Posts by PatriciusG

    To že na fórku nefunguje dostatečná informovanost je tady už známo. Ale bylo ti napsáno, že probíhá údržba, takže proč nad něčím dál spekuluješ a zbytečně nervíš? Stačí počkat na konec údržby a ne stále zkoušet jakou ti to zase vyhodí hlášku... btw už to spustilNj

    Nj ale je už pátek a pořád *



    Warn: Vulgarita - cenzurováno /Fufhiny

    Ahoj,


    zajímá mě, kde stavíte stánky. Já už několik let standartně dělám stánek v modré CH1 na námku (obvykle různě, kde je místo), ale moc se neprodávají věci, ikdyž jsou za normální ceny. Tak se ptám, zda nestavíte jinde, kde se to prodává lépe (u skladníka / jiná říše / jiné CH / ...). Přemýšlím už nějakou dobu, že bych začal zase prodávat v domovské žluté říši :-) old school, ale obávám se, že tady ten rate prodeje bude ještě horší.


    Metinu by hodně bodla aukce nebo nový offline systém obchodování... je to mnohdy fakt otrava to zakládat, navíc automaticky snad každému zčerná obrazovka brzy, je to fakt hrozný dinosauří systém... kor když to mnohdy třeba i spadne, nemluvě o tom, že je potřeba mít zapnutý client metinu navíc stále.

    Ahoj já ho postavím hned u obchodnice a nebo mezi stařenku a kovaře na ch1, tamo vždycky někdo projede a celkem mi jdou věci na odbyt. Na ch2 se to taky celkem dalo, ale tam sem prodal spíš věci na uppky. ch1 je na to predrazená

    No je to masakr, dva inventare mam plne prileb a dga na vylepseni ve věži :D a pak ten pojeb , když musíš vyjet minimalně 10 - 20 x věž aby jsi mohl aspoň dve věci vylepšit na +9 :D