Posts by Fufhiny

    Trochu mimo téma. Fufhiny kdo má na starosti překlad? Sice je angličtina rozšířená, ale ne všichni si počtou bez problému, nehledě na to, že je stále oficiálním jazykem fóra čeština :)

    Záleží o kterých překladech mluvíš. Na našem fóru dělá překlady zpravidla Lucyana nebo Lendin.

    Interní překlady v systémech netuším, Božena totiž skončil.


    Pokud je na fóru něco nepřeloženo a jde o podstatnou věc, můžeš mi napsat PM s odkazem, nebo vytvořit ticket v sekci fórum. Tak či onak to pořeším s vyššími :)

    Ahoj,


    všechny národnostní Metin2 servery mají totožné nastavení a verze.

    A rovněž všechny Metin2 Wiki fungují na principu, kdy samotné informace doplňují sami hráči. Wiki tým je kontroluje a opravuje.

    Můžeš mi napsat zprávu v PM a nechám ti založit na wiki účet, abys pomohl se "zastaralou" wiki :)

    Přichází mi stížnosti na to, že si hráči zakládají nové účty na fóru s tím, aby měli větší šanci vyhrát v eventu a získat více kupónů.

    Upozorňuji všechny, že se jedná o závažné porušení pravidel fór. Multiaccounting je přísně zakázaný a může vést až k postihu do hry.

    Obdržený kupón lze uplatnit pouze na 1 účet a nestojí Vám za to porušovat pravidla :)


    Veškerou podezřelou aktivitu mi nadále nahlašujte tlačítkem "Report Content". Vše prověřím a nahlásím do Gameforge, aby podnikli určité kroky.

    Vážení hráči,


    vyhodnocení hádanek bylo dokončeno a výherci se stávají:

    1. mnbbnm (7 bodů)
    2. AndrejGizka (7 bodů)
    3. FuBuSaK (15 bodů)


    Těsně za nimi byli Sunday a raplik92 s 18 body.


    Čím méně bodů, tím lépe. Sčítání proběhlo u každého účastníka jednotlivě, který se zúčastnil všech 3 tajenek. Nejmenší možný počet bodů byl tedy 3. Úkolem bylo odpovědět co nejrychleji správně. Sečtením umístění v jednotlivých tajenkách dohromady nám dalo vítěze.
    Diskvalifikováni byli ti, kteří odpověděli špatně v jedné nebo více tajenkách.


    Výpočet:


    Správně odpovědi byly:


    Hádanka č. 1

    Hádanka č. 2

    Hádanka č. 3


    Výhercům gratuluji a prosím, aby mi napsali soukromou zprávu zde na fórum, kde jim budou předány výherní kupóny.


    Zúčastněným děkuji a vážím si Vaší velké účasti na tomto eventu! :)


    Váš Board Team

    Informační thread [Event] Kdo jsem?


    Hádanka č. 3 - poslední:

    "Jsem žena s dlouhými šaty. V pravé ruce nosím jednu z nejsilnějších zbraní. Je jim zlatý vějíř lemovaný modrým kyanitem. Jsem štíhlé, ovšem vysoké postavy a mám dlouhé uši. Tělo mám lidské, oproti své hlavě. Svým čumákem vycítím své nepřátele už na prvním patře, po přechodu portálem. Málokdo se ke mě ale dostane živý. Sám máš mizivou šanci. Ale ve skupině?.. No uvidíme!"



    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    Informační thread [Event] Kdo jsem?



    Hádanka č. 2:

    "Jsem panovnicí nejvyššího postavení, kterého může "žena" dosáhnout. Mí poddaní mě a mé vejce chrání zuby, nehty. Nemůžeš mi ublížit. Ubliž ovšem mým vejcím a nechám tě smažit v pekle. Bez ochrany ohně si u mě nešplhneš. Sotva co mě se svou skupinou uvidíš, poklekneš před mou velikostí. Nebýt toho starého muže, který střeží můj vchod, poklekli byste všichni!"



