Posts by Maniacek

    tak vylil sis srdce a teď na to koukni z jiného pohledu než z Cz komunity jsou servery kde cechy nemohli nijak získat pozemek i kdyby chtěli sebe protože je drželi neaktivní cechy tak to udělali takhle malé komunity budou trpět velké se dočkají toho že budou konečně mít cechovní pozemek


    Tak nevím jak to je teď ale co podpora neví tak řeší se zahraniční podporou 6 měsíců zpátky jsem asi brečel na podpoře a řešilo se to takhle omluva že to bude trvat z důvodu řešení s podporou DE nebo tak se mi omluvil za to že to trvalo déle (2x jsem změnil poradce na podpoře než se to tak řešilo)


    a systém hry je dělaný pro P2W hráče od začátku hry takže žádná změna jen ze začátku nebylo trendy dávat do hry 10k měsíčně a je jasné když přidají něco dalšího do hry alcha item sloty karty tak je jasné že dají výhodu zase P2W

    stím si hlavu nelámej :) ta šipka u toho portu je blbě vyřešená :D shinsoo ji máme těsně před portem nebo za teď nevím ale i tak i kdyby ti to spadlo odpojilo nebo ses portnul nehodí ti to že jsi neprošel tréninkem musel jsi z koně ze sednou moje teorie vlezl jsi do portu hra ti spadla a pak jsi panikařil a běžel jako střelený k pacholkovi 2 městě i když ti šipka blikala u portu 1 městě (ve druhým městě ti to na minimapě nebliká aby ses vrátil aspoň se mi zdá) protože je těsně za a omylem jsi zesedl :)

    wau ono se ještě dává chatban ??? to jsem neviděl minimálně 8 let :D a možní i víc :D (píší jak dlaždič) to si vyfoť a můžeš machrovat :)))

    kde máš prosím rozumné nápady ? :) když nějaký byl tak to do hry dali i když podle sebe si to upravili ale dali trvá jim to min 2 roky ale udělají to :)

    edit:


    třeba změnu ch lidi si vybrečeli ať se nemusí stále přihlašovat ručně bylo to v nabídce to dělalo pak problémy + se už vědělo že se přejde na zapínání přes gf lauchner tak to dali tak jak to je teď


    že pvp je na prd tak přidali bitevní zónu což se jim vůůůůbec nepovedlo ale nechali to protože ze začátku to nikdo hned nevyužíval a lidi to dělali kvůli to prkotině nad hlavou že to nakonec je nedomyslené to už je jedno


    předělaní charů jsme si jako komunita vybrečeli všem 6 skill taky a mnoho dalšího...


    Proto nepiště že GF nic nedělá ano trvá jim to (domnívám se že metin dělá 10 lidi //6 má na starost IS// 2 řeší komunitu ticket a publicitu// 1 banuje// 1 opravuje chyby) takhle vidím osobně GF tým proto většinou na fórech jsou témata na zlepšení hry ale pokud to nemá žádnou odezvu tak se nic nezmění

    Dej návrh jak bys to předělal a možná jak si to přečtou GMka tak budou informoval německo že někdo měl nějaký pěkný návrh jen se pořádně zamysli jestli to co navrhneš dává smysl

    Ne Ne a ještě jednou NE stále mám trauma z poslední války říši co byla kde jsem uvízl na 3 hodiny a přišel o event co byl po válce takže můj názor Ne stejně už se metin hraje jako singleplayer


    edit: na Pvp je bitevní zóna i když nevím jestli je zaplá na amicicia není :) a že to nikdo nevyužívá tak jak má je problém toho kdo to vymyslel tak že to využívá menšina a ještě tím že mají zaplé 2 a více účtu to samé cechovní války odměnění hráčů není žádné jen body v žebříčku co je každému jedno jestli je první nebo desátý žádný rozdíl a když to někdo zapne válku říší tak stejný případ jako bitevní zóna více acc nebo se domluvili opravte si odměňování hráčů + aby se nedal využívat více účtu a budeš mít pvp

    karty supr ! vypadá to pěkně :D jen mě trošku zaráží ten bonus proti zvířatům že to je jediný bonus zaměřenu na skupinku mobu ale to dělení skvělé jsem zvědavý kolik to dá v praxi vedení se moc nezměnilo jen vylepšili takže jsme se báli zbytečně jen tak dál :thumbsup:

    Sorry, ale nesouhlasím tak plně s tvým názorem, to že úplně překopou vedení, zapomínáš na hráče co četli vedení P hodně dlouho... a jen tak ho zničehonic smažou jak psal Darcoon "všechny hotkeys budou zresetovány", tak sem zvědavý čeho se zase dočkáme, zda toto bude k užitku nebo spíše k zklamání.

    Tak není ani vyjádřeno jestli se bude číst sun-zi ale za mně už ne a na tom bylo nejhorší že drop byl alternativní a tím i cenný teď to bude klasika z metinu a bla bla takže levnější a rychlejší varianta a stále vedení četli jen hráči co si dělali buffery tak u nich mi to není líto :miffy:

    Konečně !!!! tolikrát jsem brečel že ty karty jsou na nic a je to tady !!!! Bravo Bravo ! :beer: tohle měli udělat už dřív bože jak mě to ale těší :hail: i kdyby to dávalo nula nula nic stále aspoň něco :thumbsup: takže lov karet konečně začne !


    Vedení taky skvělý nápad ne že dost lidi na to dlabalo protože 10tku dát se jim nechtělo ale už by se snad nemuselo stát že to bude číst jen buffer ale co si nalhávám bude to stále číst je buffer Upravit by to měli jinak aby se to dalo využít i na jiné postavy. Jen je skvělý poznatek že víc lidí ve skupce bude mít různé výhody a né jen jednu tak pro hráče co chodí nemere a razadorá kde si lognou další 3 postavy protože single player tak mají důvod se zamyslet jestli to nečíst na hlavní (ale co bude to dávat málo takže pro buffa zase jen)


    Opravy chyb jiná kapitola chtělo by to opravit jiné chyby prvně ale co už snaha prostě abychom mlčeli že nic neopravují


    Takže zvědavý jak to bude fungovat praxi za mně po delší době patch na co se těším snad nezklame a šup upravte ten zbytek co chci :thumbsup:

    hele lidi mluvíte o tomhle fórku ?? jako mě se líbí víc jak to staré vzhledově a co se mi nelíbilo na starém tak je i tady takže pro mě postup k lepšímu ty pro ty slepé držte ctrl a točte kolečkem myší dokud si nenajdete velikost co bude pro "Vás" dobrá jžš :DD staré bylo nepřehledné taky takže máte to beze změn :P jen v tmavším