Posts by Yurashime

    takže i na stínovém oři jen když na něj sedím jo? protože v IS je napsané že od doby co ho koupíš a je na 7 a 15 dní tak se ptam

    Myslel jsem stinového oře.... Ještě k němu tam byl Manny a další takové jezdecké zvířata a to je peče't které utíká čas jen pokud na zvířeti sedíš... :)

    Zdravím, dnes jsem chtěl zakoupit jezdecké zvíře v IS jak tam byl bernie, nebo Manny bude takové zvíře v IS ještě k mání? Nyní tam jsou pouze pečetě kterým ubývá čas i mimo ježdění.


    Díky

    Diky za nějakou odpověď....mám zatím 50% nemrtvé.. a jak říkáš není problém to umlátit padaji na 2-3 seknutí ze země ale je problém to ustát....nyní jsem si koupil full legendární matnou alchymií budu dávat na +4 a poté nasazovat...už scháním jen rubín do topu a pěkne FMS s prumkou 38+


    Potřebují výbavu tak nějak univerzál věž/metiny/bosove mého lvl a výš ...bufku expim a dělám a do věže ji beru jako samozřejmost už jen kvůli kování třeba věci ...


    Jinak věci budu muset Trochu obměnit a nakoupit opravdu pořádně Abs. ZB abych ty hp opravdu sosal


    Díval jsem se že ani Khan/pórky není na škodu ale momentálně jsou truhly mláďat celkem drahé takže to bude investice v budoucnu.


    Poslední taková otázka.. talíky na lvl 55 využijí? A jaké abych ho nemusel hned na 60 třeba měnit ?? Říkáš temnoty do věže a něco takhle na metiny nebo nějakého bosse do lvl 70 je?

    zdravím,



    Po x letech se vracím na metin..a našel jsem si postavu 55 lvl tělo s aurou P... Rád bych si sehnal výbavu a ptám se co by měla obsahovat abych dokázal ustát věž, a dělat metiny mého lvl až třeba po lvl 80 ..


    Kolik tak obrany je potřeba na sd2 ?


    Kolik tak yangu/wonu vyjde výbava na Dropa mého lvl abych ustal již zmiňované metiny/věž či jiné příšery


    Klidně můžete popsat i jakou alchymií by jste doporučili koupit


    Díky moc