Posts by lungsam1

    Ahoj, chápu, že Vám asi můj problém příjde banální, nicméně já bych očekával, že si tu někdo najde alespon 5 sekund, aby můj problém předal někdo do Německa, když už tady máte nulové pravomoci. Teď mi smrdí v inventáři Tinktura, za kterou jsem vám jinak zaplatil nekřestanský prachy, jako za vše, co jsem koupil.


    Může tedy, PROSÍM, někdo něco s mým problémem dělat? DĚKUJI MNOHOKRÁT.

    Ahoj,


    chci změnit království na postavě a nedaří se mi to, dostávám hlášku "Tento předmět nemůžeš momentálně použít".


    1. Nemám postavy v cechu.

    2. Nemám svatby.

    3. Jsem v této říši déle, než 7 dní.

    4. Mám tinkturu.


    Díky za pomoc.

    Ahoj,


    rovněž se cítím znevýhodněný, na akci jsem čekal a dozvěděl jsem se, že stáří účtu musí být 15 dní, nicméně dnes v cca 20.00 to bylo 15 dní, ale nákup mi umožněn nebyl, bude se ohledně tohoto také neco dělat? Očividně je to chyba, kterou jsem nebyl schopný ovlivnit a rád bych dostal alespoň nějaký statement.


    Díky.

    Kdybyste vynaložili alespoň poloviční úsilí na revitalizace té hry, jako na smazání mýho příspěvku, svět by byl fakt krásnej.


    No .. a bez vyjádření smazat relevantní post, to není bída, to je ubohost.


    Něco takhle neskutečně ubohýho jsem neviděl, můžete si být jisti, že za náš cech to byly poslední DM, co jsme kdy koupili.
    Dělá se mi brutálně zle z toho, jak se chováte k lidem. Pohrdáte tím, co vám říkají hráči a proto tahle hra upadá.
    Jste ostuda komunity a navíc nemáte ani kus slušnosti na to, abyste se s konfrontací vypořádali jako lidi.


    Co se mě týče, moje jakákoli snaha o zlepšení téhle hry a prostředí v něm je u konce, komu není rady není pomoci.