Posts by Fufhiny

    Informační thread Event - KDO JSEM


    Hádanka č. 4:

    ,,Jsem všude a zároveň nikde. Vidím tebe ale ty nevidíš mě. Někdy hledáš mě, někdy hledám já tebe. Je to taková hra na kočku a myš. Řeči kolem, když ale něco potřebuješ, obrátíš se na mě."


    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    Informační thread Event - KDO JSEM


    Hádanka č. 3:

    ,,Speciálně tvarovaná patrová sklenice se žlutým zapáchajícím obsahem, která se tvoří přísadami různých rostlin. Každá rostlina tvoří jedinečnou vůni a funguje jako afrodiziakum. Někteří staří muži obsah této sklenice často používali, protože věřili v to, že feromony v nich obsažené jim pomohou získat ženy, yangy či dokonce moc."



    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    Informační thread Event - KDO JSEM


    Hádanka č. 2:

    ,,Jsme dva bratři rozdílné nátury. Každý z nás je na opačné straně světa Metinu. K jednomu se dostává hůře, než k tomu druhému. Snažíte se zbohatnout na našich nejmenších, ale změny ve světě vám příliš nepomáhají. Bystré očko nás najde i tady na fóru."



    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    Nápověda: Dva bratry rozdílné nátury uvidíte na každé stránce fóra

    Informační thread Event - KDO JSEM


    Hádanka č. 1:

    ,,Jsem malý, ale šikovný parťák! Příliš nevyužívaný ale stále k dispozici. Za pár mincí mě získáš ale nevyužiješ ve všech mapách. S křikem svou zbraň rád házím, jako by měla být bumerangem."



    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    To vám už neni trápne posielať neustále dokola túto generickú odpoveď namiesto toho, aby ste tento problém, ktorý prišiel s updatom ''Který přináší mnoho vylepšení'', reálne riešili?

    Ahoj,


    je důležité si uvědomit, že nikdo z nás, tím myslím nikdo z českého týmu, nemá na starosti ani nemá oprávnění do klienta zasahovat takovým způsobem, aby jsme ho mohli svépomocí opravit.


    Odpověď od kolegy je na místě a místo negativních komentářů by mohl být projeven dík, že sem pomoc s provizorním řešením poskytl.


    Nepochybuji o tom, že Gameforge o chybě ví a pracuje na ní. To už ovšem nespadá do naší kompetence ale do kompetence vývojářů v Gameforge :)

    Když vymyslíte něco zajímavého, co má hlavu a patu, smysl a bude fungovat se strategií Webzenu (držet se příběhu hry), tak se postarám o to, aby se takové návrhy dostaly do vyšších míst :)

    Stále mi to píše - z tohoto účtu není přístup na exkluzivní server .... Fufhiny nějaká rada?

    Ahoj,


    to netuším. Nové servery jdou už trochu mimo moje chápání :D a vyhni se prosím doublepostu, ať nemusejí lítat zbytečné warny ^^

    Ahoj,


    dle oficiálních informací z Německa, zhruba za 1-2 týdny.

    Před založením samotného threadu/dotazu se pokus nejprve projet fórum, zda na tvou otázku již nebylo zodpovězeno.


    Věci z prémiového skladu získáš zpět opětovným zakoupením prémiového skladu.


    Premium Shop issue


    Thread uzavírám :-S

    Ahoj,


    je fajn vidět někoho, kdo má nějaký zápal pro pozitivní vývoj Metinu2, nicméně při zdokonalování svých plánů se snaž být co nejpraktičtější a nejjednodušší v sestrojení.


    Nesouhlasím s tím, že by naše komunita neměla mít slovo v nějakém dalším vývoji hry. Přece jenom offline stánky jsou naše práce - i když dosti upravená.


    Každopádně námitky od potvurka007 a Tatsuhime jsou na místě a bylo by fajn je zvážit. Nemyslím si, že by to mysleli špatně ale za ty léta už nemají na očích tzv. růžové brýle :)

    Po rozvázání smlouvy se společností, která spravovala Cheatblocker, Gameforge aktivně vyvíjí jiné možnosti, jak bojovat proti programům třetích stran.

    Sice to aktuální problém s hackery nevyřeší ale hlavní je, že ti co byli neprávem zabanováni, jsou odbanováni. Další pozitivní zprávou je to, že kvůli nemožnosti Gameforge nahlédnout do kompletních spisů bývalého Cheatblockeru došlo ke spoustě problémům - to by se už dít nemělo.


    Nezbývá než doufat, že to co vykoumají bude něco dostatečně účinného. Naděje umírá poslední ^^


    P.S.: Srovnávat privátní a oficiální servery opravdu nelze.