Posts by Logatar

    Myslím, že z jejich facebookového příspěvku jasně vyplývá, že se un-bany nekonají, viz větu "Unfortunately, that means that we cannot re-open your account.", - tvrdí, že od poslední vlny blokací byl CheatBocker vylepšen, funguje teď bezproblémově a navíc jsou okrajové případy kontrolovány ručně, takže máme prostě smůlu.

    Nevím, asi by nestačilo ani tisíc screenů a videí boterů aby jim došlo že jejich CheatBlocker má k bezproblémovosti opravdu SAKRA daleko.

    Tak to jsem zvědav, jak se chlapci předvedou, ale doufám v to nejlepší, nějáký rozumný řešení by předčilo moje očekávání.

    Pro ty z Vás, kteří taky netrpělivě čekáte na jakékoliv vyjádření posílám alespoň hrubý překlad dnešního příspěvku od polského GM - Arta:


    "Vážení hráči,

    jsme si vědomi toho, že mnozí z vás mají otázky k poslední vlně blokací za nepovolený software pomocí Cheatblockeru. Situaci ztěžuje fakt, že se kolem toho objevuje mnoho fám šířených různými komunikačními kanály. Neoprávněně udělené blokace, na které se tyto fámy vztahují, byly prověřovány při první vlně blokací – loni. Účty, které byly neprávem zablokovány, byly odblokovány. Od změn v systému nyní dostáváme přesné výsledky. Extrémní případy navíc ručně prověřovalo oddělení zabývající se Cheatblockerem, než byl účet zablokován. Bohužel to znamená, že váš účet nebudeme moci odblokovat. Brzy zveřejníme prohlášení našeho Product Managera, které by mělo odpovědět na většinu vašich otázek."

    Ví se aspoň o nějákém případu odbanování? Já totiž o nikom neslyšel..

    K této věci společně s několika TOP hráči hledáme další hráče, kteří jakkoliv a jakoukoliv částkou dotovali IS reálnou měnou a mají to jak doložit (výpis z účtu, sms atd.) na podání hromadné žaloby. Momentálně už máme škodu za několik desítek tisíc korun.

    Kdo by se chtěl připojit a myslí to vážně, napište mi sz.


    Čím více nás bude, tím lépe.

    Nechceš mi dát jinej kontakt? Netuším jak napsat SZ tady :D

    Ono by to bylo jinak asi moc práce, nebo nevím.. Každopádně, za každej ohlas od GM bych byl prostě rád, ale moc tomu nevěřím

    No mne povidej ja uz prestavam mit chuť hrat ani tu byt nejradši bych prodal celej ucet a skončil snima dokud si v tom neudelaj pořádek a neopravi to od chvíle co to sloučili a maj to poláci sami jen problémy a potíže nechapu jak tohle jim může připadat úplně v pořádku ja bych jim poplacal ale ne po ramenou ale primo po hube

    Mně banli hlavní účet v hodnotě 100-130 wonů, takže to zabolí no, koukat na ty starý screeny (účet starej cca 9 let) a tak mě docela ubíjí.. :D ;(

    Cenzurovat příspěvky by jim šlo, ale napsat aspoň stručně co se děje, to ne... to raději dělají mrtvého brouka. Asi je to dobře jak to dopadlo, aspoň bude víc času na další věci, a hlavně víc peněz :thumbsup:Jinak zadej si na YT do hledání " RANDOM VE INCELENMEYEN SISTEM BANLARI DOLAYISIYLA OYUN SONU! "


    celkem smutný video

    Tak to je síla.. Ale nedivím se mu

    Já bych prostě rád aspoň viděl nějakou odpověď nebo snahu to řešit, asi se s banem dokážu sžít, koneckonců, je to hroznej žrout času, ale chci aspoň vědět, na čem vlastně jsem..



    Warn: Doublepost /Fufhiny