    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    Informační thread [Event] Kdo jsem?


    Hádanka č. 1:

    "Málokdo si pamatuje mé celé jméno. Jsem ale důležitým článkem všech výprav! Navštívil jsi už jednou květiny bez jména? Jsou to nádherné skvosty, které bych jednou rád natrhal pro jednu zdejší ženu, která přišla o svého muže v boji proti Černému větru. Stydím se jí říct pravdu už dlouhou dobu. Miluji ji."



    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    Vážení hráči,


    počínaje dnešním dnem zveřejníme celkem 3 hádanky - tedy 3 postavy, ve kterých bude Vašim úkolem rozeznat, o jakou postavu se jedná. V hádankách jsou zakomponovány pouze NPC a příšery z Metin2. Mohou popisovat vzhled dané postavy, její lokalitu, její herní příběh a nebo poukazovat na úkoly a schopnosti přímo ze hry.


    Hádanky budou zveřejněny vždy v 18:00 a to až do 6.8.2020.

    Své správné odpovědi pište vždy pod danou hádanku, kde budou skryty před zraky ostatních.


    Thready se uzavřou 7.8.2020 v 16:00 a proběhne jejich vyhodnocení.

    Ti nejrychlejší se všemi správnými odpověďmi obdrží herní kupón se speciálním balíčkem do hry. Výherci mohou být 3.


    Zúčastnit se může každý registrovaný uživatel fóra. Pokud účet nemáte a zvažujete jeho vytvoření, teď je vhodná chvíle! :)

    Doufám, že se Vám tato forma eventu bude líbít.


    Bavte se!

    Váš Board Team

    Přeloženo bylo to, co mi bylo předáno. A to téměr doslovně. Nic nechybí ani nepřebývá.

    To, zda poskytli jiné informace další CoMa z jiných komunit svým komunitám je bohužel mimo můj dosah.


    Další skládačky jsou na cestě a v rámci toho, že se první týden nestal nikdo výhercem, mám pro Vás k dispozici 3 kupóny se speciálními balíčky do hry. Během dnešního dne začnu pracovat na sesmolení toho eventu, na kterém budete mít šanci tyto 3 kupóny vyhrát.

    Ok cize ked je tu vytvorena sekcia OBCHODY mozem tam kazdy den postovat separatny thread o novinkach na mojom stanku?

    Ano, vyskocilo by mi v undread threads 1 thread namiesto 12 za tyzden ktory by Lucyana updatovala, namiesto vytvarania novych ;)

    Ja nechcem oznacit vsetko ako precitane, ja si chcem precitat co je nove, co sa tu riesi, a k tomu by dopomohlo keby tu neboli spamy v podobe novych threadov o 1$ akciach 12x do tyzdna ;)

    Sekce pro hráčské obchody je toď > Fénix (pro server Česko).


    Když nechceš označovat všechno, jako přečtené, tak máš možnost jen tuto sekci Novinky a změny v IS - Itemshop-news/updates v cestě označit jako přečtenou.


    Tento systém tu funguje už X let a za trvání mé funkce jsi první, kdo si oficiálně stěžoval. Holt si to každej budeme muset odklikávat nebo to celé označit, jako přečtené. Jsou tu lidé, kteří takové upozornění na slevy ocení a ti, co neocení. Nikdy se nezavděčíš všem.

    Ahoj,


    pro tyto thready je vytvořena speciální sekce. A to Novinky a změny v IS - Itemshop-news/updates. Upozornění na příspěvky k threadům by ti tedy tak i tak vyskakovaly, kdyby mělo být po tvém.


    Tak či onak. Když si rozklikneš sekci "Forum", máš možnost napravo v cestě zmáčknout fajvku (Mark All Forums Read), kde se ti celé fórum označí, jako přečtené.