Lucyana [GA] & [SBM]

• Female
  • Member since Jul 3rd 2009
  • Last Activity:
Profile Hits
13,225
  • Ok ja sa nezblaznim :D ale ked nieco dojebu nebudem to chvalit a jasne ze sa postazujem proste zbytocne to skurvili njn uplna pohoda ze si nehral pol roka :D Sam si napisal chyby boli a budu :D Problem je ze oni ich zbytocne vyrabaju :D hraci maju pravo sa stazovat hlavne ked im ide hra 2 roky a po nejakej instalacii nejde spustit :D a potom sa mozu seba samych pytat preco su hraci znechuteni.
  • Přestaňte si furt na něco stěžovat, nový klient je super já jsem spokojený a chyby jsou a budou vzdy. všechny programy mají bugy, je to prostě nedílná součást když něco vyvijis.
    Pokud to ti zrovna nefunguje jdi dělat něco jiného. Mě se jednou také stalo, že z nějakého důvodu půl roku mě to nechtělo připojit na server kde jsem hrál a nezbláznil jsem se z toho
  • Cau rendy12345 ja naozaj netusim :D dam prihlasovacie meno, heslo a ukazuje ze som prihlaseny dokonca sa viem dostat aj do IS :D otvori mi net na ploche :D , ale ked dam HRAT napise mi Hore cervenym NEBOLO MOZNE NAJST HERNE SUBORY PROSIM OPRAV SI HRU. Skusal som odinstalovat a zase stiahnut a dokonca jeden ucet mi ukazuje ze nespravne udaje a na 10000% su spravne pochybujem ze mi ho niekto hackol prave dnes alebo vcera :D ver mi zbytocne by som sem nepisal. Neviem ci len ja mam tento problem no nie som jediny komu nejde hra. Skusim este asi raz to vymazat a stiahnut :D ale take chyby by nemal mat nikto. .
  • NJN nechcem sa rozpisovat ani velmi pisat svoje nazory :D ale hral som trochu metin pred 9 rokmi a slo mi to zapnut na starom pc a teraz kvoli novej instalacii to dojebali :D Ked uz neriesia hackerov atd. tak nech sa len staraju o nejaku tu udrzbu a IS aspon nic nedojebu a hraci to budu hrat nadalej :D A nie zbytocne vymyslat pi..., ktore vsetko komplikuju :D
  • Pisem tu prvykrat tak snad si moju staznost, problem niekto precita a poradi mi :D Cital som nejake veci ohladom toho clienta a tiez mam s nim problem. Netusim preco ta p.... bola vytvorena, ale serie ma kedze mam znemozneny pristup k hre. Som aktivny hrac obcas nieco kupim z is asi 3 dni spät pocas zlavy som nakupil dm za 10eur a teraz sa neviem dostat k hre. Za kazdym mi napise ked chcem spustit hru NEBOLO MOZNE NAJST HERNE SUBORY PROSIM OPRAVTE SI HRU :DD ehm ja si mam opravovat hru? :D tak to je pekne v p... :D netusim ako sa k tomu dostat takze poradte :D Diky.
    • nejsi sam ta GF hovadina co nazyvaju launcherom je cisty fail od GF akurat ta to nasere mam cisto novu instalaciu windowsu a metinu a do vcerajsieho update mi ta hra isla po vcerajsku nejde po spojeni s GF uctom nadhera nakupene veci z IS na 7 alebo 15 dni a nehram :D :D
    • Mě už díky nefunkčnímu GF klientu, chcípli dva mazlíci (každý 300d+) a dnes mi končí kostým a nemůžu ani převést bonusy. Do svého účtu sem investoval 80 tisíc a už druhý den si připadám jako bych si dal sám ban. Jen proto, že sem propojil účet s gameforge a odpojit to už nikdy nepůjde! Navíc sem chtěl napsat příspěvek do tématu na foru a už dvě hodiny se mi neukazuje možnost přidat odpověd. Ani na pc ani v mobilu.
    • Vždyť ten gf klint normálně funguje. Co tam máš za problém?
    • Kdyz dam hrát v Gf klientu načte se Cheat blocker a nic dalšího se nestane. Hrát se na pár sekund změní na Ve hře, ale nic neni v procesech ani se neotevře žádný okno. Pak se zas objeví hrát. Každý Nepropojený účet funguje bez gf klienta, přes metin2client.exe, ale Propojené účty, už takhle nikdy pustit nepůjdou (viz. tema Spuštění klientu).
    • Takže nová zpráva z UK fora: Během několika týdnů zruší možnost přihlašování přes metin2client.exe a všechny účty tak budou muset být propojené s GF.
  • zdravim budu sa dat na novom serveri pouzit DM zo stareho uctu? alebo DM kupene teraz cez bonus?
  • Miluji tě
  • Ahoj, docela by mě zajímalo proč v týto hře neexistuje něco jako GM přičemž vy tvrdíte že tu GM je. Každý den miliarda boterů , pořád ti samí už půl roku v kuse. A ani nezkoušejte tvrdit že to máme nahlašovat a podobné sračky. Nikdy se ani neobjevíte ve hře tudíž jakákoli spekulace že vůbec existujete je opravdu pouze spekulace :) protože neexistujete, jinak byste se hrou něco dělali. Opravdu mě to už vytáčí , nic neřešíte jen každý den píšete co bude v IS a jinak prakticky neexistujete. Zkuste mi to jakkoli vyvrátit :) ale komunita mi dá za pravdu .
  • Ahoj , proč se vypnul rybářský event po chvilce spuštění ? Byl bych rád aspoň za odpověď díky
  • Ahoj , potřeboval bych zrušit propojení s účtem Ghervny se steamem Ghervny psal jsem už na podporu , ale furt nic děkuji
  • Zdravím, chci se zeptat proč nemám v IS Kupóny na DM? Díky.
  • Dobrý deň. Kúpila som si z item shopu rozšírenie skladu na mesiac, len ze mi to vypršalo a veci mi zmizli. Myslela som že sa mi dajú naspäť do inventara. Chcela by som Vás poprosiť či by ste mi ich nevrátili naspäť do inventara. Ďakujem za pochopenie.
    • To bohuzel neumime, veci mas stale ve svem skladu v rozsirene casti, pred vyprsenim je treba je prendat, zpet je ziskas dalsim rozsirenim.
  • Ahoj chtěl bych se zeptat , zmizela mi z inventáře ta truhla jak se otevírá po 10 lwl a nikam jsem jí dát ani nemohl a chtěl bych jí :D
  • Nikdo neodpovídá na ticket. :)
  • Nikdo na tickety neodpovídá...
  • Dobrý deň,
    rád by som sa opýtal, ako dlho asi trvá to rozpojenie účtov, respektíve vybavenie mojej žiadosti/tiketu ohľadom toho...

