Posts by GFaster

  Chtěl bych poděkovat GA Lucyaně jakožto osobě, která za naši komunitu podala stížnost o něco výše v souvislosti 3ch. Samozřejmě dík patří celému týmu za celkovou práci.

  Tým je na tom kolikrát stejně jako my hráči, nemají žádné informace dopředu co jak bude a v podstatě se to dozví ve stejný čas. Psalo se to již hodněkrát, ale není od věci to sem tam zmínit znovu. Proto na ně buďte někdy trošku hodnější a mějte pochopení.

  Pokud i TY chceš poděkovat, můžeš to napsat pod tenhle příspěvek. Ukažme, že drtivá většina z nás dokáže ocenit případnou práci týmu. Určitě je to potěší 🙂

  Uff ještě, že nám to oznámili 2 dny potom co to každý ví a má tam už eq :D Teď by ještě mohli k tomu muffinovi a nuggetovi co je údajně na 3d, ale dostanete na 8h :lol:

  uvedomujes si, ze priznavas na fore, ze porusujes pravidla hry? rovno moze nekdo napisat "pouzivam hacky", a bude to to stejne... ne, ban za to ze sa k tomu priznas nemozes dostat, ale myslim ze nic nebrani gm, aby po tomto priznani po tebe isli a pri prvom opakovani si skoncil v ban zone... pekny zvysok dna

  Nikdy jsem nenapsal, že jsem porušil jakékoliv pravidlo hry :D To týpeček mě tady osočuje, že jsem podváděl jak se jen dalo :D

  Úplně zbytečně to hrotíš a děláš bůhví jakou důležitku :D Ano měl jsem 3 postavy na červené říši lv 46, dokonce na jedné se mi podařilo ukořistit ellie, taky si je mohl vídat v bitvě 5oltářů, kdo by si tam toho nevšiml :D Tak jako plno dalších lidí včetně tebe a tvé postavy lv 50+ z červené i modré říše. Každopádně nic netajím a nemlžím, lidi co chodí sledovat streamy, tak ví jak to bylo v bitvě atd. Není to nic tajného, jenom mě to nenapadlo dříve než tebe, že by vůbec něco takového šlo. Ostatně zrovna já jsem tady ten způsob nahlásil na ticket a čekal jsem s odpovědí, jestli se to bude trestat či co bude, ještě dřív, než jsem do té bitvy začal chodit. Bohužel odpověď za 3 týdny na serveru, kde se hrotí každá minuta je nedostačující :D Možná i na základě toho ticketu se to alespoň na konci trochu upravilo k lepšímu což mělo být hned ze startu. Z mé strany vše a těším se na tvé psaníčko :D

  Na základě čeho soudíš, že jsem to šidil kde se dalo? Na základě toho, že jsem tě začal ke konci zase dohánět, že už si to neměl tak zadarmo a trávil jsem tam více času než ty? To tě tak užírá, že musíš psát takové bláboly? To, že si ale dělal stejnou taktiku už nenapíšeš co? Jak si tam stál a zabíral s námi oltáře, to bylo v pohodě? Omlouvám se ti strašně za to, že jsem dle tebe porušil pravidla hry, tím, že jsem nechal zaseknutý mezerník a vyjel z okna hry :D :D strašný podvod.

  Jasně, to je mi vše jasné. Ale právě jde o to, že oba dva jsme farmili v té pvp oblasti. Já ten post pochopil tak, že napsali Map2 a lidi to chápali, že zona 1 je v 2 vesnici a tak to uvedli na pravou míru, že jde jen o udoli.

  Co já jsem ještě zjistil, skrze ty body 10/10/10, že se to váže právě na ty periody, což je zcela logické, ale nějak mi to nedošlo, tudíž v 2 zóně ve 3. periodě bude hráč získavat za kill 30 bodů místo 20.
  Co mi, ale pořád není jasné je získávání bodů, včera jsem zabil minimálně 7-9 lidí a dostal jsem body jen za 4 základní killy, kamarád, který zabil nějaké podobné množství, dostal jen 10 bodů. Takže jsem hodně zmaten.
  Jinak doufám, že tam brzy budou užitečné eventy, pokud to opravdu hodlají smazat a nazdar.
  Člověk by čekal i takové věci, jako urychlení levelování koně, či alespoň drop certifikátů a ne, že bude naopak zrušený.

