Posts by Wratan

    Zdravím, rád bych si na Fénixu jako druhou postavu rozjel na pvp malého ninju na dálku. Jen jsem v koncích jak rozdělit staty. Primárně hraju dýkaře, kde je to jednoduché VIT:POH 1:2 do plné POH a potom obdobně se SIL. Nicméně jsem koukal, že lukař má u některých kouzel závislost i na INT. Z toho důvodu sháním nějakého ''zkušeného'' lukaře, co by poradil, jak rozdělovat staty. Děkuji.:gamer:

    Co se týká komunity uvědom si, že nejsme mega velký stát. A chtělo na něm hrát celkem dost lidí. Jenže pokud ti to někdo neustále kazí a lítají tam ve velkém boti, tak to každého odradí. Spousta lidí tam založila účty, ale když jdeš sekat oltář nebo se jen logneš k oltářům a hned jsi mrtvý, tak to každý vzdá. Jinak já si třeba dala s bráchou pvp a nic se nezapočítalo. Každej jsme z jiné říše. Nejde to brát jen podle ip adresy, to je špatně. Jinak mi tedy řekni. Při tak malém počtu nyní aktivních hráčů, kde vzala první 10 hráčů tolik zabití? To je trochu divné ne? Mě to připadá, že když platíš vše ti projde..... Tak to ale není potom hra pro každého, když někteří mají diskval a jiným to prochází.

    Jestli se pořádně podíváš, tak v TOP10 jsou hráči co mají třeba jen 5 killů. Bohužel jediný způsob jak získat body je ničit oltáře a obsazovat, protože nejsou lidi na PvP. Tudíž je to jediný způsob, jak se bodově udržet. každý den potkávám v mapě s oltáři blázna, který je tam snad 24h denně, má postavy na různých říších a jen ničí oltáře.

    Hele nevadí, napsal jsi to moc hezky! :thumbsup::)

    Na Německým je to živější, nevím, zda si tam také stěžují. Mají tam své vlastní CoMa a další manažery, než my máme tady, my jsme jen drobek komunity. :)

    Hlavně jejich GM team je takřka u ''zdroje''. Mají trochu přehled a do té hry se taky připojují, ne jako na CZ/SK ofiku.

    Ahojky může mi prosím někdo srozumitelně vysvětlit jak funguje bitva 5ti oltářů a jak se tam počítají body? A taky jak se vylepšuje oltář apod? Děkuji


    Předem prosím nedávejte mi sem odkaz na vysvětlivku GF, potřebuji to nějak normálně.

    Jde o to, že když je oltář obsazen jinou říší, než jsi ty, tak ho musíš nejdřív zničit. To jak rychle se dá oltář zničit určuje jeho vylepšení, kdy je myslím možné vylepšení od +0 až do +3. každý stupeň vylepšení se postupně zvyšuje sám v závislosti na tom, jak dlouho daná říše udrží jeho obsazení. Abych se vrátil na začátek. Po zničení oltáře musíš počkat 1 minutu, aby se na místě objevil nový ''neutrální'' oltář, který musíš obsadit do barvy svojí říše, což trvá 3 minuty (2x ti vyskočí hláška, že tvoje říše zajala oltář, to je co minutu a na poslední třetí minutě, se objeví, že tvoje říše obsadila oltář). Pak už se opakuje to, co jsem již popsal. Za zničení a obsazení oltáře je tuším 50 bodů. Za zabití na mapě v bitvě pěti oltářů se ti do statistiky nezapočítávají počty zabití protihráčů a ani boty za tato zabití. Doufám, že se mi to podařilo popsat nějak srozumitelně. Pokud jsem na něco zapomněl, tak se klidně ptej dál. :thumbsup:

    Ani mě ta odpověď nepřekvapuje. Věřím tomu, že už ta samotná věta musela dát strašnou práci napsat. Nejhorší na tom je, že ten jejich nezájem vážně bije do očí, z toho by jeden blil.. <X

    Ono není moc co dodat. Situaci kolem hackerů všichni znají a cokoliv vám sem napíšeme, se ve výsledku bohužel obrátí v negativní reakce komunity.

    To jediné, co by vás uspokojilo (zcela logicky), by byly servery bez botů. A to je to, co bohužel může zajistit jen GF, nikoliv my. Nechceme stále opakovat, co už bylo napsáno předtím.

    Bohužel celá situace kolem botů vážně působí tak, že GF je spolu s tvůrcem m2bob a dalších programů, co tito zdráhám se říci hráči používají domluven na nějakém odvodu peněz. Jinak by nebylo možné, aby byly servery nacpané k prasknutí botery, kteří jsou všude. Co se týče dokazování, tak by občas neškodilo, aby se nějaký GM připojil do hry. GM ve hře jsem naposledy viděl, ještě v době kdy existoval server Draxia a to už je pěknou řádku let.

    tak či tak, pořád nevidím jediný důvod k tomu aby jsi tu brečel. Každý dopadne jak si zaslouží. Mají na to systém a to že si tu ty vyléváš srdíčko, že jsi podváděl a byl diskvalifikován. čemu to pomůže :D stejně tam ty gm neběhají a nechytají ty lidi ručně. kdybych mlatil svoji postavu, nedostanu body ani tygří mince :) a jako bonus dostanu diskvalifikaci.

    Problém je milý chlapče, že moje postava světe div se diskvalifikována nijak nebyla a co víc je stále v top 10. Nejsem samohonka jako ty a další 2 ubožáci (GF a Koupelna) co si potřebují honem rychle nahonit body. Jak už tady psal pista107. 70 zabití na serveru kde nikdo nehraje:gamer:, vážně Ti všichni tleskáme a klaníme se před tvojí všemocností :lol:

    hele :D to ze jsem druhy neznamena ze podvadím, maj na to systém, pokud podvadím tu disc dostanu taky tak nevím co tu brecís

    Možná jsem použil špatnou formulaci a místo slova ''podvodníci'' jsem měl použít slovo ''vyčůránci''. Bohužel, když vidím tvoje vyjadřovací schopnosti, tak nevím jestli to bude něco platné, jelikož v tom neuvidíš rozdíl.. :growup:

    Ale samotný sytém je padlý na hlavu. Zajímalo by mě tedy, jak to funguje, protože když se člověk podívá na žebříček PvP serveru, tak je na první pohled jasný, že první 3 hráči rozhodně nenahonili takové množství bodů poctivě jako ostatní hráči, kteří chodí pravidelně alespoň bouchat oltáře, jelikož je to prostě jediný způsob jak na serveru kde hraje sotva 30 lidí získat nějaké body. Nejsem nijak škodolibý, ale osobně bych diskvalifikoval i hráče GF, Even a Koupelna, jelikož jsem koukal, že z tabulky zmizel i hráč BalissYT, tak v rámci fairplay by měli zmizet i tihle 3 ''podvodníci''.

    Může mi někdo vysvětlit jak fungují ty body za pvp na Bohemii? Ač je na serveru tak maximálně 20 lidí, tak se občas najde někdo, kdo se jde pomlátit na Sohan, což by měla být PVP zóna. Následně ale v tabulce pvp serveru nejsou přičítány žádné zabití a ani body za zabití, jakož ani ty tygří mince :grumble: Jelikož nejsem jeden ze samohoňků:stick:, kteří vedou tabulku a body nahání tím, že si mlátí vlastní postavy, tak by mě zajímalo, jak získat alespoň pár těch bodů..:beer: