Posts by Wratan

Je to jak říkáš. placená služba a je naprosto k ničemu. Hlavně ani nefunguje tak jak má. Například vůbec pořádně nefunguje vyhledávání podle názvu itemu.

A nemyslíš tím snad cz fórum? Tady to informacemi přímo překypuje:D:D

Jinak k návrhům. Jak psal Dracone, jsou offline stánky v nedohlednu, bohužel. A offline zprávy jsou ve schránce, ano mohla by konečně fungovat. Rozmezí lvl na svatbu je v pořádku, není třeba to nějak měnit. Jedině proměna kostýmu i na helmu je asi reálná a docela se divím, že už dávno není :)

Standardně pokud se nejde přihlásit do hry, tak si snad člověk odvodí, že je něco špatně. S největší pravděpodobností se vždy jedná o nějakou údržbu, úpravu nebo přidání eventu. To že někteří nejsou schopni vydržet bez hry i 10 minut, klikají jak opice furt dokola a snaží se přihlásit to je věc druhá. Taková notifikace mi přijde stejně absurdní jako kdybys chtěla na záchodě robota, který ti bude po vykonání potřeby připomínat, že si máš utřít zadek.. :cookie:

Lycan je super, ale uvítala bych kdyby byla i holčičí postava.

2) vyresetovat ukol s Mirine :DD omylem jsem prodala přívěšek a ted ho nemůžu dodělat. A jsou hráči, kteří na tom jsou stejně :D

Čekáš, že bude do hry přidná ''vlčice'' jo ? :D O tom dost pochybuju.. Co se toho úkolu týče, tak stačí sehnal ten nefritový náhrdelník, který padá takřka všude, hlavně teda z mobů v bakře a hodit ho na+2. Problém vyřešen..

Docelo by se hodilo, kdyby v přihlašovacím okně bylo info, že probíhá údržba. Bylo by to užitečnější než oznámení o tom, že k serveru se nepodařilo připojit, došlo k chybě.......

Od toho máš snad forum, kde si přečteš, že probíhá údržba.

Je to tak, jedná se sice o mezinárodní server, ale mezi národy které jsou preferování jsou hold jenom poláci a rumuni. Češi jsou absolutní dno a proto se jim rozdávají bany za užití češtiny. Už jsem i četl, že pár hráčů psalo přímo na německou podporu ohledně tohoto problému a ta se teď zabývá dotyčnými GM na Corundum, jež získali pocit všemocnosti a laskají si ego tím, že banují českou komunitu. Podle mě se bude jednat o pár zakomplexovaných pšonků..

Autolov je bezcenné si kupovat kvůli okamžité nefunkčnosti díky botům. Díky čemuž souhlasím, že je to jako okrádání spotřebitele. :thumbdown: Například v Údolí orků běhá bot kolem vstupu do Chrámu a nabírá veškerá monstra ve svém optickém rozsah, což dosti kazí hru a nikdo s tím nic nedělá. Je zvláštní, že při zapínání hry na Vás vyběhne "Cheatblocker" každopádně s nulovou funkčností jak je vidno. Taktéž je velice úsměvné, že v momentě příchodu na Ch1 Vás okamžitě otravuje spambot a stále to nikdo nezastavil. :pillepalle:

Ono spousta z vás ten ''Cheatblocker'', (který mimochodem za poslední dobu trápil hodně lidí) pochopilo špatně.. Ta tabulka neznamená, že máte hacky, nýbrž vás upozorňuje na to, že jste blázen, co hacky nemá a má tu odvahu jít hrát bez hacků.. Ve finále je to vlastně nabádání k tomu, abyste si je pořídili.. :shit: