Posts by Dracone

    Ještě dodám, že za mě ideální lvl na zastavení (a taky na postavy na cory) je 61 - port do věže, lepší štít a helma, které s tebou vydrží do 90, DGA bych asi neřešil. Výdělek na 75 zlepšíš jen pokud dáš waterku/ 7. patro, což je trošku náročné na výbavu.

    Ahoj,

    vzhledem k tomu, jak je všude plno botů, tak malé lvl nemají moc co dropit a vydělat na tom. Hlavní postavu bych tedy doporučil hnát výš.

    Jediný rozumný výdělek ,z dropu, mimo eventy, pro malé lvly je alcha, doporučoval bych si na to udělat více postav a prostě farmit.

    Dlouhodobě se to posouvá do vyšších lvlů, event 90+ mi nevadí. Jejich byznys se celkem logicky posouvá k dlouhodobým hráčům (rozuměj závisláci, kteří už mají v rozpočtu kolonku "výdaje na metin") a kteří je živí. Pokud by tyhle lidi přišli na "konec" hry, tak hrozí, že přestanou hrát a platit, proto se posouvá top úroveň (nové lvly, mapy, itemy) a na malý lvly - nováčky co nesypou se kašle. Bylo by ale potřeba posunout ten base line, aby se ty nováčci vůbec chytali. Jejich byznys stagnuje a obávám se, že s tím nikdo nic neudělá. Konec se blíží.

    Vrátil jsem se, s tím že mě tahle hra pořád nesmyslně baví (i když si s námi vytírají ...).

    Jako boti asi v životě nevydělám, ale obzvlášť 90+ je pořád dost prostoru kde vydělat. Bohužel se hra z otevřených map které aspoň trošku živily PvP a nějakou rivalitu přesouvá do uzavřených dungů (čest Yohaře, jakožto jediné výjimce), na stranu druhou to omezuje vliv botů na hru. Nicméně pořád se vydělat dá a když tě to baví, tak se zařídíš.

    To že boti by se dali řešit pomocí jednoho človíčka co by to jednou denně oběhnul a pobanoval nebo pomocí kousku kódu a trošky diskomfortu pro hráče (např potvrzení)... GF má asi jinou vizi.

    Jako každému, kdo s tím přestal doporučuju už nikdy nezačínat a jako člověk který pokaždé znova začne říkám jen meh :D

    Za mě jasné NE.

    Hra má hráčů celkem dost, pro hraní to není problém, samozřejmě otázka je jak to sype. S Maďary by se stejně moc lidí ingame nebavilo, nedělám si iluze o mládí a jazykové vybavenosti našich komunit.

    Jestli chtějí nabírat nové hráče/ naplnit servery, tak ať jim umožní začít - odstranit boty, zatraktivnit události pro menší lvly, přidat dungy pro menší postavy a osobně bych byl i pro rework obchodování s yangy/věcmi/postavami (úplná legalizace, prostředí, změna balíčků v IS). Pokud všichni nováčci budou začínat na "hotových" 90 postavách tak to taky bude mít jinou kulturu, nebude už to klasický 32play, ale mohlo by to pomoct.

    Koukám, že ses tu toho zatím moc nedozvěděl, tak ti předám to málo co jsem za dračího šamana zvládnul. Pak jsem si dal pauzu a radši se vrátil za lycana.


    Staty

    INT je jistota, dává do kouzel a to prostě chceš!

    VIT se věcmi řešit dá, uvidíš jestli ti třeba ze startu nebude chybět obrana.

    POH bych určitě vymaxoval jako druhou, dává do požehnání, útoku a zvyšuje vyhnutí, což se všechno hodí.

    SIL sice u šamana ve statistikách nezvedne jediné číslo (a věř mi že opravdu ani jediné), ale i tak ze záhadného důvodu zvedne poškození, které dáváš, takže doporučuji.


    Věci

    Jako každý, kdo nemá v základu boost DMG (aura, wp, lycan, útok + nepočítám :D) a nemá kdovíjaké hodnoty na zbraních (war, sura) budeš řešit hodnotu útoku a to od začátku do konce, zleva zprava, nahoru dolů kolem dokola.

