Pidi hra

  • Ahoj,


    trošku zábavy neškodí,takže udělejme si malý quiz ze hry:


    1) Kolik ledových ostnů má na hřbetě "ledový hmyz?"


    2)Na jakou stranu se otáčí středový prstenec u "Začarovaného ledoviště?"


    3)Má "ledová zabijácká velryba" ledový roh ?

  • Mám pro tebe špatnou zprávu... evidentně trávíš moc času na Sohanu.


    Jak to tipnu já:
    4, možná 5
    při pohledu shora po směru ručiček
    má dva


    Jdu si to zkontrolovat.


    Edited once, last by Dracone ().

  • Správně @Dracone není na wiki - je to asík trošku nepřesné - že bych to psala schválně a formou hry na to chtěla upozornit? :-)


    Jinak správně to máš ve spoileru :-)


    Poslední odpověď je správná protože na ocásku má trny néé rohy :-)


    Jestli bude opět někdy OX zkusím tam zavítat a svou pidi hru doplním - a nebo pokud si vzpomenu na nějaké ty otázky :-)


    jinak bych docela byla ráda kdyby se našlo pár lidí a mělo náladu několik info na wiki opravit,jsou bud nepřesné nebo už neplatí.K tomu by se asi mohl vyjádřit @Fufath pokud by s tím souhlasil - nemůžu přeci psát za něj - ale přesto wikina na cz je skvělá a je škoda ji mít nedoplněnou či nepřesnou - jde přeci jen o nás :-)


    P.S. Mám pro tebe špatnou zprávu (chceš upřímnost?) - mýlíš se,na Sohanu nemám co dělat :-) Jediný proč tam lezu jsou naleziště rud.Je tam klid a nikdo tě "neotravuje" při těžbě rudy - proti chrámu Hwang - kdybys musel ty "jedinečný" co tě štouchaj klacky "mlátit".Což jde mimo mě :-)

  • No, suma sumárum na Sohanu trávíš čas a z otázek soudím, že příliš mnoho


    K té wiki ti řeknu jediné (dojem z hovoru s Fufathem), je to o nás, ale "nás" je prázdná množina. Fufatha by z toho mohlo taky dost dobře švihnout. Víš li, že jsou tam chyby, tak je editni, team ti to schválí/dozjistí, co a jak jsi přepsala a proč.


    Wikina je hrozná práce, minimální pomoc a žádný vděk a ani odměna, takže to tam nijak extra nežije.

  • Zareaguji či doplním,jen něco z tvého komentu,takže s tím,že věřím,že tě to nijak neurazí :-)


    Na to první bez odpovědi - ale jako názor ok.(Ten nikomu neberu).


    A chci se vyjádřit k tomu co jsi napsal dále:


    Je to smutné a bolí to,když nás je tu taková tlupa lidí a o wikinu se staraj 3 lidi.Je to víc než smutné.A přispěvatelé? Jelikož je to můj názor pak to teda můžu napsat:
    Jená se o pár lidí co se tam podle mě snaží (vyjma moderátorů - ty mají tu černou práci kterou nikdo z nás nevidí a bere to jako samozřejmost):


    Ti lidé jsou: (úmyslně zkomolím nick) Vendis,Vajíčko,Dráček,Kutík,Vedn,Angel.K tomu pár dalších - ale jen tito lidé tam celkem pravidelně přispívají,či lidé,kteří mají na jejich účty přístup.Můžu se plést,např. tam nepíšu nic o veřejných postavách členů týmu,netvrdím to,jen mám tenhle pocit.Víc lidí tam nic nenapsalo a je to obrovská škoda.
    Proč? Protože to znamená,že lidé se o hru nezajímají,pokud bych se vcítila do role někoho z GF,pak nepudu jen sem na forum,zde se to množí "pouze názory",ale hlavně se mrknu na wiki,kde jasně uvidím zájem o hru.A jaký názor získám,když si zjistím kolik lidí tam přispívá a tudíž jak veliké procento lidí se o hru doopravdy zajímá? To nedokážu nebo spíš nechci posuzovat.Wikina je totiž více důležitá než my můžeme vědět ....... :-D


    Tak co - nepřesvědčuji nikoho,ale místo dohadů tady,co proč jak nač,troufne si někdo pomoci ostatním, nebo aspoň oživit to co jiné hry mnohdy nemají ale tato ano?


    Co vy na to,kdo z nás na to má? :-)

  • Hech, kopnu ti do logiky. Wikipedie je popis reality a taky to tam nijak extra moc nelítá. Spousta věcí (hlavně těch specializovaných) tam chybí. A ne, není to proto, že by se o to lidi nezajímali, jen to nezapisujou. Zatímco diskuzní fóra žijou a kolikrát přímo hoří. To mi tedy přijde mnohem více a lépe vypovídající... ale i tak vychází, že je Mt2 komunita v podstatě polomrtvá.

  • Wiki je od toho, aby na ní doplňovali hráči a my jako wiki teamleři to udržovali v pořádku, popř. doplňovali o další info, stručně řečeno.
    Oproti minulému roku, kdy tam byla aktivita víceméně nulová(ze strany uživatelů/hráčů) se to zlepšilo. Momentálně máme 3 aktivní uživatele, kteří se snaží doplňovat a já jim za to děkuji(oni vědí).

  • @Fufath - prosím tě,myslíš si,že by bylo možný udělat bud tady na foru,nebo na wikině takovou tvůrčí "soutěž?"


    První by mohlo být - skici či návrhy graf.zpracování do hry (zbraně,brnění kostýmy/co říše to jiná věc.Stejně jako podoba nevím,slohu budov apod.) - prostě od nás komunity.Věřím,že tu máme spousty kreslířů - grafiku.


    A druhý bod (noo,vím,copyright+licence) ale myslíš že je tu nějaký programátor co by byl ochoten vložit "interaktivní textovou (prog. java) hru příběhu Metin2? Znamená to,že by se vkládali různé předměty,postavy do příběhu s možností reakcí od nás,komunity.Postavy by mohli umřít,a nebo jít dál a objevovat noví lokace.Nevím jak se jmenuje tenhle způsob hraní - ale existuje.Tak zkusit někde tohle - třeba by to mohlo nahradit jakýsi tutarial hry či příběhu.


    Dík za odpověd.

  • Mno .. Už vidím třeba Nekrouše, jak sedí u PC a programuje hru v Javě celej žhavej :D
    A ty obrázky .. Ono se najdou lidi, co umí pěkně kreslit ale přes copyright vlak nepojede.

  • Myslím si.že zde najdeme i znalce:


    Takže,když někdo bude chtít,klidně napiště své postřehy či nějak srozumitelně by se mohlo napsat co který ten svátek vlastně znamená:


    4.listopad - "dušičky". Popř,kdypak končí "babí léto?" Dokáže někdo tyto významný dny nějak specifikovat? A konec letního času? (proč je? - letní/zimní čas)


    Edit:


    jestli chcete,pak vám sem můžu napsat svůj tip na řešení hádanky-nemusí být správný :-) Ale jsem si jistá že je.A jelikož o výhru opravdu nestojím,raději jí přenechám,pak pokud někdo chce,pak at si o to napíše sem.Ale mám morální dilema - jednak tím naštvu adminy a také vás - takže co vy na to? Mám to udělat nebo ne? :-D

    Edited once, last by Joedo ().