Posts by mysterion741

    Hlavně narážím na menší lvl to je vše padalo by to z bosse já bych tam nechodil. Jěslti by to mělo být zbytečné tak to by musely posoudit nováčci který ano občas tam jsou do 30lvl takže by mohli něco ze začátku dělat a chodit bosse opičáka aby jim tam padlo jedno Kouzlo z těžkého bosse a nebo ze středního zelená síla co by jim nevyšla tak by to bylo zbytečné ale aspoň by to bylo zaměřené poprvé na menší lvl a né na 105+. To je celé. A pokuď by ten nováček nevěděl že ze začátku má dát money aby měl rukavice tak je to divný. Jinak díky přeju taky všem pěkný rok 2022 ale já si ho neužiji.

    Já jsem nepsal že já ho potřebuji? Mě to je k ničemu na velkém lvl , je to nápad pro nové hráče. A to že píšeš, Ale já ale já ... já do toho nedávala , za mě tohle nebylo a ty si jen zas MEGACHYTRÁK takže kdyby si ty přišla s tímhle nápadem prvně tak by to asi nebylo vůbec pro nováčky protože(ale já ale já) by to bylo jen o tobě. A navážíš se do mladšího a to že napíšu špatný i ve slově svým a zdůrazníš to tak asi to EGO si ty honíš nad někým kdo chtěl mít jen dobrý nápad místo toho aby jste za celou dobu napsali proč se vám to nelíbí tak se jen navážíte a střílíte do mě a né do toho nápadu který jsem pro vás vybalil. Místo toho aby jste něco napsaly jste hned několik poustů nadávaly na menšího a to že si nic do toho nedávala a za vás to tak nebylo tak promiň asi to je celé má vina. Vy by jste se měli stydět a ještě k tomu někteří co určitě děti máte taky!!! Ted mě omluvte s tímhle jsem s vámi co neumíte se zapojit do konverzace slušně ze začátku skončil. PS: já taky do toho skoro nic nedal a mám svůj lvl.

    Mimochodem ještě a naposled něco dodám, za poslední 2 roky jsem si všiml že hráči jsou,nový a nový. Občas mi píší jaké body dávat občas se mě ptají zda nemám yangi pro ně do začátku dám jim pár kk k tomu pár expáků a píšeme si. Tyto lidi se do začátku dostanou do lvl 30-40 a pak už je nikdy nevidím a nebo někteří hrají až do 60 ale jelikož nemohou se dostat dál tak končí a píšou že to hrát nebudou takže kdyby se daly ve hře nějak udržet tak by nás bylo víc. To je jen pro představu že by Metin nebyla tak dead hra. Trochu popřemýšlejte a uvažujte já vím že nemusím mít pravdu a můžete jí mít vy ale co kdybych jí měl já. přece jenom. Zkuste se nad vším pozastavit a popřemýšlet nestůjte za stínem jen svých nápadů a zkuste taky i vy něco dodat. Ad se mohu taky pozastavit , tvrzení že už je dost eventu není dostačující znám plno her kde jích je víc jak na Metinu ale nebudu jmenovat nevím zda je to tady zakázáno nebo ne dělat reklamu jiným hrám. Jinak nepíši o Eventech ale o dropech a né z metinů ale z bossů , aby každý boss měl své + na tom svém lvl (jak se stalo u Azraela). To je vše za mě. Dělejte si pak co chcete a spojte si taky co chcete jen aby to nedopadlo tak že do pár měsíců/let tu bude tak 30hráču a Gameforge nebude muset vypnout servery. Plno her to tak udělalo jsou i na STEAMU takový a nebyly špatné.

    Ach jo, s tebou nemá smysl fakt debatovat, kdybys nebyl tak hloupý, tak ti dojde, že když nejsou eventy jsou alternativní dropy z metinů a bossů, ať to jsou fazole nebo cory...

    A zajmá to nováčka který neví co dělat ze začátku hlupáku ? klidně ad si spojí servery ale určo i někdo v maďarsku nesouhlasí s tím a klidně pak odejde a buď se stane to že se nespojí a nebo spojí servery a odejde plno lidí to je váš problém jak jste všichni limitovaný a hráli jste jen pár her (nebo žádné) a nevíte co se stát může zažil jsem plno her co musely vypnout servery na furt takže ty hry už neexistují a Metin do pár let nebude výjimkou mel si jak chceš tak si uží možná posledních těch pár let dokuť nebude na serveru 30 hráčů

    Dal jsem NE, a to z jednoduchého důvodu - do té doby, dokud GF nevyřeší, nebo alespoň silně neomezí, boty, tak se můžou mergovat klidně všechny servery východního clusteru... Výsledek bude totožný s nynějším Českem.

