Posts by Mordor44

    o tom jestli důvod banu je právě to sbírání nebo kupování od botů můžem jen polemizovat ... obávám se že pravý důvod se nedozvíme a o to je to horší, můžem ho mít kdykoli znovu a to už je pak o tom jestli mi ta hra za to vůbec stojí...být trestanej za 100% detekci nějakého programu?( KDYKOLI


    „Spravedlnost je vlak, který má, bohužel, vždycky zpoždění.“

    Takže předměty posbírat....špatně a koupit na stánku taky špatně.....a když si je chceš dropnout, máš smůlu je tam bot. No každopádně kdyby nebylo těch botů tak bychom možná v téhle situaci nebyli...a jak všichni víme za každým tím botem je bohužel nějaký hráč....přijde mi to trochu smutné.
    Jak to tak sleduji tak se banuje dál....skoro jako by GF rozehrálo nějakou ruskou ruletu....hold máš smůlu BAN.

    Takže žádný z hráčů co čte tohle vlákno a říká si mě se to stát nemůže nemá jistotu, že si další den zahraje.

    Vyjadřuju jen svůj názor souhlasit se mnou nemusíte;)

    Těm co můžou hrát příjemnou hru a nám ostatním pevné nervy:thumbsup:

    vzdát to by bylo skoro jako přiznat chybu...a já mám 100% čisté svědomí. Jen mám probléms tou jejich 100% detekcí....proč neřeknou, co přesně je ten problém .... nebo to snad taky nemusí???:dash:



    Doublepost - využívej tlačítko "Edit" u svého předchozího příspěvku k doplnění informací. /Fufhiny

    Taky jsem obdržel toto vyjádření, nepřestávám a ženu to do vyšších pater. Svévole a arogance Gameforge nezůstane bez odezvy.

    Pokud se ke mě někdo přidá a bude nadále trvat na své nevinně tak budu rád když budete přispívat nadále pod toto vlákno.

    Všichni si doufám uvědomujete, že pokud jste byli chyceni tímhle špatně nastaveným systémem jednou, tak se to zákonitě bude opakovat a můžete se s účtem rozloučit už teď.

    Tak mě už z podpory přišla tahle odpověď:

    účty jsou zablokovány systémem GF za detekci programu 3. stran.

    Bohužel o blokaci zatím nevíme nic blíže.

    Jakmile nám GF napíše důvod blokace a postup, jak tyto blokace řešit, tak je budeme řešit.

    njn...zase nikdo nic neví, netuší, neviděl,neslyšel .........