Posts by Skyjko

    no tak nwm ci sila mojho stroja nezodpoveda rozliseniu no tak napisem co mam


    CPU : AMD Phenom II X4 965 BE
    GPU : PALIT GeForce GTX465 1GB
    RAM : 2x4GB nejake od PATRIOTU


    snad nic ine netreba pisat pretoze to by nic neovplyvnilo

    Zistil som ze ked hram na rozliseni 1600x 1200 tak ked klinem na ikonku questu tak sa mi nic nestane a ani sa neukaze quest dost ma to stve pretoze pri malom rozliseni sa mi zda vsetko az priliz velke.

    Mne to robi tiez ale len v SD1 mam tam seba a buffa a ked mi kopne hl. postavu tak co nevidim na buffovi postava si tam hrdo stoji. Net mam na internate a je az nadpriemerne dobry tak nwm cim to bude.

    Vsimol som si to pri niceni metinu ked mi dosli modre a otravili ma tak som sa cudoval ze preco sa mi nedoplna mana. a az potom som na to prisiel. Neni to az take vazne ale dost je to otravne.


    EDIT: mozem poprosit aj niekoho ineho o oznamenie ci mu robi toto tiez alebo nie

    Stava sa mi uz asi tyzden ze ked ma mobovia omracia tak normalne do nich stale mlatim ( aj ked mam nad hlavou tie modre hviezdicky ci co to je ) a az ked zmiznu tak ma to zasekne. To by mi az tak nevadilo lebo aspon viem kedy ma omracia ale skuste si vsimnut ze ked vas nieco popripadne niekto otravi tak vam to ubera zivot ( to dava logiku ) ale ako je vsade pisane ze sa vam zastavi obnova ZB ( ked si nedate eliky ) ale pravda je ina ZB sa mi veselo doplnaju ( bez elikov ) ale MB stoji. Robi to len mne alebo aj vam ??? 8|

    ako tak vidim tak mas asi vistu alebo win 7 skus kliknut pravym tlacitkom na mysi na ikonku a daj spustit ako spravca ak to nepomoze tak nwm

    Takze skusil som vymenit grafiku z mojej na Sapphire Radeon HD 5870 1GB a nic sa nezmenilo stale to robi skusal som to aj na XP a aj na win 7 ovladace z predchadzajucej graf karty boli odinstalovane.





    Pre info tu davam moju zostavu ak by som tym nejako pomohol


    CPU:INTEL Core i7-930 Quad-Core
    MB: GIGABYTE H55M-S2H - H55
    HDD: WESTERN DIGITAL 3.5" Caviar Green 500GB 7200rpm 16MB SATA2
    RAM: 2x Kingston DDR3 2GB 1333MHz
    GPU. Gigabyte GV R575D5 1GB
    Case: KME MidiTower ATX CX-8062

    Takze stiahol som si znova metin napatchoval a pustil a zasa po nejakej polhodke to obelelo a nebolo nic vidiet iba tiene tak som niekde doma vyhrabal stary HDD na to som slahol win XP a spojazdnil metin ale urobi to znova a dokonca aj skorej. uz vazne nwm co to je