Nové úkoly v Jiném světě & Invaze Sung Mahi

 • Připrav se na neuvěřitelné výzvy, které ti rozpumpují krev! Nové úkoly, tajemní nepřátelé a fantastické odměny - to tě čeká v Jiném světě a během Invaze Sung Mahi!


  Postav se Temnotě a splň nové úkoly! Úkoly během Invaze Sung Mahi jsou dostupné permanentně, zatímco úkoly v Jiném světě jsou dostupné pouze během následující periody:

  • Začátek: 1. září 2023 o půlnoci (CEST)
  • Konec: 8. září 2023 ve 23:59 (CEST)

  Naše speciální webové stránky dobrodružného portálu s novými úkoly zůstanou dostupné ještě jeden den po skončení události (do 9. září 23:59 CEST)

  Portál úkolů

  Ve hře je nová vyskakovací zpráva pro úkoly (podobná té z Bitevní propustky). Díky ní budeš mít přehled o svém postupu v Jiném světě včetně všech detailů o úkolech a odměnách.

  Poznámky k úkolům

  Dokonči úkoly a vydělej si odměny! Tvůj postup bude aktualizován každých pár hodin, což může chvilku trvat. Nezapomeň, že úkol bude během této doby označen jako otevřený, i když jsi jej dokončil. Opakovatelné úkoly budou zresetovány až když si za ně vybereš odměnu, takže to dělej pravidelně.

  • Denní úkoly se resetují ve 23:59 (CEST).
  • Týdenní úkoly se resetují každou neděli ve 23:59 (CEST).
  • Měsíční úkoly se resetují poslední den v měsíci ve 23:59 (CEST). Všechny tyto úkoly jsou opakovatelné, takže za ně budeš stále získávat odměny!
  • Jedinečné úkoly lze splnit pouze jednou.
  • Některé úkoly jsou k dispozici pouze pro určité úrovně nebo úrovně šampióna.
  • Klikni na odměnu, jakmile je odemčena, a seber si jí. Odměna bude poslána do schránky aktuálně aktivní postavě.

  Úkoly v Jiném světě

  Celkem existuje šest různých úkolů v Jiném světě, ať již denních, jednou za událost nebo zcela unikátních.

  Poraz Asmodea, znič Metiny spásy a užij si odměny, jako Klíč Prokletí+, Cor Draconis (starověké) a další!

  Úkoly Invaze Sung Mahi

  Je dostupných devět různých úkolů během Invaze Sung Mahi, ať již denních, týdenních, měsíčních nebo unikátních. Úkoly jsou trvale dostupné na všech serverech.

  Vydej se za zničením invazních portálů Sung Mahi, zabíjej bossy ve Věži Sung Mahi, vyrob Titanový opasek a užij si tuny odměn, zahrnujících Šperkovnice, Dračí plameny, Cor Draconis (starověké) a mnoho dalšího!

  Událost: Cesta do Jiného světa

  Vydej se do Jiného světa a čel čtyřem ďábelským cestám: postav se čtyřem poslům Jiného světa a získej právo na ultimátní konfrontaci Pána prokletí.

  Po cestě můžeš získat unikátní odměny jako je Fénix vykoupení anebo materiály pro výrobu nového Štítu prokletí! Událost má dvě fáze:

  První fáze

  • Začátek: 1. září 2023 o půlnoci (CEST)
  • Konec: 5. září 2023 ve 23:00 (CEST)

  Během první fáze události, kdy jsou hranice Jiného světa již blízko, můžeš získávat předměty, které budeš potřebovat ve fázi druhé, a to zabíjením příšer a sbíráním Plamenů smrti. Ty lze vyměnit za Asmodeovy klíče, Černé dopisy, Vodu života nebo Mrtvé duše. Na konci této fáze se zpřístupní portál do Jiného světa a ty skrze něj budeš moci projít na druhou stranu.

  Druhá fáze

  • Začátek: 6. září 2023 o půlnoci (CEST)
  • Konec: 8. září 2023 ve 23:59 (CEST)

  V druhé fázi se budeš muset probít skrze Jiný svět. Zde budeš potřebovat předměty, které jsi získal během první fáze. Postav se čtyřem poslům, abys získal právo konfrontovat Asmodea. V těchto bojích máš velkou šanci na získání skvělých odměn. Pokud budeš úspěšný a porazíš Asmodea, můžeš vstoupit do místnosti Spásy, kde na tebe čekají ještě cennější poklady.

  Vstup do bludiště
  • Jiný svět je pekelné místo, které musíš přejít, aby ses mohl postavit Asmodeovi, Králi Jiného světa. Do Jiného světa se dostaneš portálem v Zálivu dračího ohně. Průchod portálem vyžaduje 3 Černé dopisy. Jiný svět se skládá ze čtyř místností. V každé místnosti se budeš muset utkat s jejím Poslem.

  • Prokletí je místem posledního soudu - zde se utkáš s posledním protivníkem, Asmodeem. Použij Mrtvé duše pro oslabení Asmodea. Velkou výhodou v boji sním bude, pokud budeš mít Sadu prokletí. Talisman Jiného světa také poskytuje ochranu proti Asmodeovým temným kouzlům. Jako vládce Jiného světa nemůže být Asmodeus navždy zničen - vrátí se chvíli poté, co ho zabiješ a ty se mu můžeš postavit znovu. Čím více krát ho zabiješ, tím lepší bude odměna.

  Předměty události
  • Černý dopis ti umožňuje vstoupit do Jiného světa. Lze jej získat za 1 Plamen smrti (80% šance).
  • Vodu života lze použít k oživení v Jiném světě. Lze ji získat za 5 Plamenů smrti (80% šance).
  • Mrtvou duši lze použít pro snížení maximálních ZB Asmodea. Lze ji získat za 10 Plamenů smrti (80% šance).
  • Asmodeův klíč umožňuje přímý vstup do Prokletí a boj s Asmodeem. Můžeš jej použít pro přeskočení čtyřech cest, bez nutnosti nejprve porazit Posly.

 • We regret to inform you that we have encountered some issues with three of our quests:


  Trophies of the Novice

  Trophies of the Adept

  Trophies of Darkness


  Due to these unforeseen problems, we have had to disable these three quests. As a result, any progress made in these quests will not be counted until further notice.

  We understand that this may cause inconvenience and sincerely apologize for any disruption this may cause to your gaming experience.


  Thank you for your patience and understanding during this time.

  Stay tuned for more updates and happy adventuring!

 • The issues mentioned above have been fixed and the quests are available again.


  Please also note:

  After this week, the regular reset will take place on the announced date. Weekly missions are reset each Sunday at 23:59 PM.