    Měl jsem orchu +9, mat lego alchu "v topu", v součtu cca 35% příšerky (na kanci), šerpu s vránou +6 tzn asi +40HU, full bio včetně 94, 58% průmky (orcha a 20% útok (helma 100 + mazel) a metinům na útese jsem bral na kritoprůnik max 8k. Tou dobou jsem měl full vit a ne sil, tak se to dalo asi ještě o kus vyhnat nahoru.

    Nicméně z věcí tedy doporučím útok kde to jde, do šerpy třeba menší nebo žádnou průmku, ale hlavně ať ten luk je +9, totéž rubín (a hlavně mýtik, ne jak já :D ).

    Že vějíř je pvp nesmysl a nikdo soudný si ho na pvm nevezme (možná do proměny? ale nevím :D) už jsi asi zjistil.

    Poslední dobrá rada, neřeš moc kritik, toho budeš mít víc než dost, a co ušetříš dej do útoku.


    Snad ti tohle někam pomůže, kdyžtak se ptej dál.

    This is more of a general complaint, than localization issue, I checked it with the english version and the problem is the same. It is language related so I decided to post it here.


    In character window (under C) the left bottom stat is described as "šance na vyhnutí šípům" - chance to avoid arrow.

    That is not true, it does not sum up with the bonus from skills and equipment and as far as I know it is related to POH (DEX). This value was previously described as "Hodnota vyhnutí" , don't know the english name. It lowers the recieved damage by certain percent, similarly to bonus Průměrná odolnost (Hit defense).


    Could you please equip it with correct description?

    Tatsuhime tak to fakt zabili :D košťata :D

    Snad všichni víte čím si pomáháte u metinu ne? :D Uklidňující hudba abyste se nepo***** z toho jak to padá, Discord aby bylo s kým se bavit, prohlížeč na kontrolování plateb a online kasína abyste dělali i něco s jistým výsledkem.


    Je mi z nich zle.

    Mám konkurenční návrh, místo trpělivosti pochodně a vidle.

    Lidé hovoří o tom, že dostali druhý ban...

    Nevěřil jsem, že to jde dělat ještě hůře než doposud, ale GF zase překonalo samo sebe, jakékoliv limity a hranice i všechno myslitelné.

    Až se někdo bude ptát jak zabít hru tak tohle je dokonalý návod.

    A tím dobré zprávy nekončí, tady je poslední emailová komunikace. Ve stylu "support nám nepomůže - obraťte se na support -četli jste to vůbec, říkám že nepomůže". Prostě domluva s idioty, uvidíme co dál odpoví.


    Dear Gameforge,


    In the previous email we wrote following:

    We had already communicated the whole thing with the CZ team and support and they informed us that this is not in their competence, hence we approach GameForge company directly.


    This is the reason why we wrote to this email. The CZ team operating the support claimed, that the bans were not given by them, they don't have any further information on them and they can not explain them or help us avoid them in the future.
    We studied the Terms and conditions and the Rules of the game. We found ourselves unknowing how we have violated the Terms and conditions and/or the Rules of the game.
    We ask you to provide a more extensive explanation of the banning reason for us to reach compliance with all rules and avoid being banned in the future.


    Regards
    Dracone, Marca2, TRYXIK, alcooper, xT7x, Lukyno, NikyT, Mordor44, KibelSvK, WolfMan, potvurka007


    Dne po 15. bře 2021 6:32 uživatel Gameforge GmbH <info@gameforge.com> napsal:cleardot.gif


    Dear Sender,

    to provide you fast support we ask you to contact your game team
    directly via the game support ticket system. You will find it under
    https://support.gameforge.com.

    Should you have no support account yet please first register one.
    A login with your game data is NOT possible.

    Best regards

    Yours Gameforge
    -------------------------------------------------------
    Sehr geehrter Absender,

    um Ihnen schnellstmöglich helfen zu können, bitten wir Sie, sich direkt
    an Ihren Spielesupport via dem Supportticketsystem zu wenden.
    Sie finden das Ticketsystem unter https://support.gameforge.com

    Sollten Sie noch keinen Support Account haben, so können Sie dort sich
    ebenfalls direkt registrieren. Bitte beachten Sie, dass ein Login mit
    Ihren Spieldaten NICHT möglich ist.