    Low lvl nehratelné, tudíž nápor nových hráčů neočekávejte, naopak čekejte emigraci nynějších hráčů na nižších levelech.


    High lvly budou asi trochu lepší, víc hráčů... To je tak všechno

    Souhlasím a to i s tím že menší lvl je nehratelný a nové hráče nemáme očekávat ale mohlo by se něco zkusit i když to bude těžké furt to není nemožné.

    Takže jako přijde nováček a hned ze začátku musí sypat do IS za rukavice , knihu o rybaření ... atd. aby mohl něco mít ?

    Takže ten nováček nemůže mít chvilku čas aby zjistil co a jak by se mohlo vyplatit ? Kurňa už koukněte se z pohledu nového hráče né z vašeho nastávajícího kde vy do toho sypete jak paka. Tady nejde o EVENT jak o DROP je to jen zelená síla a kouzlo z bosse a furt je to omezeno na zbraň a brnění DO 40 LVL , (ještě je lvl 41 až do 120 nezapomeň asi tu hru nehraješ).Tak jako nechápu. Jinak potvurko to že někdo už má 120lvl + šampiona má brnění, šperky, boty helmu mazla a zbraně v topu a bůh ví zda excelentní alchu v topu a pak si řekne že ho něco omrzelo tak to už hrát nebude je jeho volba (když do toho sypal a pak se divil). To že by padala síla a kouzlo neznamená že pro toho nováčka není !!!furt co zlepšovat!!! VY FURT KOUKÁTE SVÍM POHLEDEM sám už jsem na velkém lvlu ale furt si dokážu představit kdybych teprve před 2 dny začal co bych měl dělat ... a jinak že si nezkusila jinou hru na stejné bázi je smutné nepoznala by si více možností toho jak může vypadat bomba hra a to že Metin 2 má všude botery tak k tomu mám taky co dodat. Za prvé se skoro v každé hře podvádí a za druhé když už někdo podvádí měl by dostat BAN :ban: což se v Metinu moc neděje ale kdo za to může. NO ?

    Z toho co tu píšeš mi přijde, že na té hře vůbec nehraješ. Eventů je tam víc než až dost, spíš je to neustále dokola nějaký event ať už je to cokoliv, když to porovnám 2 roky zpátky, tak takový nával eventů nebyl vůbec, konkrétně mi řekni jaký event by sis představoval? To co tam je, musí nováčkům bohatě stačit. Točky máš od 40lvl truhly, což není v dnešní době problém udělat.:S

    ASI TO BUDU MUSET NAPSAT CAPSLOCKEM : PÍŠU O ALTERNATIVNÍM DROPU Z BOSSE !!! NE O EVENTU A KDYŽ UŽ MÁŠ PÁR TOČEK Z KRABICE STAČÍ TI 3 KS NA ZBRAŇ A BRNKO ? HMM ASI NE KDYŽ NA ZBRAŇ A BRNKO POTŘEBUJEŠ 4 BONUSY (4SÍLY) A TO NEPOČÍTÁM ŽE TO MŮŽE SELHAT A TOČKY SE NEMUSÍ DOBŘE NATOČIT. DÍKY ZA POCHOPENÍ. :thumbsup::SX/:SX/:S

    No mě to zase tak výborné nepřijde. Nedělejte z toho privát. Už tak je neustále nějaký event. Skalní hráči by se mnou mohli souhlasit, že už všeho moc škodí. Pokud chcete, aby vám padalo fakt všechno, je třeba hrát jinde. Zkuste eventové servery - ty jsou dva a padá tam pořád něco. Koukněte do eventů kde to je vypsané.

    Tady nejde jenom o eventy , tady jde i o běžné hraní , to jako nováčci by museli teda čekat na event aby něco vůbec měli nechápu. Tak přece něco se může zlepšit mě tam teda ten dungeon přijde teda zbytečný když není z něho něco dobrého. Bossové jsou od toho aby si ho dostal a z toho něco měl to je normální v každé hře nebo hraješ jen Metin ? zkoušel si jiné hry na stejné bázi ? Je plno her kterým se daří lépe než Metinu a to jen kvůli možnostem tak jako nějaký návrh je vždy návrh chci vidět tvůj nápad co by mohlo nalákat aspoň 10 hráču... Dík. EDIT: Když už vytahuješ privát tak tam myslím že můžeš točky rovnou koupit nebo dostat na furt tyhle točky (ješte k tomu do 40 lvl) by šli vybojovat to je velký rozdíl.

    Za mě jasné NE.

    Hra má hráčů celkem dost, pro hraní to není problém, samozřejmě otázka je jak to sype. S Maďary by se stejně moc lidí ingame nebavilo, nedělám si iluze o mládí a jazykové vybavenosti našich komunit.

