Posts by Ojika

4

Není to tak dlouho co jsem také přemýšlela, kam to počítání najednou zmizelo. Také tu bylo "Hrajeme si.. asociace" a to také najednou zmizelo. :D

Edit: Až po tom, co jsem na tento příspěvek odpověděla jsem koukala na další a tam na to "hrajeme si.. " někdo akorát odpověděl. :D

Acastus, tak jsme na tom stejně. Seriálů mám +- dokoukaných/rozkoukaných stejně. Jen mi to tu bylo blbý takhle vypisovat. :D Vidím, že máš Scrubs v seriálech na které se chceš podívat a určitě doporučuji. Je to moc hezký. :) Právě jak jsem psala, že asi po třetí dokoukávám Cougar Town, tak to právě napsal stejný člověk (Bill Lawrence) jako Scrubs. A v obou seriálech hrajou hodně podobní herci. Oba seriály fakt doporučuju! Akolrát na to Scrubs jsem nějak zapomněla. :D

Dle mého nejlepší seriál je určitě Wentworth nebo Orphan Black.. Ale je to fakt těžký říct, co je nejlepší. :D Jinak mám rozkoukaný Cougar Town, už potřetí na to koukám, to je taky moc hezký. :D

Edit: Další super seriály jsou třeba Lost Girl, The end of the fucking world, 2 broke girls, Russian Doll..

ahoj,

no, nekoupis, protoze to ostatni vyhazujou.... ja je sezbiral, asi tri mi zbyly...

Je mi jasné, že to všichni vyhazujou, i já bych to vyhazovala... Ale sehnala jsem je ani ne před měsícem v pohodě. Dokonce jsem jich na stánkách viděla několik za den.. Bohužel teď tam jsou každý den otevřené stánky se stejnýma kravinama.

Teď jsem viděla ve stánku dvě knihy náčelníka+, obě na 3 hodiny. Netuším tedy jak je to možné.. Mně žádné ještě nepadly.

aa.png

Edit: Teď koukám, že ta tvá je na 2 hodiny a tyto jsou na 3.. Asi to tedy bude jiná kniha, omlouvám se. Nebo může padnout na dvě i na tři hodiny? Nikdy dříve jsem tyto knihy prodávat neviděla.

A teď k žebříčkům. Sama za sebe používám cestu přes launcher. Proklikneš se tím do nastavení účtu na původním webu M2 a máš možnost se pak už klasicky dostat k původním žebříčkům :)

Launcher2.PNG

Moc Ti děkuji, netušila jsem, že to takto jde. :thumbsup:

Zdravíčko,

- Koupím 10x knihu mladého zvířete..

Ano, opravdu kvůli takové hlouposti musím psát sem na forum, protože ve hře něco sehnat je opravdu občas peklo. Vypadá to, že to na serveru Rubinum pomalu umírá. ;(

Prosím, pokud knihy máte, pište zde nebo ve hře na účet Ojika. Zde i ve hře jsem úplně každý den.

Byla jsem v noci na metinech a boti si tam normálně běhali jako by se nechumelilo, opravdu krásně se s nimi ničí metiny. Kamarád ze hry říkal, že to hacky úplně v pohodě obejdou.

Zdravím všechny,

netuším tedy proč se po tolika letech někdo kaká do vzhledu fóra a hlavní stránky, ale řeknu vám tedy, že je to hnus fialovej. Normálně bych sem nepsala kvůli tomu, abych vám řekla, jak hnusné to je, ale docela by mě zajímalo, zda jste někdo na hlavní stránce našel žebříček postav a cechů... Vážně to po tolika letech dali pryč? Proč by něco takového proboha někdo dělal. :fie::fie:

Další strašná věc je wiki. Naše wiki byla vždy nejkrásnější ze všech, vše se krásně hned našlo.. Ale Gameforge si řekl "Tak to teda ne! Takhle krásnou wiki nikdo nemůže mít!" a totálně ji pokakali. Ne nadarmo se říká "co funguje, není třeba opravovat"...

Edit: A ještě k tomu se jak wiki, tak forum dlouho načítá... (určitě to není internetem a ani počítačem).