Posts by xMango

    Vianočný večer pri Metine


    V kozube oheň plápolá,

    Metin k sebe už nás volá.

    Ruky od zimy zmrznuté,

    no smaragdy sú kovnuté!


    Kove, kove sťa kováči,

    chce ingredy? Nech sa páči.

    Za kopec už Slnko spadlo,

    no stále mu to neruplo.


    Dlho on v mapách dropoval,

    na Ellie jak šíp uháňal.

    Ničil tie metiny, ničil,

    tak jak ho Veliteľ učil.


    Santa, Vianoce, ponožky,

    na obed chytí Korušky.

    Prišiel Bambi, veľké šťastie,

    nakoniec aj Hydru strasie.


    Ťažká doba, smutné časy,

    začína už počuť hlasy.

    Metin radšej doma zapne,

    aspoň tam sa s niekým stretne.


    Na oblohe Mesiac žiari,

    sneh poletuje jak v raji.

    Podvečer pokojný on má,

    Metin ešte vždy v teple hrá.

    Už jsem mazala asi dva účty na jednom GF účtu, na které mi náhodně vygenerovali jméno a to se mi nehodilo do krámu. Účty jsou fuč a zbytek netknutý. Nehledala jsem možnost obnovení, jelikož jsem ji ani nepotřebovala.

    Paráda, vďaka za info..v pondelok to bude 7 dní odkedy som otvoril ten odkaz na zmazanie, tak snáď to iba ten 1 účet zmaže :D

    No, ide o to, že tam, kde mala byť možnosť zrušenia toho zmazania tak tam nebola..miesto toho tam stále bolo len odoslanie odkazu na zrušenie účtu..a keby mi to aj zmaže, neovplyvní to ostatné účty, ktoré sú spolu s ním v jednom GF účte?

    Ide nejak zmazať účet spomedzi ostatných v GF launcheri? Pri danom účte som klikol na "Nastavenia" to ma presmerovalo na stránku metinu, kde som si dal zaslať mail s odkazom na zmazanie daného účtu..Keď som ten odkaz (link) otvoril, presmerovalo ma to na tú novú GF stránku, ale nepísalo tam nič v maily písalo, že do 7 dní sa účet zmaže a dovtedy to môžem zrušiť ale netuším kde + nemôže sa stať, že ak ho zmaže, tak mi zmaže zároveň aj ostatné účty v tom GF launcheri ? :D díki za rady