    Jestli chtějí nabírat nové hráče/ naplnit servery, tak ať jim umožní začít - odstranit boty, zatraktivnit události pro menší lvly, přidat dungy pro menší postavy a osobně bych byl i pro rework obchodování s yangy/věcmi/postavami (úplná legalizace, prostředí, změna balíčků v IS). Pokud všichni nováčci budou začínat na "hotových" 90 postavách tak to taky bude mít jinou kulturu, nebude už to klasický 32play, ale mohlo by to pomoct.

    Já bych rozhodně taky ovlivnil drop yangů protože kdo sbírá ze země od 1-150 yangů když samotná důležitá věc jako jsou elíky u obchodnice stojí 80k (XXL) a to nepočítám že takový nováček bude potřebovat víc jak 200ks a k tomu ještě má modré na schopku. A opičí dungeon by potřeboval taky renovace , chodí se tam jen na měsíční pokladnice a ty taky nepadají furt. U opičáku bych udělal drop zelených kouzel a sil používají se jen do 40 lvl itemů a kdo na 70+ bude potřebovat brnko od 40 lvl a když už ve stánkách jsou taková brnka +9 natočené za 5w + tak mi to přijde zbytečné protože jaký nováček bude na to mít?

    Hej lidi , napište mu že ten kdo nesouhlasí se sloučením není rasista. Jestliže někdo proboha nechce spojení serverů z důvodu více majitelů boterů nebo špatné komunikaci tak NENÍ RASISTA proč to vytahuješ? Tohle je úplně to co nesnáším, že někdo vytáhne z normální konverzace nějakou *****inu a k tomu ješte o rasismu. BOHA.

    Souhlasím oprava hry by byla jedna z řešení , a to že by se slučovaly servery by moc nepomohlo a ještě by to více uškodilo. Za mě je to jasné: NE.

    potvurka007 sry ... přehlédl jsem se mám tam do 18:28 , a o tom anti cheatu nebo tom programu na učty , nejde náhodou najít ve správců úloh jestli náhodou po vypnutí Metinu stále neběží někde?


    (jinak ty vlny banánu už mi připomínají vlny covidu :D tak ani Metin se ho nevyhnul).

    Zítra je logicky 13.3. mohu jít na svůj učet hned v 00:00 + nebo musím čekat ještě 4h jelikož denní úkoly jdou dělat i do druhého dne do 4h ráno (tak jestli taky mám čekat do odblokování do 4h ráno), nebo mám čekat do doby kdy jsem ten ban dostal (aby to bylo těch 5 dnů přesně) ... jelikož už si chci zahrát : (



    PS: Sranda by teprve byla dostat ten ban po druhé. To už bych se s Metinem rozloučil ...


    Edit: doufám že to není jen odvolávající doba do 13.3., jestli to není náhodou uplné zrušení účtu... což by mě jako dost naštvalo :(

    potvurka007 a dopadneme jak Polský server ... určitě se taky Poláci sjednotily napsaly hromadný mail a oni jim za to zrušily server (nebo si myslím že ho zrušily když ho mají uzavřený nebo měli teď už nevím dlouho jsme se nekoukl)... zní to jako zajímavě ale


    1. Budou s tím něco dělat/mohou s tím něco dělat

    2. Nebudou nás ignorovat ?

    3. Čekají dokuď nám ty banány neskončí mi se spokojeně vrátíme a oni budou doufat že už to nikdo řešit nebude ...

    (i když ty mazlíčky atd... nwm no asi by se našel někdo kdo by to furt řešil ... já mám to štěstí a mě už dávno skapaly :D )

    4. Pokuď by přece jen s tím něco udělaly je tu otázka zda by se to nestalo znovu ... např.: do pár dnů nebo za pár týdnu atd...


    no nevím tohle je prostě něco co i pro Němce může být nad jejich síly ... tak hold musíme sami počkat co a jak a pak by jsme mohli konat.



    EDIT: docela mě dostává to že i když jsou boteři zabanovaný tak i přes to jsem tam viděl dneska 12.3. 1 město v červené modráka co chodil přes skály ... tleskám jak jim to vyšlo .....

    Tak boteři a boterky našli novej bonus na štít: 90% odrazit ban na nejbližšího hráče:


    Edit: Proč s auto překladem blbne psaní slov a sami se mi přepíšou i na něco nesmyslného...

    Též čekám na odpověď a furt nic ... v takovéto situaci bych nejraději se šel projít ... ale to je dneska skoro nemožná záležitost :D takže jen čekat no ... GramoFon max už můžeme oprašovat staré knihy na poličkách , taky jsem začal hrát po dlouhé době a dostávat se do toho...