Posts by Skyjko

    spamboti ktory spamovali do chatu su prec ale ty co spamuju do PM su stale na namesti objavil som ich na Elrohir CH2 modra zem neviem ako je to u ostatnych .

    urcite to nebude grafickou kartou ja mam tiez 64 MB grafiku a integrovanu a ked si dam na celu obrazovku rozlisenie 1400 x 1050 tak slape vsetko bez sekania podla mna to bude len ten odlesk slnka ale nove ovladace na graf. kartu bu si mohol skusit

    Mam problem s dokoncenim questu s tygrimi jatry od obchodnice. nejde mi ukoncit aby mi dala sperk. Mam ich 100 ale ked dojdem k obchodnici neblika ziadna sipka a ked na nu kliknem tak mi to hned da obchod. Tie jatra som nekupoval vlastnorucne som si ich vybojoval. pls pomozte.

    Mam taky mensi problem neukazuje mi loga cechov. Skusal som uz aj preinstalovat hru islo to v pohode no akonahle som metin vypol a znova zapol tak uz mi ich neukazuje neviete cim to moze byt. Nie ze by mi to vadilo ale dost mi to tam chyba. :(



    Prepacte mi ak sa to tu uz riesilo ale nemam az tak moc casu aby som to tu cele cital dakujem za pochopenie. ;)