdy bany skončily a začaly i na jiných postavách jednoho hráče. Je tam i ban na postavu, která nikdy nebyla lognutá.

    Mě skončily bany na hlavních GF účtech a dostal jsem ban na účty, které jsem nikdy neměl ani lognuté, ani jsem tam nikdy nezaložil postavu :shit:

    A ještě dotaz pro @Fufath. Jak to je s kupováním předmětů ze stánku od boterů? Také zakázáno?

    Pokud ano jak je máme poznat?

    To poznáš podle banu, tak se tady vše přece řeší :D Stejně jak se před lety smazaly ze hry tisíce perel a reakce GM na to byla "prostě jsi je neměl mít, je to obrana proti botům"

    Dnes mi byl zablokován další účet, tentokrát do 15.4.

    Jediné, co jsem včera dělal jinak než obvykle je, že jsem pustil standardní autolov bez prémiového rozšíření.

    Možná to může být důvod, který cheatbloker vyhodnocuje špatně

    Dává to bany náhodně, mě to vybanovalo už všechny účty kde jsem něco měl, nemělo na to vliv jestli jsem tam hrál nebo ne.

    xT7x logicky to je od systému když ti přijde taková to správa : "PouĹľitĂ­ externĂ­ho softwaru" jejich Robot nedokáže udělat naše interpunkce....

    To já vím, ale někteří se tady rozčilují co si to poláci dovolují že u nás rozdávají bany :D

    1) Pokud to chápu dobře, ty bany nejsou od poláků ale od systému, a jelikož jsme od sloučení na "polském clusteru" tak nás to odkazuje na polsko (občas se objevují ve hře i polské systémové hlášky atp)

    2) Stejný problém mají všude, není to jen u nás a snad se to nějak vyřeší, taky mi dnes vyprší 3 bonusový kostým co už nikdy nenatočím pod 10w ale co nadělám.

    3) GM čekají na odpověď a sami nemůžou odbanovávat desítky účtů dokud k tomu nedostanou vyjádření.


    Jedna hypotéza je, že systému vadí lidé co hrají denně na více GF účtech, ale jsou lidé co hráli na jednom a ban už mají, takže na tom asi moc pravdy nebude. Taky jsem slyšel hypotézu že je to kvůli odevzdávání medailí, to taky není pravda, ban mají i lidi co neodevzdávají, ban dostávají i účty co ani nehrají. A jelikož ban dostávají jen některé GF účty tak na tom že mu vadí něco v PC taky pravda být nemůže, jinak by to dostaly všechny, navíc kamarádka nemá v PC prakticky nic kromě metinu, prohlížece a komunikačních programů a má ban na jednom ze 3 GF účtů, který má jen na medaile.

    Tak už mám taky vybanované naprosto vše kde jsem měl výbavu/yangy, tak můžu leda tak těžit na posledních 8 čistých postavách co mi zůstaly :D

    Ještě si ze mě GF dělá srandu. 10hvem3

    Nápad dobrý s těma poplatkama, ale tradičně to špatně udělali no, holt GF, taky jsem si udělal nedávno pozemek tak mě to mrzí že jsem ho musel nechat zrušit. Nebyl to debilní krok, jen hodně špatné provedení.

    Neřeší se prodej za real, natož za yang, buď rád že jsou ještě normální lidi co prodávají věci a postavy za yang, zvlášť v dnešní době kdy téměř všechny slušné věci jsou za real od těch zlodějíčků co už tohle neberou jako free to play hru.

    Karty zajímavé, ale bonus +60 HP a MB atp. mi příjde dost ubohý, na to kolik hodin to člověk musí farmit,

    Autolov odteď ničí metiny a nejde to vypnout, v překladu, když slabší postava narazí na metin, je mrtvá. Za mě velké -, už nemůžu jet autolov v lese protože půlka monster mi sedí za zadkem a nakonec mi ninju uprůnikují, o mobech na dálku ani nemluvím, nehledě na to že mám nasazené věci na ďábla a metinu beru velký prd, to abych teď předělával celou výbavu jen kvůli autolovu pokud nepřidají vypínání, doufal jsem že to bude jen premium funkce.