Posts by Yukiell

    Bohužel jak je řečeno jen tak se asi nedočkáme, dokud problém nebude neúnosný. Ono fakt je to tak že pokud z toho nejdou prachy je to zbytečná zpráva, zatím všechny změny ve hře byly jen s cílem něco z toho dostat, a chytré hlavy z vedení nenápadně, že zpříjemnění hry hráčům se také může pozitivně odrazit na výdělku. Nedojde jim, že po prvním loginu do hry člověk vidí všechny tyhle "nabídky" nabízené automatizovaným systémem (teď už ne, než se dostanou do obchody dost to potrvá) a pokud je neodradí to, tak po zjištění jak to běží si raději zaplatí nějaký ten automatizovaný program. Takže žádná třetí ruka, žádný automatický lovec, sousta věci které již nepotřebují protože yangy a drop bez námahy jim vše vynahradí. Člověk si občas přeje aby zde byl spolehlivý poskytovatel metinu který si nechce jen namastit kapsu. To chce jistě každý ale způsob jakým to dělá GF je až sprostý. Udělat sever který by byl B2P nebo P2P stále vyjde levněji jak tento Itemshop, spočítejte si jen kolik by jste dali jen za offline stánek na celý měsíc, na jedné postavě =D. Naneštěstí metin je srdcovka, priváty jsou na dvě věci a nic jiného nám nezbývá takže dále budeme dobrovolně sypat pánům do kapes, velké společnosti poskytující hry s tím že jim záleží na hráčích už neexistují. Dal jsem jen návrh, chtělo by to aby nebylo cz fórum tak mrtvé, metin v Čechách vážně umírá a je to škoda

    Spamboti už nejsou takový problém díky tlačítku block, ale dalo by se toho využít i dále. GF se nebrání chatbanům za nic tak co zkusit implementovat to, že pokud nějaká postava bude vhozena do bloku určitým počtem hráčů obdrží chatban na určitou dobu, tento počet hráčů by se mohl škálovat podle lvl postavy aby nedošlo k nechtěnému zneužívání... Tímto způsobem by se dalo zbavovat otravnosti spambotů. Způsobů jak se jich zbavit je jistě více ale tento mě napadlo jako mezi prvními.

    Řekl bych, že je to jen PLN a slova obsahující PLN. Také předpokládám že je to kvůli zkratce měny, akorát moje myšlenka byla spojena spíše se spamboty (taková ochrana proti nim asi jako přelepit kontrolku u auta a motor je v pohodě) ale třeba se také pletu. Co se měn týče zkoušel jsem další, EURO, EUR, USD, CZK, HUF, RON a všechny bez odezvy. Takže pouze PLN a to i pokud mezi to dáte mezery. Což si neumím představit jako obtížné opravit. Ale co já vím.

    Naskinovaný nemám, to by mi alespoň usnadnilo opětovné zakládání, a také nevím jak moc odeslání potvrzení při otevírání stánku zatíží linku ale moc se mi to nezdá. Asi to bude v tom PC tak hádám, dle pohledu se mi zdá že potvrzení a ona "změna" na stánek tak nějak restartuje postavy okolo, což by teoreticky návalově mohlo přehltit nějaký ten komponent, konec konců hraji na notebooku. Sice pravda, hraji 16let starou hru na 2 roky starém stroji, ale metin nikdy nebyl příliš svižný. Budu vypínat jména a vše možné než spustím stánek a mohlo by to pomoci :) . Ale děkuji za veškeré tipy.

    Zdravím,

    pokaždé co se pokouším postavit stánek, po pracném naklikání cen všech předmětů jen co kliknu na otevřít stánek tak mi spadne hra do výběru serverů... Je to dost na nervy lezoucí snažit se otevřít stánek, strávit věky klikáním cen jen aby to pak spadlo. Neví někdo kde je problém?

    Děkuji.

    Taky už jsem si vyfásl chatban, jen by mě zajímalo jak to funguje jelikož jsem ho dostal na dvou účtech zároveň, asi to bude mailem jelikož na obchodě jsem ho třeba neměl. Ale překvapení pěkné, psal jsem jen v PM a hádám, že to skutečně bylo slovo úplně =D .. Když nad tím tak přemýšlím, bude to asi kvůli tomu slavnému sloučení? Soudruzi udělali chybu a normální česká slova jsou zároveň v insultlistu v jedné z těch hatlamatilek které po sloučení vedou. Co takhle to prostě úplně zrušit, ať si každý píše jak chce hlavně když se zavedli multi kulti servery. Né že by mě nějak ovlivňoval chatban, nejsem zrovna upovídaná osoba hlavně na sloučeném serveru, úroveň angličtiny ve východní Evropě je dost pod úrovní. Ale jde o ten smysl, podle data threadu je to problém dost dlouho a jelikož se mi to stalo nedávno tak s tím prostě nic nedělají =D

    Ano přesně to myslím. A tedy bohužel, to se mi moc fér nezdá tedy =D ... Ale na jednu stranu s tím co vídám mě to moc nepřekvapuje, každopádně děkuji za odpověď.


    ...

    Tak díky své lenosti a nepozornosti jsem si všiml, že velmi podobná otázka je pár postů pode mnou a u ní je odpověď na moji otázku... Omlouvám se tedy za duplicitní post a bylo li by to možné, nejlépe kdyby byl smazán jakožto důkaz mé hlouposti =D

    Tedy truhly jsou k vyzvednutí skutečně u strážce města, znovu se omlouvám za nedorozumění a spam =)

    Příště jen více pozornosti =D

    Zdravím,

    Velmi se omlouvám za případné duplicitní téma a také že je to zcela opožděné, ale mám dotaz ohledně těchto truhel. Že byly po spojení serverů rubium smazány jsem věděl, ale teď po dlouhé době a návratu ke hře jsem zjistily že při založení nové postavy zde stále jsou. Mají stávající hráči hrající ještě před spojením nějakou kompenzaci? A pokud tak kde k ní mohu přijít? Děkuji za odpověď.



    Ukko