Posts by xFOBIAxChunjo

    Začal jsem hrát offík s vizí, že je to fakt super server, že mám záruku toho, že o účet nepřijdu, že server neskončí.. Po tom co jsem v lednu logl svého suru ( asi tak po 15 minutách co se mi načítal client ) tak jsem nevěřil svým očím, samej BOT, ale všude !!!!! Samá údržba, spíš to nešlo než šlo.. posílání penež do IS a o polovinu času přijdete kvůli tomu, že to furt nešlo.. Když už to šlo tak se vám 3x zasekla postava v načítací obrazovce ( ano, 100x to už opravili xD ), padání klientu neustále, samej BUG! Ale furt se to dalo nějak přežít, veřil jsem že to nějak fixnou.. Nebo výsměch se 3CH :D .. ty random bany už byla poslední kapka.. Vidina že je to kvalitní server zmizela.. Kam se momentálně offík hrabe na kdejakej private server.. Konec této hry, je to škoda, bylo to fajn, ale GF to celé s prominutím pos*alo !


    Enjoy !

    * Konec padání předmětů: 16. 20. dubna 2020 v 23:59. Zní mi to jako minutu před 21. a né 19. dubna 2020 v 23:59. Přijde mi že oni fakt pohnojí všechno co jen jde a tam kde to nejde tak to stejně nějak udělají.:dash::dash::dash::dash:


    10 metinu velikonočních a ani Velikonoční vajco už mi z toho nepadlo.

    MÁM JEN MALOU RADU K TÉTO SITUACI PRO VŠECHNY. STAČÍ RYCHLE ZA SEBOU ZAČÍT SPAMOVAT DO CHATU COKOLIV, PO CHVÍLI VÁS TO VYKOPNE A MŮŽETE SE OPĚT PŘIHLÁSIT ! :-) :lol::beer:

    "Známé problémy:

    - Bitevní zóna: Pokud zemřete, nemůžete se v tuto chvíli oživit. Musíte se odhlásit ze serveru a přihlásit se zpět (pak jste opět naživu).

    - Obchodnice: Pokud zemřete a otevřete obchodní okno s obchodnicí nebo jinou NPC postavou, již nemůžete nic dělat a to ani se odhlásit.

    Neobchodujte pokud jste mrtví, jinak budete muset buď vyčkat na automatické portování na počátek nebo ukončit hru pomocí správce úloh ve Windows."

    Máte celé dny volno a stěžujete si kvůli tomu že si 1 den nezahrajete ?

    jde spis o to, ze ti nikdo nic nedá vědět, lidem běží věci které jsou na ČAS z IS a nikdo ti to nevynahradí!!!

    Nehledě na to ze měl být od 16:00 event slibenej na cory..

    Vím, lidi co to nehrajou přes IS tohle moc nepochopí.. ale zkus se zamyslet nad tím, ze si vlastně platis za něco co nefunguje poslední dobou nějak extra dobře