Posts by Ninjajinjo

    Důvod je zde :
    výpočet čepele : (3 * iq + 2 * lv)*k
    Jak je vidět 40% útoku se počítá z levelu postavy 60% z inteligence k je úroven skilu na P je to 1,25


    Pokud čepel spadla výpočet asi upravili , bo tohle je původní vzorec. Nový není kde zjistit :)

    Změny zajímavý , jen měly přijít aspon před 2 3 lety :) nevím jestli se to má ještě tunit ,ale v popisu k našlapování je psáno že doba trvání skilu se s inteligencí zvyšuje . Inteligenci jsem natunil na 90 a pořád 14 sec :) Jinak změny dobrý , hlavně to zpětný odražení u opakovaných dobře vyvažuje tu dlouhou animaci.

    Werfault mi vyskakuje taky , naštěstí nemá na metin neblahý vliv a ten běží normálně. Moc jsem se tím nezabýval ale mám pocit že to je chybové hlášení služby windows pro nahlašování chyb a pádů programu Bilovi do microsoftu . Takže původní chyba proč spadl metin je jinde a tohle až je následek .

    Tak stále čekám na nějakou informaci ohledně okuláru. Už docela potřebuji nakupovat tak bych rád znal nějaký horizont v jakém bude okulár opět dostupný.

    Z nabídky item shopu bez upozornění a vysvětlení zmizela možnost koupit okulár . Vzhledem k tomu že jsem si na něj zvyknul bych rád věděl proč není dostupný a kdy se vrátí do nabídky.

    No vypíchnul bych jedno velké pozitivum . Příšery mě neválí po zemi jak na těch nepovedených mapách od lv 90 tzn může je konečně zabít :) Co bych ale přidal jako drop z příšer jsou náramky náušnice náhrdelníky pro vysoký lv co po dvou letech mezi lidma prakticky nejsou.

    No řekl bych , že metin je prakticky jedinná hra co umí vytížit procesorové jádro na 100% při černé obrazovce nebo když se k ní hra blíží.V případě počítače zaneseného prachem a vysokých letních teplot pak může dojít i zde k uvedeným situacím.


    Rozhodně vyčištění neni na škodu ,ale spíš než odsát doporučuju prach vyfoukat.Třeba fénem pokud není k dispozici stlačený vzduch .Je to mnohem účinnější než vysátí.

    Lepší než vysávat je prach vyfoukat , třeba fénem (ideálně když umí foukat studený vzduch) , jde to líp a prach zmizí i z míst odkud vysát nejde.Sice to může být i něčím jiným ,ale taky bych sázel na letní teploty a přehřátý PC.Udělal bych to ale hned , bo tohle by mohla být předsmrtná křeč , kdy grilování něco nenávratně poškozuje.

    Tak to bude možná ono já dělal poslední boj ze hřbetu čili klasický skil.Asi jak se dokončí všechny společné skily bere to záležitost jako uzavřenou , čili řešením bude dělat smršt šípů maximálně jako 3 skil.Já to dělal v pořadí hnutí síly , smršt šípů , dupnutí a boj ze hřbetu koně.Bohužel ty už to zřejmě nikdy nedoděláš bo tuším ,že to řešil Tommy Elven s Nettlem a nevyřešili to , nešlo to.