Posts by HracMetinu

    Je super, jak se tady na to z vysoka kašle... Z německého fora se nic nedozvim, protože neumim německy a překladač to přeloží hrozně a tady ten team není ani schopnej napsat, že to nefunguje.... bez jakéhokoliv zájmu... prostě fuck na hráče....


    Vzal sem si kvuli tomu čtyři dny volna v práci, koupil knihu o rybaření a sehnal prut.... A mám totální houbeles a nikoho to absolutně nezajímá.... žádná omluva, žádné info, žádná satisfakce, prostě jebat...


    JAK SE TADY ŘÍKÁ VŠE PRO HRÁČE !

    Čili tomu mám rozumět tak, že jsi věděl o hráčích, kteří cheatují a nenahlásil si je a ještě hůř si využíval jejích cheatů pro svůj prospěch, což je taky trestné ? Hlavně že prodáváš na facebooku postavy za reál a píšeš, že hráč může napsat GMkum, že nikdy nechatoval. :D Chlapečku za tohle se dává BAN.... Hlavně že na cheatery nadáváš a sám od nich kupuješ věci... Ty jsi fakt zbytečnej člověk...

    Mě by spíš zajímalo, dle jakého návodu se přidělovaly ty cechovní pozemky.... Jak sem čekal, budou tam pozemky, které nikdo nezná...


    KEKSIK, Hiragana, TWL, TARANIS, LostLegion, co to má bejt za cechy nebo už někdo viděl někoho z těchto cechů u skladu... Naprostý výsměch hráčům.... nehledě na to, že ty volné pozemky se nedají koupit... za mě opět naprostý výsměch a plivnutí do xichtu metin komunitě.

    Heleď jako je to možný, ale dělal sem ten ukol s buffkou a kamarádovi s cechu a ani jeden nesekal a uznalo jim to... až někde na DE nebo EN jsem se dočetl, že to uznává náhodně

    Není to tak úplně pravda. Je to náhodné... čím méně lidí ve skupině, tím líp.. Uzná to náhodně někomu ve skupině, i když ten druhej ten ukol nemá.

    - Když pentametin, tak pro lidi... ( uznávám lidi, kteří nemají třetí ruku a chodí pentametiny. nicméně je to humus to sbírat.. upravme tyto metiny tak, aby z nich nebyl tak extrémní drop, at z toho třeba nepadají epolety a další blbosti a nechť všechny příšery v dosahu pentametiny po jeho zničení zemřou pro snadnější sbírání )


    - Když náhodný spawn bossů, tak doopravdy ( super věc náhodný spawn bossů... škoda že to nebylo na čarodějnice od její přidání.. nicméně všichni, víme, že bossové se nespawnují náhodně, ale jen náhodně na pár místech na mapě... zaveďme, at je to tedy skutečně náhodné a mohou se bossové spawnout opravdu kdekoliv )


    - Opětovné fungování bonusu šance na zpomalení na metin ( Jak víme, po přidání map 90 díky tomuto bonusu z metinu lezli bossové v DE to posrali a tento super bonus zrušili.. Ti, kdo hrají déle ví, že jakmile měl hráč ve věcech šanci na zpomalení.. z metinu nelezly příšery... zaveďme to znovu jen s rozdílem ,že nebudou lézt bosové, určitě to uvítají prckové a tento bonus znovu alespon trochu ožije )


    - Fungování zrušit kouzla na ducha plamene ( Pokud vím, zrušit kouzlo zruší všechny kouzla, kromě jediného.. a to duch plamene.. bug nebo je to schválně ? Dle mě bug, opravit, ať to ruší i ducha... )


    - Přidání dalších levelů koně ( Po deseti letech tu máme tunu zvířat, ale na to základní zapomínáme... proč nezavedeme další levelování koně, třeba do levelu 50, kdy v tomto levelu by mohl mít kun např opět jiný vzhled a např bonus proti monstrům nebo něco takového.. )


    - Zrušení čekací doby 10 vteřin ( Jednoduchý jak facka.. koupím eliky, chci se portnout, musím čekat deset vteřin... útočí na mě monstrum, chci se portnout, musím čekat deset vteřin... proč proboha, bohatě stačí tři )


    - Portování manželů všude, kde to jde ( jsem s manželkou v zakletém lese, oba jsme prošli přes ochao a nejde se tam portovat.. to samé jeskyně.. proč proboha.. je to nějaká VIP mapa, že to nejde ? Absolutní ztížení hry hráčům.. oba zaplatíme vstup, proč se nemohu portovat .. zbytečné, portovat se na manžela má všude.. )


    - Obchodování, když mám mazlíka ( opět od začátku nesmysl.. proč nemužu obchodovat s jiným hráčem, když mám mazlíka ? Mi tu věc ten mazlík muže ukrást nebo co ? Zavedme at muže jít obchod, když mám mazlíka... Jo a toho kdo vymyslel, že to nepůjde, vyhodit )


    - Zjedondušení questů 90+ ( Koho hra baví, ten se nežene za výdělkem ,ale dělá takové herní úkoly... nevím, jak ostatní, ale já jsem na úkoly gnolská dopis II strávil tři roky hraní... Těch bossů sem zabil tisícovky.. každý den několik spawnů.. Teď jsem se zasekl už půl roku na oinové šupině, co padá z humra a tritona.. dejme větší % drop na tyto herní předměty.. )


    - Zvětšení herní lišty, kam jdou dát předměty ( bože, to by se krásně hrálo, kdybych neměl jen usmolených 8 polí, kam mužu dát kouzla a eliky... zvětšeme tuto lištu, at mužu dát předměty od F1 do F12... ) ¨


    - Blokování hráče, i když je v jiné mapě ( super věc blokování hráčů... už jich mám v bloku doboru stovku, ale usnadnilo by mi práci, kdyby se dali blokovat i když jsou na jiné mapě.. )


    Napadá mě toho ještě spousta, ale už teď vím, že ani jeden můj návrh je nereálný a nikdy nebude realizován, nicméně se ti, co to přečtou až do konce mohou pokochat a v hloubi duše si říct, jak moc by tahle hra.. tahle herní srdcovka byla skvělá, kdyby v ní alespoň půlka věcí fungovala a byla jiná-> lepší... Díky všem, co tohle přečetli až do konce, co hodí popřípadě koment... ideálně by to mohlo okomentovat alespoň GM s tím, že alespon nějaký návrh nebyl marný a mohl by se realizovat... udělejme anketu.. něco.. ukažme to němcům, že nám na hře záleží a chceme něco změnit... Dobrou hru všem..