Joedo Chuong

 • Member since Feb 18th 2017
 • Last Activity:
Posts
487
Likes Received
193
Points
2,783
Profile Hits
2,839
 • Nejčastější projevy kybernetické kriminality s odkazem na trestní zákoník:
  Navazování nedovolených kontaktů s dítětem (§ 193b) - zde na foru omezeno věkem - bez dalčího komentáře.
  Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob (§ 355) - zde napadání mého nicku jistým modem - jsi nemocná - vem si přášky apod.Včetně porušení GDPR o osobních info.
  Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod (§ 356) - k tomuto nemám co dodat.
  Šíření poplašné zprávy (§ 357) - ano i toto je zde přítomno.
  Pomluva (§ 184) - skutečně mám IQ =0 ? Skutečně jsem ta ta a skutečně mě patří hrací koutek? A mnoho dalšího.(Opět v rozporu s GDPR)
  Vydírání (§ 175), a mnohé další - a sem patří i vyhrožování - což je skutečné,podklady mám pro případné správní řízení s onou osobou.Vyhrožování je zde také dokladatelné,ze jedné strany - kdy je mi psáno - tohle nedělej nebo se to může obrátit proti tobě.Fakt?
  Dále - pokud jde o důvěru která o které zde nemůže být ani řeč - irelevantní je to svádět na herní forum hry.Zde se jedná o něco jiného.Jak je možné zveřejnování důvěrných dat z ticketu?
  Dále - je hezké že jsou pravidla - co se nesmí - ale kde je vysvětleno co se teda smí - srozumitelně? Dále kde je způsob reklamace na placenou službu? Kde je ověření že skutečně ta to službu funguje jak má? Co akce v item shopu - není to nátlak na hráče - opět s přihlédnutím na možný věk uživatelů. Dále,zde nerozporuji chování a služby GF nýbrž jediného člověka zde.

  A tak žádám nejdříve zde,po uplynutí jisté doby (pokud toto nebude vyřízeno) to přijde i na ticket.Tímto vypovídám smluvní závazek potvrzený při registraci tohoto účtu pro vystup na DISKUZNÍ forum hry.Z důvodu,překrucování pravidel ve prospěch jednotlivce.Z důvodu odmítání plnění povinností daný funkcí od společnosti GF k jistému jedinci.Jelikož provozovatel není schopen dodržet základní podmínky ustanovujích pravidel zdejšího fora,at již se jedná o diskriminaci - podněcování nenávisti,šíření vulgarit která naprosto narušuje mravní morálku vývoje dítěte - žádám o okamžité zrušení tohoto uživatelského účtu ode dne 1.8.2018.
 • Všem co jsem odebrala lajky jednají vůči mě neobjektivně a zaujatě.
 • Nemá smysl něco psát a zvlášť tobě když to nechápeš. Čau.
 • čeká se na schválení odkazu a ne smazání příspěvku LOL.
  • Potom nechápu z jakého důvodu byl Tvůj názor odstraněn.Pokud dobře vidím,jsou tam 2 komenty jeden od @'wend' a druhý ode mě.Tvůj tam chybí - což absolutně postrádá jakýkoliv smysl.Pokud bude časem obnoven,pak i reakce budou mimo a tím se vystavíme do kaslíku Mimo hlavní téma.Tohle je nevkusný způsob :)
 • ahoj a jak dlouho takovy ban muze trvat.? prosim rychlou odpoved nejak sem to v tom nevycetl.://
 • Nelítám (ve hrách a nepůsobím lagy),nenadávám (kazí to hru a k ničemu to nevede),nebojuji (s hráči,jsem nic,nula a od ní vše začíná),jen si hraji (a tímto si to potvrzuji).