Posts by Toffie

    Hele ono by asi zabití Hydry netrvalo tak dlouho kdyby jsme neměli omezení levelu třeba na draka.. nebo kdyby jsme aspoň měli talismany.. talismany dostaneš ze zvěrokruhu ale na zvěrokruh zase potřebuješ alchu. to jsou tak jediné věci co prodlužují zabití hydry.. podle mě by se ten boss dal přirovnat k jotun thrymovi.. jen tam k tomu musíš bránit stěžeň na kterou útočí xy dalších dost silných mobek.. mohlo jim dojít že u toho nikdo nebude sedět 24/7 a neprodá auto a byt aby si mohl pořídit dmka..

    Zrovna GF jako společnost na tom vůbec špatně není. Docela mě pořád nepřestává překvapovat, že Metin dostává tolik updatů. Jinak jsem třeba i já mezi těmi lidmi, co rádi testují nové věci bez toho, aby mě někdo vodil za ručičku. Akorát je špatné, když se provede změna, a nikde o tom není ani slovo napsáno. Ono by stačilo něco ve smyslu toho, že byla provedena změna v talismanech. Ale dočetl se to někdo někde? Takhle je to tady s více věcmi. A teď ještě záleží na tom, jestli je chyba přímo v GF jako takovém, a nebo v komunikaci mezi GF a jednotlivými jazykovými mutacemi.
    Jinak co se týče Hydry, my snad ani ještě nevíme, kde že ta mapa má být :D

    Ale víme, mám už dokonce i propustku.. Drogo a Ocel už tam prý i byli,ale dostali po papulce hned ze začátku :d

    Já se tu rozčiluji a oni to už i upgradovali :love: . Doopravdy by se měl zavést nějaký systém aktuálních oficiálních informací a ne že na každé wiki bude něco jiného. člověk aby nakonec testoval všechno sám.


    Asi bychom měli zatlačit :sniper: na ty povaleče na Thalohiru ať už konečně ubrání loď abychom se dozvěděli o jaké "nové" dropy přicházíme.

    Ani nevíš jak rádi by jsme tu Obranu lodi udělali,ale to by jsme nejprve potřebovali věci (ono se to nezdá,ale kovnout jedák či BSko je na novém serveru nadlidský výkon.. už jen kvůli nedostatku nebo hodně vysoké ceně perel) A ten exp není taky moc zázrak :d Věci jako uppky na zbraně 87 a brnka 90 jsou taky sranda dropovat.. Baví nás to no :D

    Hele ty propustky můžeš pak použít i na jiné dungy.. stačí kouknout na wiki..
    S tím expem - pokud ti opravdu nejdou ty questy.. a jsi si opravdu jistý že ty mobky nejsou v těžké tak jediné co zůstává je červený les.. ale co vím,dělal jsem lovecké questy od 10-73 na lvlu 74 úplně v klidu.. takže by tam nemělo být omezení.


    jinak ten titán se dá do 86 dropnout i z azíka a na 90+ z truhel temnoty v high level mapách.. to samé propustky.. vše je to na wiki

    Není to jen chytře napsané,ale i špatně napsané :D
    + kdo by v 1 ráno nebyl nepozorný, prostě vidím, klikám, jsem bez DMek :D

    Zdravíčko.
    Jakožto správný dohrydávač jsem si všiml nové předmětu v ItemShopu - Dračí poklad.
    Po přečtení info jsem si myslel, že se platí Dračími známkami. Opak je však pravdou.
    Je to jen takové upozornění ať neprotočíte 49 Dračích mincí místo Dračích známek (jo,protočil jsem dokonce 3 bedny.. hlupák hloupá)