Posts by ROSSIE

    Zdravím, chcela by som poprosiť o radu ohľadom zvláštneho okna, ktoré sa mi približne pred hodinou objavilo v hre. Nie som si istá, či sa niekto snažil napadnúť môj účet alebo to bola nejaká iná chyba. Všimla som si, že na námestí v Pyngmoo už pred pár dňami behal aj bot a zabíjal všetkých okolo, tak si teraz nie som istá.


    Tentokrát som stála na námestí na ch1 v Pyungmoo a dávala som si veci do skladu. Zrazu (aj napriek otvorenému skladovému oknu) sa mi objavila tabuľka pre klasické obchodovanie - prázdna. Obchodovala so mnou neznáma postava lvl 0, čo je samo o sebe veľmi divné... V tej chvíli mi prestalo fungovať ovládanie hry, nedalo sa zatvoriť ani jedno z okien - ani sklad, ani to obchodovanie. Nedalo sa zosadnúť zo slona, ani sa nijak hýbať. Jediné, čo fungovalo, bol chat. Rýchlo som sa teda do hry prihlásila ešte druhý krát a postavu som si "kopla" a prihlásila nanovo. Screenshot som v tom šoku nezaobstarala, prioritne som chcela svoju postavu odhlásiť. Po opätovnom prihlásení bolo všetko OK, pre istotu som zablokovala obchodovanie.


    Chcem sa opýtať, či už s niečím podobným máte skúsenosti a naozaj sa jedná o nejaký útok. ||


    Vopred ďakujem.

    Zdravím. :) Hľadala som podobnú tému, ale zatiaľ som ju tu nenašla... Tak sa vopred ospravedlňujem za prípadnú duplikáciu.


    Chcem sa opýtať, či niekto máte skúsenosti s prerábaním helmy od lvlu 80 na tú helmu od lvlu 100 u Dračieho hlídača Jaharra. Prešla som wikipédiu českú, anglickú, poľskú aj nemeckú, ale o moc múdrejšia nie som. :wacko: Na každej sa totiž píše, že sa vylepšenie podariť nemusí... Niektoré uvádzajú, že pri výrobe tej PVP helmy pri neúspechu človek príde iba o suroviny, nie o prilbu samotnú. O výrobe tej PVM (útokovej) helmy a prípadnom neúspechu sa nikde nič nepíše. Tiež som sa pýtala niekoľkých hráčov v hre, ale nevedeli mi poradiť. Je tu niekto, kto sa v tom vyzná alebo má podobnú skúsenosť?


    Konkrétne, mám FI prilbu od lvlu 80 +9.

    1. Keď pôjdem za Jaharrom a vylepšenie na tú PVM (útokovú) prilbu sa NEPODARÍ, prídem iba o suroviny, či aj o helmu?

    2. Keď pôjdem za Jaharrom a vylepšenie na tú PVM (útokovú) prilbu sa PODARÍ, zostanú na nej tie bonusy, či o ne prídem?


    Vopred ďakujem za odpovede. :thumbsup:

    Ďakujem za všetky predošlé informácie... Ale asi som mierne nechápavá, ospravedlňujem sa... Prosím o radu bývalých českých a slovenských "Fénixákov".


    Kedysi som hrala na Thalione, teraz na Fénixe. A tak trochu ma zaskočilo aktuálne zlučovanie serverov. Snažím sa priebežne čítať všetky dostupné informácie tu na fóre, aj na GF klientovi. Nikde som tam však nevidela informáciu (možno som ju iba prehliadla), kde by sa menovite spomínal český server "Fénix" a jeho zlúčenie s inými servermi.


    Takže, na ktorý server sa mám po tom dnešnom zlúčení prihlásiť? Logická možnosť, podľa všetkých informácií z fóra a GF klienta, mi príde server s názvom "Corundum" (aktuálne 6 channelov) alebo "Česko" (aktuálne smutné 3 channely). Na tom prvom serveri by malo hrať viacero krajín, ak to chápem správne... Ten druhý je čisto český (teda možno aj slovenský). Či je v tom ešte nejaký iný rozdiel??


    Vopred ďakujem a ešte raz sa ospravedlňujem za nechápavosť...