Posts by Thrylme

    Ve hře je i item na změnu schopností, takže pokud zjistíš, že jedno ti nevyhovuje přejdeš na druhé. Ale nedělala bych to v momentě kdy máš načteno vše na P, jelikož to body shopností resetuje a jedeš odznova ;( Určitě je dobrý čas na start, eventů je fakt dost :) Hodně štěstí :saint:

    Děkuji :saint: Jo, teď je fajn čas pro vrácení se do hry, nakonec jsem udělala dýkařku, na PVM to s ní půjde líp a je mobilnější než lukař.

    Ahoj, děkuji všem za příspěvky a zajímavou diskuzi. Zkoušela jsem teď nějaké priváty, které ještě fungují, ale od doby, co skončilo Shiro, to to prostě není ono X/ Zkusím prostě hrát a uvidím, kam mě to vezme, možná zkusím ty dýky.. děkuji všem za dodání potřebného optimismu, asi bych o tom měla přestat přemýšlet a prostě hrát :)

    Nah, uvědomuju si, že by se to muselo celé překopat, a to nikdo nechce ;) "s lukem bych na metiny chodit nedoporučoval" - Podle zbytku chápu, že se to nevyplatí s ninjou obecně, asi jako s např. šamankou.. A jo, autolov jsem objevila po tom, co jsem hru zapnula, docela překvapení, že je všude tolik boterů :doofy:

    xT7x, děkuji za odpověď a tipy ohledně serverů. Proč to nezkusit.. aspoň bych si tu lukařku odškrtla z podvědomí. Akorát celkem škoda, že ty postavy nejsou trochu vyváženější, aby mohly mít podobné šance ve všech aspektech hry :dash:

    Ahoj všichni,


    doufám, že prožíváte klidné svátky. Uvažuji o návratu do hry po mnoha letech a ráda bych znala váš názor.

    Chtěla bych se vrátila do hry nanovo ale nechce se mi pracovat na několika postavách jako "nutné zlo", ráda bych jela převážně jen hlavní postavu, která mě skutečně baví, jako to jde v ostatních MMO titulech. Myslíte, že je možné úspěšně hrát za ninju na dálku a využívat dýky a meče např. na metiny, a to i v pozdějších fázích hry?

    Když jsem ještě hrála, bylo na serveru pár takových "šílenců", ale těžko říct vzhledem k tomu, jak se za tu dobu hra změnila, plus jestli by se to vůbec vyplatilo ...


    Děkuji všem za případné příspěvky do diskuze.