S pozdravom

IaAaMU
  • Dobrý den,
    Po měsíci hraní jsem hru spustil přes steam. A nemohu se dostat k DLC. Navíc jsem na fóru na toto téma nic nenašel.
    S pozdravem, WfEeEeDd
  • Dobrý den chtěl jsem se zeptat dnes jsou v item shopu DM kupony běží mne na ně reklama ale když dam mezi baličkama na Kupony píše mi to V této kategorii nejsou pro tvou postavu žádne předměty neví co s tím a učet přes steam nemám :( Prosím o pomoc dobil jsem kvuli tomu za dost :( Děkuji
  • zdarvím, mám jednu otázku, nehral som aktívne asi 3 roky a dnes keď som sa prihlásil tak mi všetko išlo až na to že som tam nemal ani jednu svoju postavu, dalo by sa nejako dostať späť k mojim postavám. Ďakujem
  • zdravim mužu se zeptat nejde me item shop na steamu ! Da se stim neco udelat nebo ja už nevim:D
  • Též bych měla prosbu :D K čemu je ti psát ohledně výhry v soutěži když neumíš odepsat ? :D
  • Zdravím měl bych prozbu je to možný
  • Ahoj, před malou chvílí jsem si dobil 294DM za 299 kč a částka mi byla stržena 2x. Už jsem psal na podporu o vrácení peněz...Jak dlouho to trvá než mi to vrátí?
  • zdravim pojdeme aktivovat to icp ?
  • Kde je vyhlášení soutěže ?
  • ahoj máš email s odpovědí na ten event den svatých
  • Ahoj, poprosím o napsání tiketu. Dokud členové teamu neobdrží ticket, nebudou schopni ti odpovědět.

Settie
  • Dobry den chtel bych se zeptat proc mam ban na mi byvale postave ?
  • Ahoj, asi je už pozdě na vyzvednutí výhry z eventu ''Večer všech svatých'' že ano?