Posts by BeBig

    Tak kompenzacie za bany zo začiatku tohoto roka a konca minuleho su rozdane a bany zrušené, ale čo tie zo začiatku minuleho roka ktore písali že chceli tiež skumat?X/X/X/

    Psali, že ty bany rok staré budou řešit později (do týdne myslím). Podle mě, by to tereticky další údržbu mohlo být ;)

    Dle nových informací, poslušně hlásím, že údajně se ruší další banánování, dokud se problém nevyřeší + by údajně měli zrušit i ty aktuální.


    Užíjte si velikonoce ;)

    Prostě je to nesmysl, ruleta, do nebe volající neschopnost vedení. U mne z 60 účtu na jednom e-mailu obdrželo ban 5 účtů zatím. Ani jeden z nich nebyl dotován DM. Léta jsem nelovila, nekopala rudy.

    Není možné aby ti zablokovali jen některé účty na jednom eamilu a některé ne. Ban by měl platit na celý gf účet (tzn.: na všechny účty a postavy jednoho emailu.

    To je zvláštní, že teď z ničeho nic tolika lidem chápeš. A minule jsi to dostala taky na 4dny?


    Já dokážu pochopit jakýkoliv problém, pokud se hned při vzniknutí, začne řešit. Takže pokud se na tom pracuje, jsem v pohodě. Pokud se to nezlepší, tak ještě nevím co s tím budu dělat, ale rozhodně si nenechám vzít postavu (účet), kde mám všechny věci a yangy..


    Bohužel to prostě vyšlo při velikonočním eventu a tombole, což moje znepokojení několikanásobně stupňuje. Proto bych ocenil něco, jako třeba kostými na celý event pro postižené postavy. Ale upřímně se spokojím hlavně s tím, že už se to nikdy nestane a vše bude zase v pořádku. ;)

    Dívej, je to na houby, ale oni to asi taky nemají jednoduchý, prostě se jim tam něco posralo, to se stane. Pokud se to intenzivně řeší a do 4 dnů to opraví, aby ti co ho už měli, nemohli dostat znovu, tak s tím asi nemám problém. To že do nich teď budeme valit asi ničemu nepomůže. Pokud se to do týdne vše nevyřeší, tak můžeme začít nadávat xd

    Já hrál čistě jen na Česku, takže tohle bych taky moc neviděl jako to správné přičinění problémů. Mě mrzí nejvíce Velikonoční event, který považuji za nejelpší ze všech. Měsíc se na něj připravuji, je den před zahájením a dostanu ban.. Moc příjemné to není. Ale pokud to do neděle vyřeší a už se nám to NIKDY nestane, tak nemám problém odpustit celému týmu. Jestli se po 4 dnech lognu (pokud vůbec), a další den ho dostanu znovu.. Tak to normálně přestanu hrát.

    Minulý rok byla hypotéza, že BAN dostane ten, kdo se alespoň jednou logl na poláky, ale to spektrum banů bylo daleko menší.