Posts by Fufhiny

    Informační thread Event - KDO JSEM


    Hádanka č. 5:

    ,,Země se otřásá, domy se hroutí. Balvany padají a domy ničí. Tolik padlých životů udatných lidí.. Na Zem padlých a zničených domů přichází následovníci Dračího boha a rozhodují se na tomto území postavit svatyni Dračího boha. To ale ještě netušili, že naleznou v troskách zničených ubykací a v prasklinách kameny pokryté rudými krystaly, které mají nyní důležitý účel ve světě Metinu, jestliže se chce dobrodruh vydat napospas mocné modré bestii, která dřímá hluboko uvnitř skály."


    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    Nápověda: Předmět

    Informační thread Event - KDO JSEM


    Hádanka č. 4:

    ,,Jsem všude a zároveň nikde. Vidím tebe ale ty nevidíš mě. Někdy hledáš mě, někdy hledám já tebe. Je to taková hra na kočku a myš. Řeči kolem, když ale něco potřebuješ, obrátíš se na mě."


    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    Informační thread Event - KDO JSEM


    Hádanka č. 3:

    ,,Speciálně tvarovaná patrová sklenice se žlutým zapáchajícím obsahem, která se tvoří přísadami různých rostlin. Každá rostlina tvoří jedinečnou vůni a funguje jako afrodiziakum. Někteří staří muži obsah této sklenice často používali, protože věřili v to, že feromony v nich obsažené jim pomohou získat ženy, yangy či dokonce moc."



    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    Informační thread Event - KDO JSEM


    Hádanka č. 2:

    ,,Jsme dva bratři rozdílné nátury. Každý z nás je na opačné straně světa Metinu. K jednomu se dostává hůře, než k tomu druhému. Snažíte se zbohatnout na našich nejmenších, ale změny ve světě vám příliš nepomáhají. Bystré očko nás najde i tady na fóru."



    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    Nápověda: Dva bratry rozdílné nátury uvidíte na každé stránce fóra

    Informační thread Event - KDO JSEM


    Hádanka č. 1:

    ,,Jsem malý, ale šikovný parťák! Příliš nevyužívaný ale stále k dispozici. Za pár mincí mě získáš ale nevyužiješ ve všech mapách. S křikem svou zbraň rád házím, jako by měla být bumerangem."



    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    To vám už neni trápne posielať neustále dokola túto generickú odpoveď namiesto toho, aby ste tento problém, ktorý prišiel s updatom ''Který přináší mnoho vylepšení'', reálne riešili?

    Ahoj,


    je důležité si uvědomit, že nikdo z nás, tím myslím nikdo z českého týmu, nemá na starosti ani nemá oprávnění do klienta zasahovat takovým způsobem, aby jsme ho mohli svépomocí opravit.


    Odpověď od kolegy je na místě a místo negativních komentářů by mohl být projeven dík, že sem pomoc s provizorním řešením poskytl.


    Nepochybuji o tom, že Gameforge o chybě ví a pracuje na ní. To už ovšem nespadá do naší kompetence ale do kompetence vývojářů v Gameforge :)

    Když vymyslíte něco zajímavého, co má hlavu a patu, smysl a bude fungovat se strategií Webzenu (držet se příběhu hry), tak se postarám o to, aby se takové návrhy dostaly do vyšších míst :)

    Stále mi to píše - z tohoto účtu není přístup na exkluzivní server .... Fufhiny nějaká rada?

    Ahoj,


    to netuším. Nové servery jdou už trochu mimo moje chápání :D a vyhni se prosím doublepostu, ať nemusejí lítat zbytečné warny ^^

    Ahoj,


    dle oficiálních informací z Německa, zhruba za 1-2 týdny.

    Před založením samotného threadu/dotazu se pokus nejprve projet fórum, zda na tvou otázku již nebylo zodpovězeno.


    Věci z prémiového skladu získáš zpět opětovným zakoupením prémiového skladu.


    Premium Shop issue


    Thread uzavírám :-S

    Ahoj,


    je fajn vidět někoho, kdo má nějaký zápal pro pozitivní vývoj Metinu2, nicméně při zdokonalování svých plánů se snaž být co nejpraktičtější a nejjednodušší v sestrojení.


    Nesouhlasím s tím, že by naše komunita neměla mít slovo v nějakém dalším vývoji hry. Přece jenom offline stánky jsou naše práce - i když dosti upravená.


    Každopádně námitky od potvurka007 a Tatsuhime jsou na místě a bylo by fajn je zvážit. Nemyslím si, že by to mysleli špatně ale za ty léta už nemají na očích tzv. růžové brýle :)