  Zdravím,
  hraji nový pvp server a celou dobu si pokládám pár důležitých otázek, nikde jsem se nečetl odpovědi, tak se zkusím zeptat komunity, třeba jen jsem nechápavý a je to prosté.
  Asi nejdůležitější otázka se týka levelu, má vůbec význam expit, když ve výsledku tady hraje doslova 30 lidí a nebudu se mít s kým mlátit? : lol:Jak budu tedy získávat body? Budu s vyšším levelem získávat body i v jiných pvp zónách, které nejsou určené pro moje levelové rozmezí?
  Obávám se, že ne, tudíž největší šance mají postavy do levelu 45, což je docela nedomyšlené, věřím, že na jiných serverech to je v pohodě, ale tady na to prostě nejsou kapacity. Jak mám chápat body co jsou vypsané 10/10/20 např. co je za co, nerozumím tomu...
  Další věc co mě napadá, pokud budu mít na jednom účtě založeno více postav, budou se mi body sčítat? Vím, že jsou za to tygří mince, které platí pro celý účet, takže by se měly sčítat, ale myslím si, že vyhodnocení hráčů na konci nebude záviset na počtu tygřích mincí, jelikož půjdou utrácet apod. , takže nejlepší je hrát za jednu postavu? Není možné si jich udělat více na stejném účtě do každé zóny např? Píše se o hodnostních bodech, a dostávají se za to zatím jen tygří mince, tak jsem trochu zmaten či to je to samé.
  Jak by měly fungovat ty periody? Píše se, že po skončení periody nebudou body resetovány a že slouží k tomu aby někdo kdo zrovna začal měl šanci někoho jiného dohnat, ale vůbec mi to nedává smysl... nevidím žádný význam těch period.
  Další z mnoha věcí je bitva oltářů, o které se píše "Království, které má v okolí nejvíce bojovníků, obsadí po 3 minutách oltář. Oltář se poté objeví znovu v barvě království, které jej obsadilo." to znamená, že jiné říše než modrá nemá šanci obsadit oltář? :?::?::?:
  A rovnou k té bitvě, budu dostávat body ze všech hráčů, i když budu patřit do jiného rozmezí úrovní?
  Žebříček pvp serveru, stále není aktivní, i když bylo psáno, že bude aktualizován každý den po půlnoci, co se děje?
  Co takové farmení na svých založených postavách? Jelikož jak jsem psal, je tu sotva 30 lidí, tudíž i pár zabití svých postav může dost rozhodnout o výsledku, bylo psáno, že tu na to mají samé speciální metody pro odhalení, ale zatím se nic neděje, tak abych ve víře toho, že budou příslušní diskvalifikování neprojel celé hodnocení : D

  A na závěr takový bonbónek, vím že se to psalo, ale opravdu nebude žádná možnost jak si převést postavy na jiný z aktivních serverů třeba i za DM? : D Dost hráčů tu začíná v domnění, že hrají prostě klasický nový server a většina se hodně diví, když jim napíšu, že za 2 měsíce padla, je to jejich chyba, že nečtou fórum, ale přeci jen... Ve výsledku, pokud opravdu se to zruší vypne smaže, tak nechápu proč nám nebyly uděleny nějaké eventy/výhody/třeba i schopnosti, když je to pvp server na 2 měsíce, kde by úplně nejlépe nemělo být vůbec aktivní IS? : lol:
  Ne, samozřejmě chápu, před Vánocemi je potřeba zvětšit zisky, ale je to vůči komunitě doslova výsměch, i když každý přesně ví do čeho jde, že se to prostě 31. ledna vypne a nazdar. : minigun:
  Viděl jsem např. v DE, že se vůči tomu všemu hodně čertí, tak proto se ptám, jestli se to stanovisko nějak nezmění.
  Kdybyste někdo měl odpovědi na některých z mých otázek, sypejte je sem. Je dost možné, že to z toho textu je vše jasné, ale jen já to nechápu LOL

  Já třeba co jsem zkoušel točit to kolo, tak se mi za 3k dm v tom kole možná jednou mihl ten orison(točka). Takže jsem zvědavy když to dají klasicky do IS kolik to bude stát. To čekání je hrozne a navíc spirály jsou tak samo jako přísady, bere to % z toho aktualniho času, takže z poslední hodiny ti 20% spirala vezme 12 minut. Taky jsem psal ohledně spirál na ticket, jestli mi je vrátí, ale jak píšeš asi sci-fi :D

  To je pěkná blbost ten bonus no :D taky jsem teď viděl "získej odolnost vůči temnotě na 5 vteřin boje" jak to má člověk chápat? že když vlezu do věže tak prvních 5s. mi mobky nebudou nic brát? :D
  Ale závidím ti, mě nevyšlo na přidání už asi 15 itemů a to jsem někdy měl i 30% apod.

  Halo vstávat už...


  Dnes mi vyšel 7. bonus do holinek, docela bych jenom rád znal jaký bonus to je, protože tam ted momentálně mám napsáno přesně toto "2.bonus +2%"¨


  Opravdu je nutné si z hráčů dělat pořád srandu?

  To ti tam vyšlo hned 2* po sobě? A kolik% si měl šanci? :D
  Ale jako haluz, 2 bonus 2% by mě nikdy nenapadlo :D