Posts by Dracone

Já dostal perma asi před rokem, zle jsem trestal ticket systém až jsem se domohl odblokování. Zkuste to tam pohrotit, posledně uznali chybu a pustili mě.

Díky všem :DD asi se mi tu podařilo vytvořit po mergi a verzi 20 nejaktivnější vlákno :DD Bohužel se jmenuje "Jede vám to?", to už něco o zdejším podniku vypovídá :DD

Oboje je lepší jak 3 ch s botama... Díky moc týme!

Bohužel řekl jsem to jednou, říkám to pořád dokola a ještě chvíli to říkat asi budu - nemělo by to fungovat tak, že GF z týmu jakožto jejich zástupce před komunitou udělalo totální ****** při každý příležitosti (eventy, údržby, boti). Myslím si, že za tohle by se tým měl postavit a zasadit o změnu, nemají vám co sebrat, tak se trochu vzteknout můžete ne?

Aspoň že vám dají rozpis eventů na další měsíc by pro vás udělat mohli.

DA FAQ? Tohle je prostě něco s čím se musí počítat, bez údržby to prostě nejde... Můžeš se utěšovat tím, že teď nevydělává ale vůbec nikdo.

Já jo, přečetl jsem to celé a musím říct, že jsem z toho nadšený.

Těšil jsem se na tenhle článek jak pes a musím říct, že nezklamal.

Bohužel mě na tom celém mrzí (trošku) ta mentalita hrabání si a ublíženosti z 32Play módu. Já osobně na multiaccount dost spoléhám, jedu dobu jsem i používal buffku na každém kroku, teď jí mám jen do watery (ale to snad surovi 75 v maxině odpustíne :D ), a ty objemy začarek a zesilek, které jsem z toho vytáhnul jsou desetinásobky toho, co mi kdy daly všechny eventy dohromady. Z fleku bych to ale vyměnil za singleaccount model, který by favorizoval lidi, kteří umí udělat postavu a vydělat na tom, než ty, kterým PC udrží 16 klientů v Meley/ 8 klientů na expení/ atd.

Opět je to o tom, že GF má tak volná pravidla až skoro žádná nemá a pak si najednou začne vymýšlet hotfixy až potom, co si komunita stěžuje.

Kdyby to GF dělalo ještě hůř, tak bychom to už hráli korespondenčně za pomoci České pošty...

Darcoon , Could you please explain, why there is always very few information on our forum? The maintenance is run in the middle of nowhere without previous warning... I do not think this could be considered fair or customer-friendly in any way.

Ahoj,

u mě to vypadá, že ty internety normálně běží (koneckonců jsem tu), ale spojení se serverem se nedaří... Máte to podobně a je to tedy jakási přepadová údržba (tajně se modlím za zvýšení počtu chček), nebo mám hledat nějaký výprc u sebe?

Díky

Přesun do Spam-Valley /Fufhiny

Za tipování nové hry by tu mohl někdo z týmu dělat peklo ( přeci jenom nikdo nesmí zjistit, že každý to umí dělat líp jak GF), ale kdyžtak do zpráv, určitě bych měl taky zájem :) pomalu jsem začal googlit...