    Mit freundlichen Grüßen

    Ihre Gameforge

    Am 13.03.2021 um 12:45 schrieb Dracone:
    > Dear GameForge,
    > I write to you as a representative of the group of players banned in
    > the recent wave of system detected banning.
    > We studied the Terms and conditions and the Rules of the game. We
    > found ourselves unknowing how we have violated the Terms and
    > conditions and/or the Rules of the game.
    > We had already communicated the whole thing with the CZ team and
    > support and they informed us that this is not in their competence,
    > hence we approach GameForge company directly.
    > We ask you to provide a more extensive explanation of the banning
    > reason for us to avoid being banned in the future.
    > We are looking forward to your answer.
    > Regards
    > Dracone, Marca2, TRYXIK, alcooper, xT7x, Lukyno, NikyT, Mordor44,
    > KibelSvK

    --
    Gameforge4D GmbH
    Albert-Nestler-Straße 8
    76131 Karlsruhe

    Tel. +49 721 354 808-0
    Fax. +49 721 354 808-152

    http://corporate.gameforge.com

    Registered Office | Sitz der Gesellschaft Karlsruhe
    Register Court | Registergericht AG Mannheim, HRB 718029
    VAT ID | USt-IdNr. DE 814330106

    Managing Directors | Geschäftsführer Alexander Rösner, Tomislav Perkovic

    V tý sekci kde se omlouvám za zkažený podpisy :D promiň, nějaký failík :( hned si tě tam přidám kdyby nááááhodou odpověděli něco jinýho než Trhněte si :D


    Teď čtu ten německý thread a docela se bavím :D mají 63 stránek tak až to dočtu bude výběr TOP německých vtipů na téma Bany, GF, Kundenservis (Pro neznalé zákaznická podpora) a celkově na situaci.

    Fufhiny díky za odpověď, nebyl jsem si jistý co teda chtít když to nemá znít jako otázka na podporu


    Níže přikládám znění maily odeslaného 13.3 ve 12:45 na kontaktní adresu


    Dear GameForge,

    I write to you as a representative of the group of players banned in the recent wave of system detected banning.

    We studied the Terms and conditions and the Rules of the game. We found ourselves unknowing how we have violated the Terms and conditions and/or the rules of the game.

    We had already communicated the whole thing with the CZ team and support and they informed us that this is not in their competence, hence we approach GameForge company directly.

    We ask you to provide a more extensive explanation of the banning reason for us to avoid being banned in the future.

    We are looking forward to your answer.

    Regards

    Dracone, Marca2, TRYXIK, alcooper, xT7x, Lukyno, NikyT, Mordor44, KibelSvK


    Doufám že to přinese nějaké výsledky, o dalším postupu budu samozřejmě informovat.

    Omlouvám se všem kteří nejsou podepsaní a chtěli být a těm, kteří nechtěli být podepsaní, ale po likenutí příslušného postu jsou.

    Nic nemůžou ale jsou to dobří lidé, díky moc týme, jediná otázka pro nás hloupý, co si máme dosadit za "daný problém"?

    Že nevíme za co máme bany, že nevíme jaká pravidla platí nebo ještě něco jiného?


    Díky za odpověď, zítra kolem poledne mail napíšu (angličtina, moje němčina už nemá takovou formu jako kdysi).


    Kdo chce být pod mailem podepsaný, ať buď píše SZ tu, na Discord výše nebo sem jen hodí like.

    Lukyno já dostal ban i na účet, kde není jediná vytvořená postava, dostat můžeš za cokoliv :D

    jak už bylo uvedeno výše, za sběr po botovi můžeš dostat


    Vtipné jak nás tady vyhrotí za sběr věcí co už nemají žádnou cenu jak z botů pořád padají, ale boti dropící to drahé si tam v klidu zůstanou :D

    Hele tak ať je to v pravidlech, ať se to dá do VOP když je to pravidlo.

    Ve formálním výkladu nic neporušuju a když jim dojný kravky pořád do týhle díry padají, tak ať si kolem ní daj plot.