Posts by LucyCrow

    Tohle prostě už není normální, ti hráči ze žluté nebo červené - nejvíce z té žluté prostě vytváří skupiny a jdou těžit ve skupinách - kde jich je asi tak 10, já chci jít taky těžit, protože chci vydělat a oni me tam začnou jako zabíjet! Nikdy to tady nebylo! Zabíjí převážně hráče z modré😠. Protože jim zavazime, tak každý si může těžit co chce a kde chce! Nikdo nebude nikoho omezovat v těžbě a ani ho u toho zabíjet!

    dnes jsem šla do chrámu jako obvykle, jdu těžit eben, byli tam pouze hráči ze žluté a chtěla jsem jít těžit, tak tezím a najednou mi jedna samanka ze žluté píše abych šla jako na bok prostě pryč - psala to do chatu a já si toho nevsimla tak me začala zabíjet! Pak jsem si s ni trochu psala a jako za to jsem ji musela nadávat sproste, protože mi nikdo nemá právo říkat co mám jako dělat, kde mám stát, co mužů a co nemůžu! Ze zpráv jsem zjistila, ze to byl kluk. Jako on není můj táta, takže si muzu stát a dělat tam co chci a nikdo me tam nemá co omezovat nebo mi říkat co mám dělat!!!

    Jako tohle se mi stalo opravdu poprvé a metina hraju už tak 7 let. Tohle neni vůbec normální. Takoví lidi by se měli řešit a dát do pořádku a jako bude mi 18 a jsem skoro dospělá a nikdo mi tohle nemá co říkat, nějaký cizí chlap, jako co mám dělat! Jako já nevím, ale chci si vydělat, yangu nemám moc, on ma aspoň veci +9 a to já ani nemám a určitě mám kolem 1kkk a to budu mít tak zadlouho a jako někdo mi bude dělat jako tohle😠 ten chlap podle me nema ani respekt a úctu k ostatním k malým lvlum a lidem kteri maji malo peněz a ještě jim bude říkat co maji dělat!!! Tak tohle je naprosto směsné a trochu i ponižující! Podle me ho to baví me takhle zabíjet a určitě se chvasta.

    Stalo se to taky někomu? Ja se jako u těžby do chatu nedivam, takže jako sorry a navíc jsem tam ani v tu dobu nebyla, kdy to napsal!



    Přesun do taverny /Fufhiny

    potrebovala bych poradit, nejde mi nahrát metin2, mám účet i gameforge, když dam nainstalovat, tak se nic nestane, u jiných her mi to jde, nevíte někdo co s tím

    chtela bych nějak začít řešit boje u skladu - vypouštění postav z jeskyně vyhnanství a ledové příšery a ledovou čarodějnici.

    Pokaždé to zabije obchody a hráči to tam potom musí dat znovu. Zacina me to hodně vadit, protože je to čím dál častější skoro každý den a nebaví me tam do toho obchodu dávat znovu 40 věcí, protože to zabere nějaký čas a nebaví me to tam dávat znovu

    tento tyden mi ještě kupovali slzy za 3kk, ebeny za 2,5 kk, diamanty za 2kk a bílé Zlato za 1,6kk a od čtvrtka to nikdo nekupuje.


    Nevíte někdo proč to hráči nekupuji?

    ja většinou hraju na ch 1, dnes se mi to hodnekrat vyplo, začíná me to celkem stvat, například když tezím a nebo si postavim stánek, nevím co mám s tím dělat a jak se to vyřeší