Posts by Skyjko

    zdravím, keď sa tu baví o zmenách hesiel, ako a kde si vygenerujem nové heslo od skladu, keš som staré zabudol?

    Ak nemas ucet cez steam tak normalne v GF cliente 3 tecky tam si nakliknes napriklad event ranking a otvori ti stranku ako bola kedysi kde je tlacitko muj ucet a tam je aj reset hesla od skladu

    no furt tu su tie "nove" oblasti ktore idu dosiahnut len cez teleportera a to je songpa, daeyami a miryang tak mozno tam budu ako prve spristupnene pozemky

    Zeby cechovne oblasti? Varyong, Songpa, Imha, Daeyami, Jungrang, Miryang


    Popripadne myslia pod "druhou mapou" mapy kde sa da dostat z druheho mesta takze imha, jungrang a varyong ... to som si vsimol az neskor po precitani znovu.

    Staci si poriadne precitat popis.


    Kostym za 39DM "Kostým má omezenou dobu nošení a nelze s ním obchodovat."
    Kostym za 69DM "Kostým má omezenou dobu nošení a lze s ním obchodovat. Poskytuje také alespoň jeden náhodný bonus."


    Takze strucne ... 39DM bez bonusu a neobchodovatelny a 69DM obchodovatelny a s bonusom

    Hodnoty na jednotlivych stupnoch su odlisne na wiki z jedneho dovodu "Všechny údaje/hodnoty jsou zaznamenány na 99. úrovni, BEZ výbavy a maximálními staty VIT: 90; INT: 40; SIL: 90; POH: 90" Nemyslim si ze by si mal prave 99lvl tak to proste bude odlisne.

    Ak mas novy ucet tak to tam bohuzial nenajdes. Neviem ako to je pri ucte cez steam ale je mozne ze ani ked mas ucet cez steam tak to tiez nenajdes :) to su 2 druhy uctov kde su obmedzenia v IS

    Ziadny kupon nema prist proste po ukonceni dalsej udrzby pri zvoleni postavy ti to ponukne dat nove meno. Je to aj v popise.
    " Při prvním přihlášení na postavu, které proběhne po údržbě serveru, budeš vyzván k zadání nového jména."

    Alebo nase mile akvarko dostalo truhlu babylonu a nepreklikla na babylon aby zistila ze tam ma truhlicku :P:saint:

    Tiež som dostával podobné odpovede, ale keď som sa spýtal, či to skúšali v poslednej dobe tak povedali, že nie takže asi tak..Rozhodol som sa sem napísať až po zničení 200+ metinov a bossov s 2x zlodejkami. Na "štýle" dropovania som nezmenil nič takže tipujem, že sa kupovalo málo certifikátov z IS tak trebalo niečo zmeniť :)


    Len taky maly detail ... 2x zlodejky nefunguju ... funguju viacmenej opacne :) a to tak ze dropnes uplne nic

    Můžeš se určitě zkusit zeptat na support.metin2.cz, za to nic nedáš ;) Jinak bych kouknul na email, případně se příhlásil nebo si založil účet na gameforge.com, tam se ti ukážou všechny účty, cos na daném emailu kdy měl a dají se tam jednotlivé emaily i sloučit, takže můžeš mít vše pohromadě.

    portal gameforge.com uz neukazuje ucty na danom emaile takze v tomto pripade sa tam bude registrovat zbytocne :)