Posts by ZerogameS123

    No je tam psano na 7 dní jak je to v realu to nevím ale možna je to bug jak byl teďka ten update.Jelikož se teďka v metinu ukazuje dost bugu po posledním updatu.

    Ahoj hledám velmi aktivní cech s hráčema co hrajou týmově a chodí do různých dungeonu jako je zvěrokruh,beran,meley,věž,jeskyně atd.Hraju na žluté jsem lvl 86 a mé jmeno ve hře je hydroxx.Od cechu chci aby mi pomáhal(stačí tím že budeme chodit dungeony jak sem psal) za to se mu odměním ochotou duvěřivostí a spolehlivostí .Ve hře sem každý den min. hodinu ale většinou více i když teďka mě bude čekat maturita tak budu meně aktivní,ale min na 2 hoďky si čas vždy udělám :D .Předem díky za odpovědi.

    Nevím jak to napsat ale nechápu teď poslední dobou jsou samé nepravidelné udržby,které jsou ohlášeny max hodinu předem.Nevím proč GF nemůže dát do předu vědět kdy budou.Jasně říkáte si něco se jim pokazilo,ale od toho mají svůj soukromý beta server kde to můžou zkoušet ne ?? Docela to dost hráču štve tak bych čekal od GF nějaké vysvětlení klidně i na DE forům.Ale toho se asi nedočkám.Co si myslíte o tom vy ?