Posts by TheDreamer

    Samozřejmě jsem rád za odbanování nevinných, na druhou stranu ale velká nespravedlnost s tím, že byla odbanována spousta botů, kteří si teď vesele běhají po bakře, chrámu, poušti a kdo ví kde všude možně a vysmívají se ostatním (Na vlastní oči jsem si ten výsměch zažil v bakře). Good job Gameforge. Ta firma je snad banda neschopných šašků a to jsem to popsal velmi mírně :lol::shit:. Privátní servery založené 15 letým Lojzou mají proti botům mnohem lepší ochranu, než oficiální server... Ostudné a k pláči.

    Jedinej důvod proč to 15 letému Lojzovi funguje je ten že wony na jeho serveru nikoho nezajímají a nikdo je nebude kupovat po stovkách. Představuješ si to moc lehce, ono totiž nic jako 100% anticheat neexistuje. Vždy se najdou lidi kteří dostanou ban i když nic nepoužívají, stejně jako lidi co to používají a ban mít nebudou. Jedinej způsob jak by se Gameforge mohli ubránit je najmout si lidi co zvládnou v řádově hodinách prolomit nové aktualizace Cheatblockeru, ale zas nechceš platit každému moulovi co zvládne pár řádků kódu obalit do milionu zbytečných aby to nešlo detekovat žj... Další způsob co mě napadá je povolit jakejkoliv obchod z nově vytvořené postavy (nebo alespoň alchu) měsíc - nebo 2 po vytvoření, ale zas je omezení normálních hráčů.

    Já jsem vlastně zapomněl s kým se bavím :D tak speciálně pro tebe trošku pomaleji ano? Bavíme se na forku a jména se tady psát nemůžou proto jsem je nenapsal, ale opravdu se bavím jak hned reaguješ :lol:. A co teď, že po novým updatu se to nějak dá bugnout, kdyby tě nejmenovaný ninja, kterej z vás asi jedinej přemýšlí bral aji jinam zjistil bys že je podobným způsobem buglá hydra, věž a zvěrokruh. Holt si zvykej jakou hru hraješ :) a co každej update přináší. Jo a jen pro tvoje info, zvěrokruh jsem za poslední půl rok byl asi 3 dny, kdy jsme je projeli ze srandy všechny, ale je hezký vidět, že někoho zajímám natolik, že si toho všimne <3

    Nejsem si vědom že bych zmínil nějaký jméno, tak je zajímavý že se ozveš :D ale tak třeba máš na to knížku kde máš napsaný kdo je s kým parťák a je tam taky kapitolka kdo buguje draka tak se nejdu hádat xd

    Abych nebyl OT, složit draka za 3 minuty je tak na rok 2018, to bych jako důkaz botování nebral :hail:

    Narážel jsem na jistého hráče, který si kliká asi trochu jinak než ostatní a všechny stížnosti na něj jsou údajně přeposlané do Německa, ale bez jakékoli odezvy. Nemyslím si, že je to mechanika, která by měla ve hře být, aby to bylo spravedlivé pro všechny.

    To by mě zajímalo kterého teď myslíš, když já vím o více lidech :D, nezbývá než doufat že to maj nastavený špatně a cheatbloker se uráčí to zdetekovat a zmizí jak někteří před nima.

    Tak jsem si dal tu práci a vystřihnul si jednotlivý dílky a spojil je do jednoho obrázku protože mě to hlava nebrala :D. Návod byl postupovat shora a zleva doprava a správný kód měl být 63AGH91X. Zvládnul by mě někdo vysvětlit jak se písmenko G dostalo před H, popřípadě jestli to tak je, proč tedy X není před 9, protože to mě přijde docela stejný princip. Za rozumný vysvětlení od původního organizátora mu klidně nabízím jako odměnu stejnej kupón :hail:

    A dej si ješte pozor, že tenhle kód funguje asi jako okulár v téhle hře (5x ti spadne okno a pak konečne koupíš vybranou věc), já osobně zadával kód asi 12x a pořád jsem dostával hlášku že je nesprávný, až když jsem počtvrtý odhlásil a přihlásil účet tak jsem danou postavu odstranil :dash:

    Tady je někdo fakt odborník přes IP adresy koukám :D, celou dobu tady mluví jak se problém s botama nedá řešit banováním přes IP (a mají pravdu, divil/a by ses, ale jestli si neplatíš adresu typu B tak stejnou adresu jako ty může mít dalších 256 lidí, takže tímhle to fakt nepůjde), ale najednou říkáš že si za to někdo může? Já osobně jsem ban nikde nedostal, ale už z principu to je totální kravina. Jestli by tobě na to že ti zabanujou účet v bance stačilo vysvětlení, že někdo v té samé bance tam má nakradené peníze a tvůj názor na to by byl sraní si do huby a brečení, tak budiž, ale mě by to taky nestačilo

    Ta otázka kupoval jsi něco od botera mě dycky fakt rozesměje, nejenže tím přiznávají že s nima anticheat nic neudělá a budou si vesele botovat dál, ale ještě to za ně vlastně může odnést nevinej člověk, stejně jak tomu je u těchto banů. Jak se může detekovat obchod s boterem, běžící aplikace u metinu, nebo co má někdo v PC, ale nedá se detekovat boter co ve hře litá, portuje se, útočí 20x rychleji a sbírá vše na dálku?

    Ja som sa týmu vždy zastával, pretože rozumiem, že robiť to zadarmo vo svojom voľnom čase nie je výhra. Keď to už ale niekto vezme a dostane zodpovednosť, nejaká úroveň by tam mohla byť. Ak mi kvôli nepravidelnej a neohlásenej niekoľkohodinovej údržbe umrie mazel, a odpoveď na to je že Best sa o tom v tomto novom prehľadnom fóre niekde zmienil a mám smolu, tak začínam chápať niektorých hráčov a ich neustále sťažovanie sa. Asi to nie je práca vhodná na dlhú dobu a možno by bolo lepšie sa časom aspoň prestriedať, pretože práca týmu by mohla byť aj o niečom inom ako nájsť najlepšiu výhovorku :thumbsup:

    Tak som to bol tiež skúsiť a po 20 metinoch mám 1 perg, 1 plášte a 2 expáky :), čo ma ale zaráža najviac je, že nepadli ani jedny zlodejky :D, vec čo padala úplne zo všetkého a každému len zavadzala v inventári. Na lemuroch sa mi dokonca včera stalo že mi 10 minút nepadol úlomok, takže za mňa rozhodne palec dole. To už sa fakt vyplatí radšej behať s dropom v Bokjungu.

    Akurát som sa chcel spýtať to isté, ďakujem teda. Nevedel by niekto ešte, ten z rybiek skočí do inventára alebo to bude ten efekt vľavo hore? Aby som vedel či mám brať aj náčelníka. Vopred ďakujem