Posts by Fufhiny

    Vážení a milování hráči,


    jménem celého našeho týmu bych Vám rád popřál šťastné a pohodové svátky plné lásky a klidu.<3


    Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme Vám všem hlavně zdraví a štěstí, neboť to jsou kolikrát jediné veličiny, které nám nejvíce schází. A i když se někteří mohou cítit sami, neměli by zapomínat na to, že tu je celá naše komunita pro ně. <3


    Užívejte pohodičku a mějte se fajnově! ^^

    Ahoj,


    kód pro reset hesla Gameforge klienta je fuknční delší dobu, zkus kód z e-mailové zprávy zkopírovat anebo jej ručně přepsat.


    Pokud ti nedorazil e-mail s obnovou hesla na stránku podpory, zkontroluj si hromadnou i spamovou složku své e-mailové schránky a vyčkej několik minut. Některé e-mailové platformy mohou příchozí e-maily déle filtrovat a doručení se může zdržet. :)

    Ahojte,


    je důležité si uvědomit, že náš tým - český tým, vytváří oznámení zpravidla na akce Item-Shopu z Německa.

    Informace ohledně plánovaných eventů zase oznamuje zpravidla komunitní manažer opět v Německu. Náš komunitní manažer momentálně čerpá dovolenou a zastupuje jej jiný, čehož jste si už v oznámení nedávného eventu mohli všimnout. Dá se tedy očekávat nějaké zpoždění v oznamech, protože byla přebrána práce za jiného + má vlastní práci.


    Informace, které jsou tady oficiální cestou oznamovány, jsou zprostředkovány němci. Jestliže tedy informace dorazí pozdě, pak je původ problému jinde, než na straně českého týmu.


    Aktuální seznam probíhajících nebo nastávajících eventů můžete dohledat i v Gameforge klientovi, není tedy vždy nutné se spoléhat na oznamy na fórech.


    Thread uzavírám. :-S

    Ahojte,


    fórum neslouží k řešení problémů týkajících se hry, které se musí řešit přes herní podporu.

    Odpověď od herního týmu na Vaše blokace na fóru opravdu neočekávejte.


    Vyčkejte na odpověď na ticketu, jestliže odpověď v řádu několika dní nepřišla, kontaktujte podporu opět stejným ticketem, zda se situace posunula.


    btw. Chatbany z valné většiny obsluhuje systém/robot. :)


    Thread zavírám. :-S

    Vážení a milí,


    opět pro jednou připomínám, že odpovídat na příspěvky v threadech můžete pouze v případě, že thread není zavřený. Informaci o uzavření threadu vidíte nahoře, nad samotným prvním příspěvkem threadu.


    Reagovat na příspěvek/thread můžete psaním do textového pole pod posledním příspěvkem. Tlačítko "Report Content" neslouží pro psaní zpráv, ale pro nahlášení příspěvku. :) Zprávu si přečteme my, jako tým fóra.

    Zkuste tedy, prosím, v případě potřeby odpovědět na daný thread najet až na poslední stránku samotného threadu a dojet úplně dolů, kde je textové pole automaticky otevřeno. Pokud chcete někoho citovat, existuje možnost "Quote" s ikonou uvozovky, což je citovat. "Report Content" s ikonou vykřičníku je nahlásit obsah. Chápu, je to docela dálka se proklikat ale stojí to za to. :))


    Díky za pochopení a hodně štěstí v novém roce. :thumbsup:

    Sluníčka,


    každý máte své vlastní názory a žádný není špatný. To ale není důvod k porušování pravidel fóra, tím narážím třeba na doubleposty a caps.

    Prosím, pokračujte v klidu v diskuzi aniž byste museli porušit pravidla - příště budou muset lítat warny. :crazy:


    btw. PF 2022

    Hádanky se uzavírají dnes ve 22:00. Nepropásněte svou šanci špatnou odpověď opravit. Po tomto časovém úseku již nebude možné s hádankami jakkoliv manipulovat.


    Průměrně mají hádanky 3 špatné odpovědi.

    Nenechte se připravit o výhru ;)

    Informační thread Event - KDO JSEM


    Hádanka č. 7:

    ,,Vládce moří, vládce pláží, vládce bažin, arcimág.. Všechno toto a ještě mnohem více. Jožin úplně nebudu ale daleko od něj taktéž nemám. Žiju na souši, žiju ve vodě. Žábry mám a plíce mám taky. Jsem docela dlouhán a mám na hlavě výrůstek ve tvaru netopýra. Botky špičaté jak šašek, to má ale nepřátele jen zmást. Ale co ti budu nalhávat, je mi v tom prostě pohodlně a zbytek mého těla vypadá dostatečně drsně. A ne - moje šaty/kilt jsou dostatečně tvrďácké, nepotřebuju měnit svůj šatník. Je ale fakt, že jsem párkrát slyšel od svých poddaných, že mi je toho v moři vidět víc, než je zdrávo. Příště budu raději plavat za nimi, prevíti. Joo a málem bych zapomněl - díky mému působení a síle můžeš mít i kousek mě u sebe."


    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.

    Doporučuji si některé Vaše odpovědi zkontrolovat a popřípadě opravit.

    Byla by škoda pohořet na jedné špatné odpovědi. :)


    Opravit svou odpověď můžete opětovným přidáním příspěvku se správnou odpovědí, tím se Vaše předchozí odpověď anuluje.
    Edit příspěvku není považován za opravu odpovědi a v závěrečném sčítání bude za odpověď považována první verze před editem odpovědi.


    POZOR: Anulací předchozího příspěvku se posunete na nové umístění v seznamu odpovědí.
    Tzn: Když jste byli 4. a opravíte svou odpověď a v threadu je např. 16 odpovědí, bude Vaše odpověď 17. Pořádně si tedy svou opravu promyslete. Věty typu "rozmyslel jsem si to, chci předchozí odpověď" nebudou pro spravedlivost tolerovány.

    Informační thread Event - KDO JSEM


    Hádanka č. 6:

    ,,Tolik potulných hlupáků jsem okradl. No co - který blázen by si volil cestu takovou pustinou! Svým zahnutým mečem vládnu širokému okolí a číhám na tebe i za kameny, abych tě mohl připravit o tvé drahocenné yangy! A nemysli si, že mě porazíš - mám kolem sebe totiž vždy tlupu svých bratrů hrdlořezů. Nemluvě o tom, že moje helma s rohy mi dodává hrůzný vzhled. A ta ruka podobná Surovi? No, co ti budu vyprávět. Okrádat lidi nebývá vždycky bez boje."



    Svou odpověď k této hádance vložte přímo pod tento thread.